Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Užsakiau iš Akvazoo naują šiuolaikinį filtrą akvariumui, anas dvylika metų be perstojo atitarnavo, jau nelaikė nervai ir dabar laša vanduo per spyruokles. Beliks akvai kada nors spintelę naują įsitaisyt. Gal pagal užsakymą darysiu.
Vyras pabaigė wc spintelę rinkt, pritvirtino prie sienos, kad senukams ant galvos neužvirstų, jei atsiremtų kuris biggrin.gif
Jei nekvies greit į darbą, viską pasijungsiu, gal žarnos tiks, senas paliksiu.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2021 02 14, 19:00)

Jei nekvies greit į darbą, viską pasijungsiu, gal žarnos tiks, senas paliksiu.



Nu taip smagiai susiskaitė... biggrin.gif Čia gal save atnaujinsi ? devil.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ožragė puikiai sudygo.Reiks turbūt į vazonus pikuoti? bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
jau kaip praktiška pilki minkšti baldai prie panašaus kailio kačių biggrin.gif, nebent jau kai abi susipliekia ir kaltūnai saujos dydžio lekia tik tada matosi biggrin.gif, o kriaukle akmens mases ir maišytuvas tamsaus šokolado irgi amžina švara biggrin.gif retsykiais ant nakties aliejumi patepu kad blizget imtu labiau biggrin.gif arba jau kokie kukuliai kur matosi ir plika akimi tongue.gif

Sveikos smile.gif, aš gamtoje labiau išsiilgau spalvu, savaitgali kur ėjau ten tulpes pirkau ale tas grožis per pora dienu baiges, tokios lyg pašale jos man, matyt šaldytuvuose laikytos ilgai per visus šituos karantinus ,. bet vistiek negalejau atsispirti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 02 14, 21:32)
Nu taip smagiai susiskaitė... biggrin.gif Čia gal save atnaujinsi ? devil.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
net grįžau paskaityti iš kokio konteksto tos žarnos iškrito bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 15 vasario 2021 - 11:28
Labas

LYZUKA, TAI SU MINKSTAIS baldais man bus sunku, nes visi trys katinai skirtinu spalvu. biggrin.gif Ryzai, juodai, rainai....
Atsakyti
Atvežė, ryt užsiimsiu akvos filtru. Nemėgstu skubos, reikia su pasimėgavimu, juk tai daugiametis hobis.
Vakar katė išvertė zygopetallum orchidėją, blyn, tą kaimynę, trandačichą, gatava priplot, nes turi madą pro langą kalbinti mano katę, o toji reaguoja ir šokinėja ant virtuvės palangės. O tokios griąžios jaunos naujos šaknelės ir ūgliukas. Ši orchidėja žydi iš naujų ūglių, senieji maitintojai.
Blyn, gal dar iki pavasario ir spintelę akvariumo pakeisiu, jau supuvus, gali bet kada išgriūti, svoris tai didelis, pfu pfu...
Atsakyti
Šiandien senė katė pasiuto ir man nuvartė šaltajame kambaryje vazonus visos palangės: meilenius (gerai, kad žiedų dar neleido), kameliją, mandevilija, fanelopsį ir dar kažką. Juk visų tai negalėjo netyčia, čia jau piktybiškai.

Aš irgi kates derinau prie baldų apmušalų spalvos. biggrin.gif Katės tai abi vienodos, atskiriu tik pagal vienos nuplėštą ausį.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su gimtadieniu Mielosios.

IK,labai miela katytė ar katinukas? wub.gif wub.gif

Mezgu,mezgu,ardau,ardau.............bet noras yra labai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia karingoji katė Ksena. Dar yra Marsė.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 02 16, 14:47)
Čia karingoji katė Ksena. Dar yra Marsė.

na sios karingumas tik mesos gabalo pavogimu nuo stalo tik pasireiskia biggrin.gif

buvom su draugais igrioj. Gerai, kad ju subaru keturiais ratais varoma, kartais i pusni reikejo lipt, is priekio masina sutikus

Su lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 16 vasario 2021 - 16:44
Su švente 4u.gif

Daili Ksena, dar mažytė wub.gif

Pasijungiau naują filtrą, o tylus wub.gif , šito nereiks su dantų šepetėliu plauti, tikiuosi,
Ryt viršų nupilinėsiu, ne viską iš karto smile.gif

Turiu vieną šamą bailį, na kaip čia pasakius, prie tamsos ojoj koks bistras, tai vis taikau jį pašerti, kadangi dičkis ir į burną neonas laisvai telpa, faceboke perskaičiau, kad jis, jei alkanas, medžioja. Visai nenoriu kad prasisuktų.
Man kažkaip akvariume trūksta spalvų.

Iš Kaimuko, kokias žuvis laikėt kadaise? Kas rūpinosi akvariumu?
Pas mane nieks nepasirašė. Ale kaip gražu. Aš dabar, kai namuos, ilgai prie jo pasėdžiu.
Atsakyti