Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Jau po Revizijos. Trūko kalendoriaus ir mezgimo žurnalo. Neįsivaizduoju, kaip sugebėjo išnešti. Šiaip tikėjausi blogiau, o dabar vos ne idealiai. Pasirodo būna ir taip.
Oi, net keista tokiu laiku atostogauti. Daug įmonių žmones varo, lyg kas vasarą pasikeistų, na, netikiu.
Man tai sprigės pasiteisinę, jau tokios ne lepios, vėl sodinsiu, nes gražu, žydėjo iki šalnų.
D., kaip pavargau, ryt nesikelsiu iš lovos, kol šonai paskaus...
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2021 01 12, 20:54)

D., kaip pavargau, ryt nesikelsiu iš lovos, kol šonai paskaus...

Tai tada šonus turėsi gydyti... biggrin.gif

Kai koja skaudėjo, tai gal tris dienas lovoje su menkais pavaikščiojimais prasivoliojau. Jau geriau daržą kasti. Mažiau pavargsti.

Niu kaip sninga... Bernas rankomis trina, chalymo bus traukioti iš griovių nuriedėjusius. Šiandien pietaujant pro langą žiūrėjome, kaip atvarė medkirčių busikas ir ant sankryžos nuo kelio nėrė į kaimyno tvorą. ( Ingrida, žinai, kur posūkis į mano gatvę). Vaikis šoko į mašiną, nulėkė klausti, ar traktoriaus nereikia. Bet važiavo iš kitos pusės ūkininkas su džipu, ištraukė. Paskui mačiau, kaimynas nužingsniavo į jų pusę, gal velnių nuduoti už išverstą tvorą. Mb šiandien irgi į šalikelę nuslydo. ax.gif
Tai gal aš jau nevažiuosiu kokią savaitę į miestą.
Atsakyti
IK,tai kerta mišką vis??????? blink.gif unsure.gif Rudenį juk vieną kraštą nukirto.Och,negaliu,toks geras miškas ir miestas šalia visai. ax.gif
Aš jau planuoju kaip iki tavęs reiks važiuoti jei ką iš sodybos,du keliai yra,patikrinti tik reikės kuris arčiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2021 01 12, 21:51)
IK,tai kerta mišką vis??????? blink.gif  unsure.gif Rudenį juk vieną kraštą nukirto.Och,negaliu,toks geras miškas ir miestas šalia visai. ax.gif
Aš jau planuoju kaip iki tavęs reiks važiuoti jei ką iš sodybos,du keliai yra,patikrinti tik reikės kuris arčiau. mirksiukas.gif


Vienas žvyrkeliu per E , kitas mišku per Papojų. Ten įvažiavus nuo Via Baltikos yra grybingos vietos. Dešinėje, toks gilus griovys ir palei jį. Bet gal pati žinai, Tik ne visada tas kelias pravažiuojamas, per vidurį toks duburys. Nuo mūsų pusės , kur yra trišalė sankryža miške, kažkur giliau vietiniai turi baravykiną. Tik aš jo nežinau.
O mišką kerta net nežinau kur. Pravažiuoja kartais miškovežiai, reiškia, kažkur netoliese.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kad tik mno vietų neiškirstų. ax.gif Šiemet naujų radau,tolokai,bet yra baravykų ten. mirksiukas.gif
KO nemiegi tokiu laiku IK?
Dievinu tokius katilėlius,vienais metais mažius baigė muzikos mokyklą suskyniau lygiai tokios spalvos kokia graži puokštė gavosi,dar dabar prisimenu.Gaila paskui sodyboje nebe auginau,jie vienmečiai,bet dar kelis metus kur nors išlysdavo pavieniai. bigsmile.gif
Įsivaizduojate registrų biuras dirba ir priim žmones.Nu toks absurdas,mažius užregistravo šiandien važiuoju ten.Ką negali internetu viską sutvarkyti? bigsmile.gif Čia skaitosi įstaigos dirba nuotoliniu būdu? blink.gif
Atsakyti
tai gali dirbti tos įstaigos, kur klientą aptarnauja per 15 min mirksiukas.gif ...tipo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Merii @ 2021 01 12, 19:54)
Jau po Revizijos. Trūko kalendoriaus ir mezgimo žurnalo. Neįsivaizduoju, kaip sugebėjo išnešti. Šiaip tikėjausi blogiau, o dabar vos ne idealiai. Pasirodo būna ir taip.
Oi, net keista tokiu laiku atostogauti. Daug įmonių žmones varo, lyg kas vasarą pasikeistų, na, netikiu.
Man tai sprigės pasiteisinę, jau tokios ne lepios, vėl sodinsiu, nes gražu, žydėjo iki šalnų.
D., kaip pavargau, ryt nesikelsiu iš lovos, kol šonai paskaus...

spriges man kaip tik atrodo poniškos, lepios geles, na bent jau ne į lysvę sodinti, o tik į vazonus , lovelius ir pan. mirksiukas.gif

o del tų trukumu, tai gal tiesiog negavai jų? Ar kai prekes gauni persiskaičiuoji viską nuo ikii?

Sapniuk, nebijai, kad važiuojant į kitą savivaldybę gausi 250 eur "premijos" ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 13 sausio 2021 - 10:09
Lyzuka, tai as turiu kitoj savivaldybej nekilnojamo turto, net du vienetus. Galiu vaziuoti. Jau nuvaziavom ir grizom, nebuvo postu, visus dokumentus turejau. As atsakingas zmogus rolleyes.gif Nelendu ten, kur man negalima. biggrin.gif

Labas

trecia naktis sapnuoju gimtine, jauc namo stogas iluzo. I kapelius nevaziavau, nes kelias ten vietines reiksmes.
Atsakyti
IK, is kur tu pazisti ta moteri, kuriai tu snd. uzuojauta pareiskei ax.gif Zinau, kad ji ten jusu parapijoj organizuoja.....
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2021 01 13, 19:35)
IK, is kur tu pazisti ta moteri, kuriai tu snd. uzuojauta pareiskei ax.gif Zinau, kad ji ten jusu parapijoj organizuoja.....


Dirba ji pas mus. Visokie renginiai, jei pagalbos reikia , skambina. Vaikai pas ją dar visokius būrelius lankė , šokių kolektyvus. Fainuolė ji tokia , savo darbo fanatikė.

Rytas prasidėjo atsikapstymu nuo sniego. Kol išstumdė. Pačiu laiku. Šiukšliavežė tik iki mūsų davažiavo ir paskui jau atbulomis išsistūmė. Labai tikiuosi, kad per naktį neprivarys be proto. Rytoj anksti klientas atvaro, kad neužsikastų prie sandėlio.
Atsakyti
IK, as su ja pusketvirtu metu vienam suole prasedejau Kolegijoj. Tikra fainuole, vaikai labai talentingi wub.gif
Atsakyti
Nu va, kokia Lietuva maža.
Atsakyti
labas rytas,

jau sniegas atsibodo, gamtos grožis, nufotografuotas, gal ir nutirpti biggrin.gif
Atsakyti