Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sakiau sėdėsiu namie per šalčius,tai ne geodezininkai atvažiuoja į sodybą,reikia važiuoti. mirksiukas.gif Galėtume nevažiuoti,bet kaip be mūsų?O dar vieno popieriaus nesutvarkė registrų centras.Tokia žiopla boba ten sėdi,patikėkite. bigsmile.gif bigsmile.gif Ėjo vis kosnsultuotis su kita. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas

vakar kopustus parauem, zinau, kad bloga menulio faje, bet kazkaip sugalvojom. Na cia nebuvo mano ideja, jei ka biggrin.gif Snd. saltienos prisivirem keliom dienom ax.gif

Mano vaikis snd. buvo susitares su perkraustymo firma 10 valandai, skambina man dvylikta, neatsiliepia ponai telefu, i ep parase, tylu. Veliau susitare su kitais, dar neskambino, tai nieko nezinau. Keliasi i buta su labai idomiais gyventojais blink.gif

IK, kad pasaulis mazas, tai dar pridesiu. Gulejau ligoninej, cia kai man Ingridute savo kraujo siule, jeijau labai daug visko ispjaus. Tai va, guliu palatoj ir ateina ta musu bendra pazistama....pas savo mama. O mes su jos mama vienoj palatoj gulim biggrin.gif Dar i ta pacia sanatorija su jos mama vaziavom.
Atsakyti
Sapniuk, raugiau kopūstus per pačią gražią pilnatį, man taip užsinorėjos. Labai skanūs. Visad gyvenime raugiau tik delčioj, pernai, užpernai iš principo ne delčioj, nieko nekenkia biggrin.gif
Dėl paslaugų ir aš galiu vos ne romaną parašyt. Jei trumpai, užsakiau teliką, galvoju, kol žiema, vakarais filmus iš yotubo pažiūrėt patogiau, nei per kompą. Tai dpd nuo pirmadienio jau vežė, su pasiskundimais, šiaip ne taip šiandien pavakary gavom. Adresas užrašytas, veža kažkur kitur. Pirmadienį ten ieškojo, šiandien irgi ten ieško. Kažkaip nebuvo anksčiau su jais jokių problemų.
Atsakyti
Juokiausi Kantar vis dalyvauju apklausoje.Pažadėjo dar gruodžio pradžioje nuolaidų kortelę maximoje.Na neatnešė paštas-neatnešė
Dičkiui pasijuokiau paštininkė pasiėmė.Sako parašyk elektroninį laišką.Nieko neprarandu,parašiau,atrašo,jūsų dovana laukia Palangoje tokiame tokiame pašte.Klausiu pri e ko ta Palanga?Atsako jūs ne tokį pašto indeksą užrašėte.Persiūsime jūms.Anekdotas. bigsmile.gif
Atsakyti
Sapniukai, kas per įdomūs gyventojai ? Ir man įdomu pasidarė. Kad danai gan laisvoki, man žinoma. Bet mažu kokie zoofilai... tongue.gif

Šaltis spigina, a ta ta žiemužė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

IK,nerasiau, kad pas vozvratnikus biggrin.gif Seimininke turi retriveri jauna. Kitam kambary gyvena 24 m. bernas, kuris turi boyfrend. Tai seimininke sake maniskiam, kad nepagalvotu kad ten pana su sviesiais ilgais plaukais. Ten taip boyfrendas rengiasi. Seimininke 26 m. visai nepanasi i dane, tamsiu plauku ir tamsiu akiu. Grazi, liekna moteris, bet maniskis sake jam persena ax.gif
Atsakyti
Sapniau, gal neįkertu tavo humoro. Retriveris jaunas - tai šuo ar ..... ? biggrin.gif
Sena , nesena , čia tik laiko klausimas, kada taviškiui ji pasirodys pati ta. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar visą dieną pratingėjome.Tikai pratingėjome,gaila iš gyvenimo veltui praleistos dienos.Tai nors mb pabaigiau kojines,sau pusnatros nusimezgiau ir viskas. ax.gif
Atsakyti
Ryte minus 22 už lango rodė. Gera namie sedėt.
Visus mezginius baigiau, liko siūlų, dar nesugalvoju ką narpliot, kad kaip nieko ir nereikia. Yra medžiagos, bet siūt, kad tik siūt, vistiek neturiu kur puoštis ir ar nešiosiu, kaip ir nereik. Na nieko daryt nenoriu. Niekam nėra anei noro anei jėgų. Na, kaip visada.
Radau darbo skelbimą , bet... jau pavargau vergaut kitiems.
Atsakyti
Labas

rasau trecia karta, jei neissisius, neberasysiu biggrin.gif

IK, normalus suo su 4 kojom ir uodega. Na nesu as tokia ciniska, kad suniuka izeist.

gyvens 20 -am aukste, pro langa matys Svedija, ju didiji 55 a. danoraizi ir branuji tuneli i Kopenhaa.
Atsakyti