Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Su artėjančiais Naujaisiais , mano mielos draugės. Kad būtų kitais metais skonis ir kvapas iki pat skiepų. Na, ir visokios kitokios laimės pasirankioti tiek, kiek tik į širdį tilps.

O jeigu rimtai, tai darosi nebejuokinga. Vienas kursiokas, kur vis tv pliurpia be galo ir tikras sveikuolis, gana sunkią formą jau turi. Kito kursioko žmona reanimacijoje. Šiandien pusmartei nustatė kovidą. Gerai, kad sūnus nebuvo pas ją gal savaitę. , gal neparsivežė.

Sapniukai , perskaičiau "kirvinį liežuvį" biggrin.gif Na, galvoju, tai vargšė, iki parduotuvės bijo eiti, tai kirvio sriubą verda. biggrin.gif

Turime labai gražiai papuoštą šampės butelį, dukriukės dovana. Turiu dar nuo Kalėdų gabalą aguoninio biskvito šaldytuve, tai užteks. Na, bus kelios salotos, kelios silkės ir barbekiu šonkauliai, orkaitėje pakepti.

Ingrida, žaidimus pasiūlyk kokiam vaikų dienos centrui. O knygas parduok , yra tokia svetainė www.sena.lt . Gal kam tikrai reikia.
Atsakyti
Su ateinanciais, mamo brangiosios wub.gif
Sveiku, darbingu, grybingu, ramiu naujuju metu. Tegul jautukas laime, sekme atnesa, meile ir rupesti seimose. Oas tyliai pasvajosiu apie martele......
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotraukaLabas rytas.
Kaip sutikote Naujus?Mes ir pašokome ir padainavome.Skrandis apsunkęs,bet su kava ryte torto gabalą suvalgiau. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas šiais metais 4u.gif
Visoms sveikatos, ukvatos ir, kad rūresčių ir bėdų būtų kuo mažiau.
Sutikom dviese, pažiūrėjom , kaip kelis fejerverkus kaime iššovė, bet rūkas toks, kad už 200 metrų, o nelabai ryšku jau. Dar pažiūrėjau Prūsaičio koncertą, nu patinka jis man. Pernai ir gyvam koncerte buvau. Oi, ne, užpernai biggrin.gif
Atsakyti
Su naujais metais, mielosios, nesirkite 4u.gif

Aš, kaip kasmet lovoje, katytė urzgė, blaškėsi, net nėjo pas mane, gerai, kad palyginus trumpai šaudė, gyvūnams tikra kančia. Maisto specialiai neruošiau, va dabar perpus šokoladą perlaužiau, nors man negalima saldaus biggrin.gif
Keturias dienas dirbau naujoje vietoje ir su neramumais, plėšikautojai vaikigaliai brovėsi apvogti. Vieną dieną pusantros valandos nesitraukė, laikiau duris šluota užrėmus. Jau iš pasakojimų žinojau, kad tik įkels koją ir amen, subėgs kaip tarakonai aštuonių dešimties metų torpedos, griebia viską ką pasiekia, o du keturiolikos, penkiolikos metų, matyt vadeivos, laukia lauke, jei išlysčiau laukan, suspardytų visi supuole. Kitos yra kvietę policijas, bet ką jie, kol atvažiuoja, visi išsilakstę, prekės nedraustos, nuostoliai pardavėjų rūpestis, iki teismų nedaeina, nes tik galima prisiteisti iš vaikų tėvų, nuvienžo, tokia ta Lietuva, tokie ir mūsų vaikai. Net ramiai iki pensijos neduoda padirbti.
Atsakyti
sveikos Naujuose metuose 4u.gif kad jie būtų sveiki 4u.gif

sutikom tryse, vienu ūkiu, valgyt turėjom, dar ir šiandienai liko biggrin.gif
fejerverkus matėm, nors ir paslėptus rūke, bet kažkas kieme l.gražų leido, tai šis matės gerai biggrin.gif

uošvis, diedo sesers šeima, 5 vnt. buvo suskaičiuoti. Švogeris su pl.uždegimu namie, o uošvis guli ligoninėj, jam rimtesnis, gauna deguonies. Švogierka kosčioja, svogūnus kaip obuolius kremta, o mergaitėms visiškai nieko.
Vežėm uošviui siuntinuką, tuo metu katafalkas krovėsi baltus maišus, buvo dviem aukštais, greitosios veža į ligonines iš karto po 3 žmogus, surenka kaip autobusiukas darbininkus firmoms renka, tai kol pridavėm siuntinį atvažiavo dvi. per tv žiūrint atrodo kažkur viskas toli, bet kai realiai pamačiau ufonautinius gydytojus ir kitus darbuotojus priimančius ligonius, pamačiau tuos maišus, net ir mums šiurpuliai per nugarą ėjo....... Saugokit save ir kitus 4u.gif
Atsakyti
Meri,tu čia aprašei kaip filmo scenarijų. blink.gif Net nesitiki,kad dar taip būna? blink.gif
Jurginėli,jūs dar kažkur siuntinį nešėte?Pas mus prie vartų ligoninės,sukalta būdelė prie įvažiavimo į teritoriją sargo ir padedi.Net toliau niekas neleidžia eiti. ax.gif
Sesei ir švogeriui jau uždarė biuletenius.Tai sesei jau pirmadienį į darbą,nežinau ar praėjo 10 dienų?Ar nebus ji nešiotoja viruso? bigsmile.gif
Švogeriui po tokios operacijos,jam tikrai nepraėjo 10 dienų coronos irgi uždarė biuletenį,tai viršininkas davė dar iki 7 laisvų dienų.Gal Sodra nebe išsilaiko? blink.gif
Niekur šiandien gulinėjame,apsivalgymas,nieko negaminu pilna maisto.Rytdienai užmerkiau džiovintus grybus,kepsiu rytoj bandeles su grybais,patiko per kalėdas. ax.gif Dar ir ne visų rūšių alų suvartojome. mirksiukas.gif Ir du tortai tik po trečdalį nuvalgyti. biggrin.gif
Atsakyti
Labas
su tikrais naujais 4u.gif

as liezuvi valgysiu iki Triju karaliu ax.gif

Mano aplinkoj seima serga, abu jau ligoninej, vyrui deguonis pajungtas. blink.gif Labai prastai ten jam. O kitiems - tik paprastas gripas. Na toks sustiprintas dobrai gripas, nenoriu.

Sutikom namie penkiese, na trys is ju katinai biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotraukaLabas rytas.
Nutaika puiki,užsileidau ausines per telefoną savo mėgstamą stotį,mano laikų muzika.Tai užmaišiau belgiškus mielinius vaflius,kyla tešla,verda džiovinti baravykai,bandelėms. mirksiukas.gif Šeimyna miega,šoku virtuvėje,partnerio neturiu. mirksiukas.gif blink.gif
Iš alų,mano favoritai juodi alūs,tamsūs,man turi būti saldus. ax.gif Lietuviai kokių tik negamina ir tikrai verti užsienio,į kokius butelius supilstyti,kaip šampės,dangteliai apipilti derva,nepagalvotum nei už ką,kad čia alus? bigsmile.gif Estų labai įvairus alus irgi.Dar nebaigėme ragauti. mirksiukas.gif
O jei rimtai pasaulyje baisu su ta liga. unsure.gif Dičkiui parašė namų tvarkytoja UK,tėvas numirė prieš pat Naujus,nespėjo net į palatą nuvežti priimamajame laikė,vietų trūko.O dar planuose grįžti,man atrodo pas mus vistiek geriau. ax.gif
Reiktų šiandien jau gal pajudėti iš namų??????? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Yra tiesos biggrin.gif

Pagal Pavelą Globą Pasaulis pasikeis į gerą 2024 metais ir tai tęsis net 20 metų.
Atsakyti
Labas

pasivaiksciojom po Skaistakalnio parka. Na ne Kupiskio marios, bet, kaip sako: is bado suo ir varske eda biggrin.gif
Atsakyti
Pagal tą Meri klasifikaciją, tai aš arba mirsiu stovėdama ( na gerai, šliauždama ) arba įkalinta iki gyvos galvos. Anūkų tai jau man niekas neveš biggrin.gif

Sutikome savu namų ūkiu, daug nesiparindami. Ir be tortų. Šiandien dukra šokoladinių sausainių prakepė.
Atsakyti