Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sapniukai, sėk balandžio pradžioje į gatavą substratą. O dar geriau į plastikinį šaldymo indelį su dangteliu. Paimi vienkartinio rankšluosčio, kelis kartus perlenki, iškerpi kiek reikia dugnui iškloti. Praleidi visus lapukus karštu lygintuvu. Tiesi ant dugno. Užpili trupučiuką verdančio vandens. Kad sudrėktų popierius, bet vanduo nestovėtų. Pabarstai sėklikių. Gali savaitei į šaldytuvą dėti.Paskui statai šiltai, kol prasikals. Tada su pincetu išdėlioji ant substrato, jeigu reikia, truputį užsijoji sausų durpių. Labai smulkios alūnių sėklos. Gražus krūmelis būna tik 2-3 metais.
Atsakyti
vat IK, kaip aciu tau uz instrukcija wub.gif

dar durnaropiu tokiu melynu atsisiunciau, astru geltonu, kurie auga penkiasdesimt cm. aukscio ir ziedai apie desimt cm. skersmens. Astrus tokiu gabaritu tai sunkiai isivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
Smirda palietus tos mėlynos durnaropės. ax.gif
Taigi 10 cm visai normalus astroms dydis, toms bijūninėms. Paimk liniuotę ir pasižiūrėk.

Pernai geltonos man nesudygo. Už tai netiš proto eidamos dygsta dvispalvės, mėlynai baltos ir raudonai baltos. Tiksliau , pačios šepečiu sėjasi.
Šiemet imsiu lašišines ir rausvas, gal dar baltas. Reikia žemaūgių kosmėjų. Ir vienspalvių geltonų pomponinių zinijų. Šitų vienais metais turėjau, bet netoli gyveno kitokios, tai net sėklų nerinkau.
Atsakyti
Sveikos,

Pas mus prisnigo, o jūs jau pavasariu gyvos smile.gif. Bet ir aš jau pagalvojau apie geles, o kai nuotraukas pažiuriu, nesuprantu kaip čia gamta sugeba tą grožį, augalu vešluma išauginti ir dar sako veganai nes gyvo nevalgome, o tai kas tada daržovė, vaisius? tongue.gif Aluniu esu iš lenku siuntusis jau šaknis, neblogai žydejo, spalvos atitiko, tik kai pirmo metai blozni krūmeliai dar smile.gif, bet man labai graži jų žiedo forma..smile.gif Kas auginot vasarinius jurginukus kažin jie ilgo žydejimo, verti demesio, esu kazkada seju baet nepamenu kas ir kaip, noriu kažką vietoj astru kur pernai buvo po obelimis pakeisti, nes astroms tuoj vytulys isimeta toj pačioj vietoje ...Ate ar ne tu kažkada rodeisi nuotrauką su didžiulemis lysvemis jų? aplamai kas cia geriau tiktu iš ne tokiu aukštu kaip kleomes smile.gif, nors ji kad ir aukštoka bet vasarine gėlė nr.1 mirksiukas.gif , kosmeja irgi ilgai žydinti, bet išvirsta jos man kazko nesudaro kompaktiško krumo, nebent tarp kitu augalu tik

10 cm astros žiedas tai čia nieko yptaingo, aš pernai pirkau ju seklas norfoje pačias pigiausias per akcijas tai aiškiu mišinys bet kokiu tik įspūdingų žiedu formu nebuvo...

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 08 sausio 2021 - 08:30
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kada normaliai išsimiegosiu/????? ax.gif
Sapniuk,nebaiu buvo vaikščioti į reabilitaciją per koroną.gALVOJU GAL MASAŽĄ PASIDARYTI SPRANO,VISĄ NAKTĮ VOS NEPRAVERKIAU SU RANKŲ TIRPIMU iki skausmo.Bet bijau užsikrėsti? blink.gif Gal tabtetę reks suvalgyti nuo uždegimo ir palaukti geresnių laikų? mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, dabar reab. labai mazai zmoniu, srautai labai sumazinti. PVZ. VIENAM DIDELIAM KABINETE KUR LAZERIS, DIRBDAVO TRYS DARBUOTOJOS, DABAR TIK VIENA. Netaisysiu didziuju biggrin.gif

Labas
Atsakyti
Lyžuka, yra žemaūgių zinijų. O jurginiukai visą vasarą žydi. Irgi ieškok žemų. Pernai pasisodinau tokius pomponiniu, išvarė po metrą ūgio. Gaila, kad dažniausiai būna mišiniai. Jei nebrokiji geltonos, imk tagetes, kur geltonos smulkiažiedės. Pagalvok apie žioveinius. Nužydi, nukerpi, vėl žydi. Ir turėsi ilgam. Dar yra tokie vienmečiai pentiniai , man jau pardėjo sėtis patys. Tai labai juos saugau, rožinius turiu. Net nežinau, kada jie nustoja žydėti. Labai nelepūs yra visokie amarantai, galima prikirpti
Atsakyti
paskambino drauge, jos bendradarbio sunus mire nuo covido. Trisdesimtmetis, per tris savaites, liko puses metu dukrele. Ziauru ir neteisinga angel_sadangel.gif

As jurginiukus pirmais metais pasisejau, uzaugo, dabar pavasary ju saknis sodinu.. Dar uzsisakiau seklu, net savojos kopustu biggrin.gif Ydomu, kaip as juos nuo sraigiu saugosiu ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Aš irgi sėdėjau ausis suskliaudusi dvi savaites namie. Šiandien išsiruošiau ir nuvažiavau iki kaimo parduotuvės. Ramiakas pas mus. Vyrai sandėlyje techniką perrinkinėja, aš namie sėdynę platinu prie kompo. Gal kaip nors išgyvensime nesusirgę.

Baisu , kai miršta jauni. Vat jums ir "gripas" , kaip kai kurie vištagalviai teigia.

Nuo sraigių yra spec priemonės, pvz Feramol, Gusto. Dar geriau - antis bėgikes paleisk. Bus mėsos , daugiau grožio ir dar daugiau naudos.
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Liniuko ne ūkelis, o cielas viščiokų ūkis wub.gif Vilniuj po 5 ima už kg mirksiukas.gif

Uošvis jau namie, jaučias neblogai, per dvi savaites -10 kg blink.gif kiti jau sveiki pilnai

esu pikta pikta dėl skiepų dalybų gun_bandana.gif gun_smilie.gif

vasariniai jurginiukai gražūs, o pentinius žemus mačiau kaime pas kaimynką-balti, mėlyni, rausvi, žadėjo pavasarį fliancų, nes patys šepečiu sudygsta. Astrus pernai pirkau lidle-labai gražūs buvo ir dygo gerai. Jų ir špinatai man l.patiko biggrin.gif

auginu svorį, achhh zoo_taz.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš irgi stengiuosi kuo daugiau judėti.Vakar nuvaliau sniegą nemažoje teritorijoje. mirksiukas.gif Nors pabaigoje šiek tiek tirpo rankos,stengiausi vakar mažiau megzti,tai nors išsimiegojau kažkiek. ax.gif
Atsakyti