Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(sapniukass @ 2021 02 15, 14:55)
Labas

LYZUKA, TAI SU MINKSTAIS baldais man bus sunku, nes visi trys katinai skirtinu spalvu. biggrin.gif Ryzai, juodai, rainai....

bet esmę pasirinkimo supratai kaip matau mirksiukas.gif bigsmile.gif

imk leoprado rašto bus pats tas smile.gif

IK katinukas wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Čia karingoji katė Ksena. Dar yra Marsė.

Nesuprantu aš tavęs, duodi katytei karingosios princesės vardą, o nori, kad elgtųsi kaip kukli mergaitė. Katytė stengiasi pateisinti savo vardą, juk ji karinga princesė Ksena tai ir kovoja, o bėdą suverčia senajai :)

Atsakyti
Čia Ksena praeitą vasarą. O dabar lupa šunį kaip reikiant. biggrin.gif

Meri, turėjau 200 l akvariumą. Plaukiojo skaliarai, neonai, gaidukai, keli šamukai ir kelios sraigės. Dar buvo kelios tokiomis taškuotomis nugaromis, pamiršau pavadinimą. Na, ir gupijų veisėsi atsakančiai. Taigi pati prižiūrėjau.
Paskui susirgo. Žinau, kai žaizdos ant šonų veriasi. Paskaičiau, kad pilti antibiotiko. Įpyliau, bet nepagalvojau, kad bus per stiprus. Ir visos pilvais į viršų. Tai ir nebeatnaujinome žuvininkystės. Pasidariau akvariume tropikų sodą. Kai kraustėmės į namą, palikau viską bute ; baldus, buitinę techniką , dalį gėlių ir tą akvariumą.
Atsakyti
Ne, ligų neturėjus akvariume. Pradžioje ir aš nuo gupijų buvau pradėjus, bet paskui prasidėjo apsigimimai, nes tratinosi tarpusavyje neatsirinkdamos.
Gaideliai rašo, kad po vieną auginami, gal jie tuos šonus nukandžiojo?
Pas mane augalai neauga, tik anubias ir kažkokia žolė likus. Anubias toks senas, pajuodęs, bet tai dėl jo lėto augimo, žydi kalijos tipo žieduku. Žolė irgi gal dvylikos metų buvimo, net neįsivaizduoju kaip ji nesupuvo. Sakau, gal kad pas mane nėra to CO2 augalai negyvena? Nors man jie ir nebūtini, tinka ir dirbtiniai. Savo 60ltr sesei atidavus, toji auksines laiko.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na šiemet turbūt bus sulos?Pernai praktiškai beveik nebuvo.Jau kitą savaitę gal leisti bus jau galima? ax.gif
Atsakyti
Oi, oi, kad šalta šiandien, 24, turbūt, šalčiausias rytas pas mus šią žiemą. Maniškiai šiandien ryte pas daktarą važiuot reikėjo, gerai, kad akumuliatorių įsinešė, tai užsikūrė. Tikra žiema. Vakar iš senukų žemių nusipirkom, sėjai pasiruošta biggrin.gif
Atsakyti
Labas

pas mane uz virtuves lango termometras rodo -20 blink.gif
Atsakyti
tada pas mus per viduriuka 22 smile.gif

žemiu, trašu ir šiaip visko iš ermitazo užsipirkus jau sausi , tik va beda neskuba tas pavasaris anei kiek šiemet bigsmile.gif žuvu niekad nelaikem, tik papugas, labai jau riksnes ir šiukšlintojos buvo smile.gif
Atsakyti
Neturejau ne akvos, nei sunu. Nors sunis labai myliu wub.gif V wub.gif is kazkaip pas mane katinai bushavoja.

Vakar pagaliau vyras is pasto paeme ukrainietiskas seklas. Nuo lyg sestos vasario Lietuvoj tupejo..

Jei uzkurs masina, kazkur vaziuosim. Diyzelinis variklis, neaisku kaip cia bus, bet visada gerai buvo.

Vakar buvo uzejes pas architekta, del balkono projekto.
Pasirodo reik visu gyventoju parasu blink.gif Na koks skirtumas penktos laiptines gyventojams mano balkono reikala blink.gif Net neprasidesiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 18 vasario 2021 - 11:22
Mačiau IK kitoje temoje kvietkus užsakineja verysad.gif, paliko jau matyt mane ir mano kompanija ant ledo biggrin.gif

išduok paslaptį bent iš kur bigsmile.gif
Atsakyti

Ar dar ne per anksti sulai? Dar šalčiai nusimato.

Atsakyti