Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(Merii @ 2021 01 20, 13:59)
Kažkoks absurdo teatras, susivedžiau duomenis į sodros pensijų skaičiuoklę, tai paskaičiavo 540 Eur prognozuojamos pensijos  biggrin.gif , čiq darbo stažas 40m.  ax.gif


Ne stebuklas, bet iš bėdos pragyventi gal ir galima. Gal dar padidės, kol išeisi.
Man paskaičiavo 160. biggrin.gif
Taigi teks nuomoti nekilnojamą turtą arba dalį iš vaikų imti, jeigu ūkį perims.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 20 sausio 2021 - 18:31
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Meri,čia labai didelė pensija nusimato. bigsmile.gif MAMa PRADIRBO VISĄ GYVENIMĄ IR GAUNa APIE 330,NUO NAUJŲ metų pridėjo 30 eurų.Kaip tuo metu skaičiavo pensijas????? blink.gif
IK,tai tu čia daug gausi.Aš tik pašalpą,mano stažas nepriklausomybės laikais-6.5 metų,ir tarybiniais dar 10 metų.Jau rašiau a.a. babytės stažas buvo-0,pragyveno 99.7 metus ir badu nenumirė. bigsmile.gif Nemirsiu gal ir aš. ax.gif
Atsakyti
Nežinau, bet sodros programėlė tiek suskaičiavo, čia be tų, kur II pakopoje sukauptų pinigų. Na buvo ilgus metus nemažas atlyginimas, didelis darbo stažas.., nežinau, laikas parodys, jei ištrauksiu iki to laiko. Man išpranašauta gyventi liko trys metai ir mirsiu nuo plaučių ligos. Tai gal ir nematysiu tų pinigėlių. Koks skirtumas. Mirties nebijau, nes po jos nieko nėra.
Kaupiuosi akvos plovimui, noro nulis, reik kažkaip save nugalėti. Baisiausia filtro kempinių su dantų šepetėliu valymas. Būčiau bagotesnė, pakeisčiau naujomis, lb sunkiai šalinasi dumblas ir žuvų kakaliukai. Kol juos išplauni iš tų kempinių rolleyes.gif Jau tokia durna esu ir nepasikeisiu. Na gražu tas akvariumas ir žuvytės, bet vyras nekiša nei piršto prie jo, gerai, kad bent malkų prineša, man retai tenka tas reikalas.
Einu antrą puodą kavos įkalt, nėra jėgų niekam, kaip visada..., gal po žuvų mintys su žuvų kakalais prasiskies rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu kaip jums patinka, tik dabar baigiau tvarkyti savo žuvyną. Šiaip per du kartus tvarkau, viršų ir filtrą skirtingom dienom. Verkiant reikia augalų, likus vienos žolytės pora daigelių ir anubias, kuris keistu būdu vis dar gyvas.
Atsakyti
Na, Meri, tu ir duodi . Čia 6 valandas darbavaisi dantų šepetėlių ???? blink.gif
Tada nenorėčiau akvariumo. Nors kažkada turėjau 200 litrų.

Kas čia tau tokių pranašysčių pripasakojo ? Jeigu ne gydytojas, tai gali siųsti pranašautoją ieškotis seksualinių nuotykių. tongue.gif Čia kaip babos Vangos kasmetiniai pasaulio pabaigos pranašavimai. Girdėjau, kad Simpsonai geriau numato ateitį.
Imk, geriau kokią knygą paskaityk, apie augalus pasvajok. Mintys prašviesės.

Truputį prasišvarinau darbo stalą, o tai popierių krūvos, kai reikia ką rasti - balaganas.

Viskas, jau po žiemos. Žliugsi po kojomis , rytoj nė sniego neliks.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 01 21, 23:43)
Na, Meri, tu ir duodi . Čia 6 valandas darbavaisi dantų šepetėlių ???? blink.gif
Viskas, jau po žiemos. Žliugsi po kojomis , rytoj nė sniego neliks.

Niu taip išeina...

Aga, a.d. jau po šalčių, gal daugiau tokių šiemet nebebus, vasarį gismeteo rodo visai padorų.

Knygų negaliu skaityti, nes akys sausėja ir pradeda perštėti. Vakar aplamai blykčiojo. Man kažkodėl atrodo, kad vistiek anku, bet gal taip tik atrodo.
Atsakyti
Trauk perkūnai tokią žiemą. Sludu nesvietiškai.
Vakar sūnaus draugelis ant ledo užbuksavo. Maniškis padėjo išstumti ir bum... Šiandien ryte negali nė nulipti žemyn laiptais. Kelis išsipūtęs kaip obuolys, prakirstas. Po pietų šiaip taip užregistravau pas traumatologą. Lyg lūžio nėra. Man tik baisu, kad meniskas nebūtų pažeistas. Sakė, jeigu vakar būtų pasirodęs, reikėtų porą siūlių dėti. blink.gif

O aš pati tik pakraščiais kelio iki sandėlio nukepėstuoju. Šuva eina ant prakasų. Jam gal labai baisu, ima greitį ir paskui stabdydamas čiuožia. biggrin.gif
Atsakyti
Vat slidumo as labai bijau. Atrodo griusiu, lusiu ir manes atgal nebesukonstruos. rolleyes.gif

Atvaziavom Kupiskin, nebuvo postu, nestabde, bet, kai isvazinejom i Panevezio, ivaziuojancius i miesta tikrino. Policija ir kareiviai.

IK, sveikatos tavo mazuliui.

Maniskis susirado nauja buta, dvieju kmb. brungu, na bet ka daryt. Vyras sako, reikejo jam ja i lova verst., vyriskas mastymas mirksiukas.gif Dar jam siule darba naujoj vietoj ,,ar nenoretum?: Jis atsake, kad ne, nes jam valanda kelio iki darbo, trimis transportais. Atejo menedzeris ir paaiskino, kad valdziai atsakyt negalima blink.gif NE. Jau vakar isgrudo i nauja vieta, i pavaldinius dave pora lenku ir pora danu. Na vis kaip nors.

Labas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O aš dar galvojau sodybon palėkti,dičkį pasiimti.Mes tai grįžtume,o jis tai turėtų likti sodyboje.Mažėlis irgi norėjo atlėkti iki sodybos,bet kaip paskui sostinėn pakliūti? bigsmile.gif Mažėlio su dukra nemačiau nuo lapkričio. blink.gif Šaldiklis lūžta nuo daržovių ir uogų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ligoniams sveikatytės 4u.gif

Vakar paskambino iš Personalo, sakė, valdžia patvirtino, po atostogų visas vasaris PRASTOVA. Esu visa apsipatenkinusi, galėsiu ramiai pasigydyti. Galėtų ir po vasario pratęsti...

Lauke nebuvau vyras malkų prineša, neturiu ko ten veikti, maisto esu užsipirkus, dukrius buvo iki lidlo nuvežęs.

Na nežinau, turbūt mesiu sanpaulijas, jau nervina ir ko joms blogai, lapai suglebę, minkšti. Šitam bute nieks nenori augti, o kai bendrabutyje klestėjo, pražydindavau rečiausias orchidėjas. Nerandu priežasties. Ar aš jau neturiu kantrybės. Katytė gerietė, tik nolinas skriaudžia, veju, bet kur čia apsaugosi.
Cykas vėl ruduot pradeda. Sakau, gal žemę nepataikiau? Pavasarį į kompostinę kišiu.
Atsakyti
Labas

diedui daviau banko kortele, kad nuimtu pinigu ir kai ka nupirktu. Grizta, korteles neturi, pakeliau cionga ir isvijau atgal i banka. Nuemiau bekontakti atsiskaityma. Veplesnio zmogaus sunku rast.
Atsakyti