Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

procesas dar ilai tesis biggrin.gif jau treji metai praejo nuo pirkimo. Tai cia tam paciam name, is pirmos laiptines i trecia rolleyes.gif Tik is keturiu i du, tai cia isukis.

Laukiau, kol pastininke lapeli siuntiniui imes. Neimete. Vyras t
sako, tavo ukrainietiskas seklas muitininkai tikrina ar ne zoles atsisiuntei biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 12 vasario 2021 - 14:35
Aš tai turiu džiovintų kanapių, tipo arbatą stoties turguj pirkau, gerai pravalo... , voliojasi spintelėj. O maniau, kad kaip tik energijos priduos, ko man labiausiai trūksta. Jau trečią puodą kavos pasidariau.
Na nepavydžių iš tokių palocių į per pus bigsmile.gif
Atsakyti
tai kanapiu ir tokiu branduoliuku yra, ne tik arbatos, bet cia ne pypkeii kimst.

Na kam mums dviems tie palociai, tik kaip trys katinai reiks apgyvendint tokiam butely biggrin.gif Dabar iprate kur kas nori ten miega, tik jauniausias Mikutis etatinis musu lovos sugulovas, dazniausiai ne ant kaldros, o po ja. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 12 vasario 2021 - 15:25
O man kuo tolyn į senatvę, tuo labiau spalvų norisi.
Norisi keisti užuolaidas iš pistacijų spalvos į kokias gėlėtas. Ir virtuvinių kėdžių noriu ryškiai raudono aksomo. wub.gif
Ir nėra praktiškiau už natūralaus ąžuolo dureles virtuvei. Nesimato, kai apdergta visokių spalvų maistu. biggrin.gif
O pas mane buitinė technika juoda, na tiksliau gartraukis, orkaitė, maišytuvas. Nu kaip nepraktiška, negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 02 12, 18:07)
O man kuo tolyn į senatvę, tuo labiau spalvų norisi.
Norisi keisti užuolaidas iš pistacijų spalvos į kokias gėlėtas.  Ir virtuvinių kėdžių noriu ryškiai raudono aksomo. wub.gif
Ir nėra praktiškiau už natūralaus ąžuolo dureles virtuvei. Nesimato, kai apdergta visokių spalvų maistu. biggrin.gif
O pas mane buitinė technika juoda, na tiksliau gartraukis, orkaitė, maišytuvas. Nu kaip nepraktiška, negaliu.

Laba,
įsijungsiu. Pas mane virtuvė antracitas ir natūralus ąžuolas. Buitinė-juoda. Viskas puikiai. Praeini su lidlo drėgna mikrofibros šluoste ir valio.
Sofa, valgomojo kėdės, stalas-pilki, link antracito. Grindys -natūralus matinis ąžuolas. Nugi labai praktiška. wub.gif
Atsakyti
Tai reiškia, kad vėl madoje pilkos - juodos spalvos ?
Na, pakentėsiu , kol vėl pavasarinės gaivios spalvos sugrįš, tada remontą padarysime.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 02 13, 21:32)
Tai reiškia, kad vėl madoje pilkos - juodos spalvos ?
Na, pakentėsiu , kol vėl pavasarinės gaivios spalvos sugrįš, tada remontą padarysime.


as neziuriu jokiu madu. Darau taip, kaip man grazu ir patinka.

Labas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nežinau kas alergizuoja namie?Atsikeliu viskas gerai,įeinu į virtuvę,pradeda bėgti nosis?Vakar jau galvojau kovidą pasigavau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 02 13, 21:32)
Tai reiškia, kad vėl madoje pilkos - juodos spalvos ?
Na, pakentėsiu , kol vėl pavasarinės gaivios spalvos sugrįš, tada remontą padarysime.

Laba,
Nežinau ar madoj. Tiesiog patiko, praktiška. Virtuvę pasidarėm, tada bendroj erdvėj derinom kitką.
Mada ateina ir išeina. Šiandien madinga- ryt juokinga. mirksiukas.gif
Ingrida- pergalvok ką naujo virtuvėj turi. Nuo smulkmenų. Jei anksčiau alergijos nebuvo, labai tikėtina, kad kažką įsigijai, kas alergizuoja.
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2021 02 14, 09:08)
Laba,
Nežinau ar madoj. Tiesiog patiko, praktiška. Virtuvę pasidarėm, tada bendroj erdvėj derinom kitką.
Mada ateina ir išeina. Šiandien madinga- ryt juokinga. mirksiukas.gif
Ingrida- pergalvok ką naujo virtuvėj turi. Nuo smulkmenų. Jei anksčiau alergijos nebuvo, labai tikėtina, kad kažką įsigijai, kas alergizuoja.



auksiniai zodziai wub.gif

Laba
Atsakyti
Na, padirbau didelį darbą - pridaviau metinius GPMus. Užkniso negyvai, kažkas programoje stringa, neatidaro ataskaitų. O kompiuteristui gi neskambinsi savaitgalį. Susivežiau viską apkabinusi kalkuliatorių. doh.gif

Kaip užkniso šaltis, negaliu. Vėl žada visą savaitę šaltį. O taip norisikažką jau sėti.
Atsakyti
As viena partija papriku jau pasejau. Tiksliau jau isdygo rolleyes.gif
Atsakyti