Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,kelsitės į dviejų kambarių butą? ax.gif
Meri,nepergyvenk,perskaitome viską. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, tikiuosi dar sulaukt kraustymosi, tiksliau isirengimo. Vienas kambarys prastai padarytas rolleyes.gif igluminis luboms, sienoms, dazymas, ggrindys, stumdoma spinta., durys....

Labas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 12 vasario 2021 - 08:54
Nu mergytės, visas su Naujais kinų metais, pagaliau sulaukėm Jaučio metų, visoms linkiu nesutikt minotaurų 4u.gif

Sapniuk, prie pilkos spalvos visos spalvos tinka, rinkis kuri neerzina, kurią mėgsti, juk ne vieniems metams, ne suknelė, neišmesi. Pas mane iš bendrabučio dar pervežtas virtuvinis oranžinis, ten tiko, o čia... bet nieko, sudėjau oranžines brangias margas grindų plyteles, visai nieko. Dabar dar spirgu, kad aplink durų sienas apklijuoti beige spalvos plytelėmis, gal vasarą, jau renku pinigučius rimtoms durims ir po jų jau seks apdaila. Sunkiai renkasi tie pinigiukai, bet svarbu ne į minusą gyvenam mirksiukas.gif

Ką tik prisijuokiau iš Fizruko, man patinka Nagyjevas. Seniau žiūrėdavau jo laidas Okna, ten tai būdavo situacijų, gerai praskiesdavo mintis. Paskutiniu metu nepraleidziu Orijaus kelionių, Pasaulio puodų, kelionių su Banderu, Stiliaus, Nuo iki, Verandos, visų laidų apie statybas, Svajonių sodus...

Tiesa, Sapniuk, pažiūrėkite ar naujame bute pakeisti laidai, rozetės, kol butas tuščias. Aš jau tiek rozečių jungiklių pripirkau ir tai dar mažai, norėtusi daugiau.
Atsakyti
Meri, pakeista pilnai santechnika, naujai laidus vyras isvedziojo, tik nepajunta. rolleyes.gif Kazkur turi nusibraizes kur kokiu laidu reiks ieskot. Rozeciu tai prikrove blink.gif kad tik kam nors nepritruktu. Kol Senukai neatsidarys, nieko nenusipirksim.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2021 02 11, 15:13)
Lyzuka, pas mane virtuvej sviesiai pilkos grin-
dys, akmens mases, lyg. Virsutines spinteles bus baltos, o apatinem reik spalva isrinkt.....Bus cia man rupescio, nes vyras be nuomones.

tadadaryk antracito splavos , bus liuks smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

tik rankeneles deciau juodas mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyzuka, apacia bus grafiti spalvos, o virsus sviesiai pilkas. Vakar rinkoms, rinkoms ir priejom vieningos nuomones del sio derinio. Beveik kaip tavo nuotraukoj.

Vakar vaikis persikrauste i dvieju kmb. buta, visas laimingas. Sakau: parodyk virtuvines spinteles. Sako: mama, cia visur skandinaviskas stilius, viskas balta biggrin.gif Jei reiketu atskirt ankstesni jo tureta buta ir sita, neatskirciau, taip viskas nuobodziai balta, tik laminatas nebaltas.
Atsakyti
man tai žėlobna...,, atsiprašau, antracito durelės.
Atsakyti
mes klientus turim skandinavus tai tik balta ir juoda perka, na dar truputi naturalaus medžio bet nedaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2021 02 12, 11:33)
man tai žėlobna...,, atsiprašau, antracito durelės.


zelobna, nezelobna, bet norejau kontrasto su grindimis. Na kampa i kambari gal koki zalia uzsisakysiu biggrin.gif Nezelabna
Atsakyti
aš kampa išmeciau labai nepraktiška pasirode man ta kampine dalis tik dulkems rinkti, vietos kiek užsima, o susiesti tas pats gaunasi, o sofa pirkom šviesiai pilka, nu kaip ideali spalva del kačių plaukų gali amžiais nevalyt nieko nesimato, ne taip kaip ant kitos spalvos o dar tamsios smile.gif
Atsakyti
na gal ne kampa, ne taip issireiskiau, minksta balda, su miegojimo funkcija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2021 02 12, 11:53)
na gal ne kampa, ne taip issireiskiau, minksta balda, su miegojimo funkcija biggrin.gif

bet čia jau pas jus kardinalūs pokyčiai vyksta mirksiukas.gif
Atsakyti