Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Senokai nebematėme tiek sniego... Vaikis nuo pietų iš traktoriaus neišlipa, traukia kelių erelius ir šiaip žioplokus.
Įtariu, mano šiltnamis sugrius po tokia sniego mase.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

isbrido maniskis i turgu mesos. As pro virtuves langga matau, kad gatvej masinos stovi sniee iki valst. numeriu rolleyes.gif Kviete ir mane eiti, bet atsisakiau. Mano baciukai neauksti, dar sniego prikabinsiu. Laukiu kada nuleis sita siauba biggrin.gif
Atsakyti

Ne stebuklas, bet iš bėdos pragyventi gal ir galima. Gal dar padidės, kol išeisi.
Man paskaičiavo 160. biggrin.gif
Taigi teks nuomoti nekilnojamą turtą arba dalį iš vaikų imti, jeigu ūkį perims.

Sveikutės.Man pensija paskaičiavo 330, bet stažo tik 30 m pagal seną būtų užtektinai, o dabar....

Pas mus prisnigo virs 40 cm. kiemą nespėju kasti, bet nesijaudinu per daug, žieminė mankšta. Gražu lauke balta, tik daugiau šalčio galėtų būti, o tai per laukus brendant šlampa batai.

Atsakyti
Labai jau sunkus sniegas,šlapias.Kastuvą net sulaužiau. ax.gif Bet pasportavau irgi. wub.gif
Atsakyti

Sniegas tai tikrai sunkus, Vakar tris kartus kiemą kasiau, ir šiandien iš ryto pradėjau, bet jau MB pabaigė, suglebau per žiemą :). Šiaip tai sniegą dažniausiai aš kasu man patinka tas darbas, rytinė mankšta būna

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Man irgi kaip sportas kasimas sniego. mirksiukas.gif
Vat tik miegas išsireguliavo,užmiegu antrą-trečia ryte po aštuonių akių negaliu praplėšti. ax.gif
Atsakyti

Graži nuotrauka.

Laba ryta, šiandien jau ramu, truputį kastuvą dėl akių pastumdžiau ir viskas. Dabar sėdau prie kompo gėles užsisakinėju sumasčiau achimenių nusipirkti, man jos patinka nes vasarą žydi, o žiemą po stalu galima kišti ir nereikia rūpintis.

Atsakyti
Auda,nu bet pavadinimai. bigsmile.gif Tu įdedi,tada einu googlinti,kas per gėlė. bigsmile.gif Pasirodo žinau,bet užmušk pavadinimų tikrai neįsiminčiau. ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pirma prastovos diena wub.gif Pas mus įdomiai, darbingi į prastovas, o pensininkės į darbus biggrin.gif Blyn, visą mėnesį pailsėsiu. Prisipirkau vit D, cinko, nootropilo, vit C amino rūgščių, pasigydysiu, pailsėsiu. Visai man čia gerai išėjo.
Katytei reikia dantis atšipinti, jau kokia aštriadantė, kasdien grybštelna i skaudančias pėdas. Jai kaip užeina, tai lyžtelna, tai kanda. Paskutiniu metu ant širdies ploto gulasi kelis kart per diena ir vis taikosi veidą lyžtelti. Iš kur ji žino, kad man spaudžia širdies plotą? Nu pusiau daktarė biggrin.gif
O jau kokios pusnis už vitrinos, kadangi užkamšyta, net nebandau eiti, savaime ištirps. Tik taką palei vartelius su kastuvu nubraukiu, kad kaimynai neburnotu, nors nlb man į sveikatą fizinis darbas.
Pažiūrėjau achmenes googlėj, tai čia panašūs į streptokarpus žiedai.
Aš tai planuoju tilandsijų dasipirkt, nes kai kurios nudžiuvo savaime, norėtusi pilnesnio Tilandsijų medžio, taip vadinu savo kompoziciją.
Einu pakasiosiu sniegą... saulė lauke.
Atsakyti
Atlėkė kaimynas su kaušu, išbraukė sniegą iš kiemo ir nuo sandėlio rampos.
Tai nieko kasti nereikia.
Vakar netyčia pakliuvau pas ortopedą, davė siuntimą peties echoskopijai. Rentgenas nieko blogo nerodo. Mečiau vaistus gerti, nes pradėjo jau skrandį graužti.
Būtinai reikia pagyti. Kiek čia tos žiemos belikę. Po mėnesio jau pilnu tempu darbai šiltnamyje. Laimei, atlaikė sniego laviną.

Meri, jeigu būtum dirbusi prie elektros, būtų tave išviję į remontininkus. Sake, visi kontrolieriai, inžinieriai suvyti į remontines brigadas. Bet jeigu ateina be benzopjūklo, siunčiami atgal. O ir laidų jie nelabai moka sujungti. Brolis sakė, pareina ir tik kontrolinio šūvio betrūksta. Kai kur per miškus kas keli metrai laidai nutraukti, pastotės sugadintos. Sakė, kažkokie diedukai šaukėsi pagalbos. Negali vandens iš šulinio pripumpuoti karvei, o nunešti neturi jėgų. Brolis pusvalandžiui pajungė jiems kilnojamą generatorių , diedukai iš laimės blynų atnešė. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Man prieš du-tris metus darė net magnetinį pečio jau kalbėjo ir apie operaciją.Ir nieko nerado. bigsmile.gif Aš suprantu ataugos sprande viską užspaudžia. bigsmile.gif
Atsakyti