Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Labas

man tai Meri pasakojimas tai kaip is ALIBABA IR KETURIASDESIMT PLESIKU. Suprasciau, mano vienkiemy nedoreliai du langus ispyle, bet dideliam mieste ax.gif juk nemazai praeiviu. Ir siaip siais laikais vogt daug lengviau prekybos centruose.

As tai i Reabilitacija vaikstau, ryt paskutine diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 05 sausio 2021 - 18:15
Aš vakar toookią reabilitaciją pasidariau, nu pati galvoju, kad durnė biggrin.gif Pasipjoviau pardavimui 18 broilerių. Tokio kiekio rekordinio dar nebuvo mano gyvenime. Ale sudorojau. Sudėjau terasoj ir nepagalvojau, kad yra skylutė duryse, kad vasarą mūsų mažiukas šuniukas laukan išeitų kada nori. Dažnai matom garaže katiną svetimą, gal jis ir suvisam pas mus apsistojęs. Tai ryte radau du broilerius apgraužtom šiknom. Vienas tai gerokai taip apgraužtas. Gerai, kad tik du išdergė. Galvoju, koks pacukas tiek nesuėstų, gal katinas įlindo.
Atsakyti
Nors ir praėjo gimšius, tai tik šiandien sau pasidovanojau baltą didžiuliais žiedais falenopsį, kažlo ant klasikos patraukė biggrin.gif
Dar darbe turiu belgiško šokolado didelę dėžą,,,,m įtariu, kad savaigaliui pirksiuos ir namo temsiuos,.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Liniukai, aš apakus. rolleyes.gif Kada viščiukus pirkaisi, kad šitaip vėlai užaugo ?
Darbelio.... Man net silpna pasidarė pagalvojus. Aš tris kalakutus per vakarą sutvarkau ir jau gatava kaip tas Gustavas pastalėn nugriūti. O čia 18 nupešti, išdoroti...
O tai naminę mėsą gerai perka ? Kaimynas zyzia padaryti jam verslo planą, ką nors su vandeniu. Mol , žuvį auginti. Bet uždaram ciklui reikia oho investicijų, negaus tokios paskolos. O keliose tvenkiniuose po kelis kvadratinius metrus nepasiteisins biznis. Tai galvoju jam tame tvenkinuke pasiūlyti auginti mėsines antis. Gal kokias mulardas. Gal gerai pirktų ?
Atsakyti
Kažkaip prastokai augo ta partija ir vėlokai pirkau, rugsėjo gale. Svoris keli beveik 5, kiti nuo 3 iki 4 kg. Gal ir reikėjo žirnių, kukurūzų nupirkti lesinimui. Na, dabar nupirkom bus kitai pavasarinei partijai, kokį kovo mėnesį jau reiks nusipirkt viščiukų.
Gal prie miesto kitaip su pardavimais, gal labiau ieško. Pas mane pastovūs klijentai, žino, kad auginu sąžiningai, tai ir nereik ieškot pirkėjų, pavasarį daugmaž žinau, kiek reikės.
Dar 46 laukia savo eilės.
Pas mane mažas šeimos ūkelis, ne tos apsukos jau, gi ne jaunyn biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nu joooooooooooo Liniuk,mažas ūkelis.Per sezoną kiek užauginai broilerių? bigsmile.gif
Pažystama turgelyje prekiauja paukščiais,Jai atveža tik parduoti.Tai užsisako žmonės iš vakaro arba tai ir tai dienai ir atveža.Ne tik paukščius ir triušius.O augina vidury girios,kaip ten apsaugo nuo lapių,šeškų? blink.gif Mūms sodyboje šalia miškas ir tai kalakutą lapė nusinešė,o šeškas papjovė mažus žąsiukus. ax.gif Sako radiją laiko įjungtą? bigsmile.gif
Atsakyti
Oho Liniuk, tikrai, čia mažas ūkelis bigsmile.gif , gal turit peštitą aparata? tada vis lengviau butu, nes jei rankomis, neisivaizduoju tada tavo tempu smile.gif, gi dar per ta diena ir kiti gyvūneliai laukia demesio bigsmile.gif

Sveikos smile.gif
Atsakyti
Labas

Liniukas darbstuoliukas wub.gif Vis ruosiuosi nusipirkt kokia namine vista, susipjaustyt gabaliukais, kad butu skaniai sriubai. Rudeniop maciau Kupisky per FB pardavinejo po tris astuom. , net nezinau cia brangu, nebrangu....

Vyras nuejo savo siuntinio i pasta. Tuo paciu ir mano prigriebe. Galvojau, kad iherbinis, skambina, sako ne. Reiskia ukrainieciai atsiunte, nes daugiau jokiu siuntu nelaukiu. Vienos is uzsisakytu seklu - alunes, neturiu supratimo kada set, i kokia zeme mirksiukas.gif Turesiu kuo rupintis, jei isdygs. Del sios siuntos tai bijojau ar nevirsijau dvim. dvieju euru, nes buc primokejus.
Atsakyti
Pirmu kartu 50, antrą kartą 70 pirkom. Rankytėm, mergiukai, rankytėm. Tai jei Iš Kaimo tris kalakutus sutvarko, gi beveik tas pats. Kalakutas tai 4 ar 5 kartus didesnis. Aš pardavinėju po 4, taip, kad , sapniuk, normali kaina. Tiek tų gyvulių, dvi karvės, veršiuks, ir daugybė vištų biggrin.gif
Man alūnės labai gražios, tik neturiu dar biggrin.gif
Atsakyti
man ir labai grazu wub.gif pavarciau tinklapius ir niekur nerandu kada set.

Atsinesiau zemiu is balkono, tai dvi petunijas pasiseja biggrin.gif
Atsakyti
Aš iš kapų parsinšiau porą alūnių daigų ir prigijo.Šalia senelių kapo kaiminystėje,pamačiau išleistus daigus,nu gal dievas nenubaus? ax.gif
Man tai šiltnamyje iš vazonų išlaupė pelėnai turbūt kelias jau prasikalusias tulpes.Ir uždengta buvo agroplėvele. bigsmile.gif
Turgelyje iš viso pardavinėja po 4.80 broilerius. blink.gif Sapniuk,tai čia papigiai visai. mirksiukas.gif
Atsakyti