Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Jei be siuntimo telpa iki 21 eur tai muitinimo nebus bet jei daugiau gali ir užkliūti. Jei iš EU tai neužkliūna ir brangesni

Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2021 02 10, 09:06)
bet sakė, kad patiems nėra šansų nebent pastoviai naudojiesi muitinės paslaugomis. Čia gaunasi legalus vlastybinis reketas</p>

šansai yra sudaryti, bet turi gaut toki sertifikata, o kad ji gaut kursus online lankyt ir testa atlikti, tai vien už kursu medziaga 900eur, tada reikia pirktis programa kuria muitine pasiulo kad per ja teikti, aš toki darba dirbu imoneje mirksiukas.gif , bet kaip fizinis asmuo sau negaliu reikia viska iš naujo užsivesti biggrin.gif, esmej sudaryta visos salygos kad noras dingtu pačiam , nebent jau ten tukst siustais bet velgi tada geriau normalius tarpininkus samdyt ir jie bile koki krovini už 40-50 eur išmuitins smile.gif


QUOTE(liniuxxxxx @ 2021 02 10, 09:34)
Sapniuk, tai kaip tau su tom sėklom. Aš vakar užsakiau, mokėti su siuntimu 34, tai kaip su tuo muitinimu. Jei dar kažkiek mokėti, tai gal neverta net.

nuo 22 eur be transporto + 21 proc pvm kas > 150 lyg ir plius muitas, reikejo keliom siuntom siustis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

kol suvaiksciojom i turgu, Linius jau atsakyma gavo 4u.gif

is treciu saliu siunta negali virsyt 22euru, be siuntimo kainos. As, kai etatinis papildu, grozio priemoniu uzsakytojas, tai sita taisykle zinau visada. Is Ukrainos seklos eina dviem siuntiniais, po mazdauk 17 euru, nes muitine pagal delerio kursa skaiciuoja.Jei ant ribos, tai siuntinek i Rotundo gatve israsus is banko, tingiu.
Atsakyti
Nu kažkaip susibalamutinau, dukra sako, siuntimas 12 su trupučiu, siunta beveik 22, ar verta siųstis. Gal paliksiu kitam sezonui tuos reikalus.
Atsakyti
tai tu žiurek kiek vien prekes kainuoja nes už siuntima mokesciu neskaičiuoja :)As nesisiuntus, bet sako kad verta ir moket pagal seklu kainas ir už siuntima bigsmile.gif
Atsakyti
Na kainos tai mažos, 10 arbūzų sėklų 16-20centų, kur po 100 sėklų, tai apie 1.2 eu. Ir tų veislių gyvas biesas biggrin.gif Prekės ir kainuoja be kelių centų 22 eu, o siuntimas virš 12. Ai, matysiu, kaip čia sugalvosiu.
Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2021 02 10, 10:43)
<p>Jei be siuntimo telpa iki 21 eur tai muitinimo nebus bet jei daugiau gali ir užkliūti. Jei iš EU tai neužkliūna ir brangesni</p>


Taigi tam mes ir ES, kad ir mums galioja bemuitis prekių, paslaugų ir laisvas darbo jėgos judėjimas. Muitai tik iš trečiųjų šalių.

Apie tuos muitinės tarpininkus. Dabar jau sukėlė kaip š ant šakių visą tą "savų" firmelių. Žada kažką keisti, kad kiekvienas pats supaprastintai išsimuitintų prekę. Bet kol padarys kažką, tai žinot, gi niekas neskuba.

Dukra vis siuntinėjasi visokį biesą iš Aliexpreso. Reikės žiūrėti, kad neviršytų limito.

Ai, man nelabai aktualu sėklų siuntimas, nebent savo poreikiams. Ūkiui negaliu iš ten pirkti, kad ir kokios pigios būtų. Reikia turėti ES sertifikatą, kitaip išmokos verks.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Orelis pasaka wub.gif
Jau sunerimau, gal atšauks prastovą nuo pirmadienio ir vėl darban? Jokių testų neprivers manęs darytis ax.gif , skiepytis tuo labiau ax.gif
Visą naktį savo murką nuo blauzdų mėčiau, suprantu, kad ji nori man gero, gydo kojas, kurias net nežinau kaip guldyti, nes skausmingos, nu bet su jos svoriu rolleyes.gif , dvigubai blogiau. Vakar skaitinėjau, tai dėl diabeto tie skausmai, padas kaip aptirpęs, tai masažuoju...
Nieko taip ir neveikiu, pakuriu židinį, padarau vyrui valgyt, kažkiek pasitvarkau, bet papildomai jokios veiklos, nei mezgu, nei knygų skaitau, kartais teliką įsijungiu, geras gyvenimėlis galvojate, ai, dar sniegą nubrūžinu su kastuvu rolleyes.gif
Rašau čia belinką, vistiek nieks neskaito cool.gif
Atsakyti
Kodel neskaito blink.gif

Norejau tavo akvos zuvis pagirti, ir pati akvariuma. wub.gif

Vakar sneku su drauge telefu, ant virtuves palanges parymus. Ziuriu, ogi lape bega blink.gif Matyt badas i miesta atgyne.

Snd. susitikom su vaikio kriksto tevu. Gamins mums dvieju kmb. butui virtuves baldus. Paliko spalvu, medziagu pavyzdzius. Nezinau ko noriu unsure.gif


Labas
Atsakyti
Meri, skaitom wub.gif


Sapniuk, gražu bus mirksiukas.gif , man paskutiniu metu tik dvi spalvos gražu visur ir visada: balta ir pilka biggrin.gif, ateis vasarą gal gamta akims atgaivą padarys smile.gif ir skonis pasikeis bigsmile.gif
Atsakyti
Lyzuka, pas mane virtuvej sviesiai pilkos grin-
dys, akmens mases, lyg. Virsutines spinteles bus baltos, o apatinem reik spalva isrinkt.....Bus cia man rupescio, nes vyras be nuomones.
Atsakyti