Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Prisiminimu mebus biggrin.gif Ko cia jus siurpint tureciau. ax.gif

Reabilitacijoj, zmoniu toks stilis. Islenda masaziste ir sako kitam kolegai: ,,zmones, kur jus:

Namai- nuemem nuo miegamo lovos ciuziniu, liko tik remas. Mazylis kasaras jau pagavo tris peliokus 4 cm. dydzio. Teisybes delei, reiketu pasakyti, kad pati pirma paleido virtuvej. Bet ir virtuvej vis pabudi ax.gif Jauc ilgai reiks vaikio kambary miegot rolleyes.gif

Labas

















;
Atsakyti
Lyžuka, kai kartais užplūsta sentimentai ir pabandome su tėtuku pasidalinti prisiminimais jaunikliams girdint, pakyla baisus riksmas " Aha, mums tai nieko negalima...O ką patys dirbote..."
Čia dalinamės tik švelniausiais ir nekaltais prisiminimais.
Jeigu vaikai sužinotų visus mūsų nuotykius , greičiausiai išsižadėtų mūsų. biggrin.gif
Kokia ten arklio vagystė, tyčinis gaisro sukėlimas ar žmonių gąsdinimas iki komos , bėgimai nuo milicijos...Žuvų gaudynės su elektros srove..
Kai peržvelgiu savo audringą vaikystę- jaunystę - nu nematyt man dangaus. biggrin.gif
Augau viena merga 6 sulaukėjusių pusbrolių ir dar jų pusbrolių apsuptyje. Tai buvo negailestinga, viską siaubianti orda. Čingischano kariuomenė su mumis lyginant būtų tik smulkūs niekšeliai.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 17, 21:52)
Lyžuka, kai kartais užplūsta sentimentai ir pabandome su tėtuku pasidalinti prisiminimais jaunikliams girdint, pakyla baisus riksmas " Aha, mums tai nieko negalima...O ką patys dirbote..."
Čia dalinamės tik švelniausiais ir nekaltais prisiminimais.
Jeigu vaikai sužinotų visus mūsų nuotykius  , greičiausiai išsižadėtų mūsų. biggrin.gif
Kokia ten arklio vagystė, tyčinis gaisro sukėlimas ar žmonių gąsdinimas iki komos , bėgimai nuo milicijos...Žuvų gaudynės su elektros srove..
Kai peržvelgiu savo audringą vaikystę- jaunystę - nu nematyt man dangaus. biggrin.gif
Augau viena merga 6 sulaukėjusių pusbrolių ir dar jų pusbrolių apsuptyje. Tai buvo negailestinga, viską siaubianti orda. Čingischano kariuomenė su mumis lyginant būtų tik smulkūs niekšeliai.

rolleyes.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Nu jo IK.Mane iš technikumo norėjo išmesti už nelankomumą,mama nešė pakišutę,iš Šiaulių pedagoginio išėjau pati,dzin buvo. ax.gif Neįsivaizduoju savo vaikų taip. bigsmile.gif
Tu tai bėgai nuo milicijos,o mes su tėvu turėjome reikalų.Audringa buvo jaunystė.Ir vakar nukalbėjome,jei būtume jauni,kaži ar sėdėtume per Naujus? ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 18 gruodžio 2020 - 08:46
Labas

vakar buvo mano sunaus jubiliejus, izenge i ketvirta desimti ax.gif

as tai 17 metu susidejau su vyresniu bernu saika. Galedavau po miesta viena vaiksciot, vien vieno berno varda paminejus, visi atsokdavo kaip propkes ax.gif Bet cia buvo tokia draugiska chebra, be jokiu.....

Is KPI iper paruosiamuosiu jau is bendrabucio ismete. Siaip vidurine baigiau be trejetu, buvau mokytojams auksinis mokinys biggrin.gif

Atsakyti
ir kur čia aš papuoliau biggrin.gif

Sveikos smile.gif

na sako kas neišsidūksta jaunystėje tas senatveje sudurniuoja biggrin.gif
Atsakyti
Baisiau senatveje sudurniuot ax.gif Man taip atrodo.

Lyzuka, o tu jaunystej krikstolo skaidrumo buvai?

Ruosiuos mankston, masazan ir ergo. Vakar vyrui reabilitacija pratese iki sausio 11. Jis vaiksto is ryto, as veliau.
Atsakyti
Ai, žemkės nuotykius reikėtų atskira knyga išleisti. Va ten tai pagyvenome... tongue.gif
Net pati stebiuosi, kaip likau neišprievartauta ar nenusmaugta. Visi grupiokai velnio nešti ir pamesti. Buvo viena , kilusi iš gerbiamų inteligentų šeimos. Bet staigiai perauklėjome , aju po poros mėnesių nesi[piktindama galėjo gerti degtinę tiesiai iš bidono.
Tas bidonas - tai kad būtų kiečiau. Išvežė mus pirmame kurse į talkas rudenines. Kaimas nutolęs nuo civilizacijos per kelis šviesmečius. Gavome gyventi trijų kambarių bute 27 galvos su kūnais. Na, pirmakursiai, tai dar liauni , ploni. Lovų nebuvo, atvežė visiems čiužinių. Mūsų merginų kambaryje miegojome 9 , čiužiniai iki pat durų. Jeigu kam reikia į tualetą, prie durų gulinti turi keltis ir susivynioti savo čiužinuką. Valgyti turėjome gamintis patys. Taigi . Kaimas vadinosi gražiu Degutinės vardu. Mes jį pervadinome Degtine. Pirmininkas parodė kur gyventi, atvežė kiaulioką paskerstą ir bidoną pieno. Kitą maistą turėjome imti vietinėje parduotuvėje kreditan. Išsiruošėme į tą vietinį supermarketą, susirinkome krepšius maisto, bernai prigriebė dar 3 dėžes degtinės. Pardavėja pasimetusi klausia " O tai degtinę irgi rašyti ėėėė į tą sąsiuvinį ?" Rašykite, rašykite - draugiškai pamaknojome galvomis. Tada iškilminga procesija patraukėme į tą savo butą. priekyje trys poros bernų neša degtinę, mes iš paskos aliejų ir batonus. Parvarome. Ajoma jooo. Taigi pagal posakį "Degtinė be alaus - pinigai vėjais..." Nusprendėme, jeigu pardavėja paskambino pirmininkui ir mums užblokavo degtinės kreditą, gal reikia grynųjų. O iš kur gi jie pas studentą ? Kadangi pienas jau buvo išgertas, į tuščią bidoną supilstėme degtinę ir bernus pasiuntėme tuščius kailiukus iškeisti į alų.
Kokie veiksmai vyko paskui, net neapsiimu pasakoti. Dar perskaitys kas nereikia ir pagarsins jaunystės paklydimus. O tai dabar tie bernai dailiai kostiumuoti ir pareigos ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu IK moki tu pasakoti. biggrin.gif biggrin.gif Skaičiau su malonumu. mirksiukas.gif
Oras -pasaka,antra diena karpau avietes ir nešalta.Net tarp agrastų pabandžiau dilgėles iškasti.Kad tokia visa žiema būtų,pasnigtų kelias dienas dėl įvairovės ir gana. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 12 18, 10:32)
vakar buvo mano sunaus jubiliejus, izenge i ketvirta desimti ax.gif

Sveikinimai 4u.gif

Tynginiaujam, su katyte lovoje. Suskaičiavau prekinę ataskaitą, sumokėjau visus mokesčius, a.d. teliko paskutinę įmoką rolleyes.gif , pirmadienį reviziją ir nežinau ar atostogų leis ar tiesiai į kitą vietą siūs. Nu vienžo...
Dėl jaunystės, tai mane vadino balta varna, nes katalikiškai buvau auginama, ai, bandžiau rūkyti, bet taip ir neišmokau, o gaila, man gražu kai kiti rūko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 17, 19:52)
Lyžuka, kai kartais užplūsta sentimentai ir pabandome su tėtuku pasidalinti prisiminimais jaunikliams girdint, pakyla baisus riksmas " Aha, mums tai nieko negalima...O ką patys dirbote..."
Čia dalinamės tik švelniausiais ir nekaltais prisiminimais.
Jeigu vaikai sužinotų visus mūsų nuotykius  , greičiausiai išsižadėtų mūsų. biggrin.gif
Kokia ten arklio vagystė, tyčinis gaisro sukėlimas ar žmonių gąsdinimas iki komos , bėgimai nuo milicijos...Žuvų gaudynės su elektros srove..
Kai peržvelgiu savo audringą vaikystę- jaunystę - nu nematyt man dangaus. biggrin.gif
Augau viena merga 6 sulaukėjusių pusbrolių ir dar jų pusbrolių apsuptyje. Tai buvo negailestinga, viską siaubianti orda. Čingischano kariuomenė su mumis lyginant būtų tik smulkūs niekšeliai.

biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 18, 15:38)
Ai, žemkės nuotykius reikėtų atskira knyga išleisti. Va ten tai pagyvenome... tongue.gif
Net pati stebiuosi, kaip likau neišprievartauta ar nenusmaugta. Visi grupiokai velnio nešti ir pamesti. Buvo viena , kilusi iš gerbiamų inteligentų šeimos. Bet staigiai perauklėjome , aju po poros mėnesių nesi[piktindama galėjo gerti degtinę tiesiai iš bidono.
Tas bidonas - tai kad būtų kiečiau. Išvežė mus pirmame kurse į talkas rudenines.  Kaimas nutolęs nuo civilizacijos per kelis šviesmečius. Gavome gyventi trijų kambarių bute 27 galvos su kūnais. Na, pirmakursiai, tai dar liauni , ploni. Lovų nebuvo, atvežė visiems čiužinių. Mūsų merginų kambaryje miegojome 9 , čiužiniai iki pat durų. Jeigu kam reikia į tualetą, prie durų gulinti turi keltis ir susivynioti savo čiužinuką. Valgyti turėjome gamintis patys. Taigi . Kaimas vadinosi gražiu Degutinės vardu. Mes jį pervadinome Degtine. Pirmininkas parodė kur gyventi, atvežė kiaulioką paskerstą ir bidoną pieno. Kitą maistą turėjome imti vietinėje parduotuvėje kreditan. Išsiruošėme į tą vietinį supermarketą, susirinkome krepšius maisto, bernai prigriebė dar 3 dėžes degtinės. Pardavėja pasimetusi klausia " O tai degtinę irgi rašyti ėėėė į tą sąsiuvinį ?" Rašykite, rašykite - draugiškai pamaknojome galvomis. Tada iškilminga procesija patraukėme į tą savo butą. priekyje trys poros bernų neša degtinę, mes iš paskos aliejų ir batonus. Parvarome. Ajoma jooo. Taigi pagal posakį "Degtinė be alaus - pinigai vėjais..." Nusprendėme, jeigu pardavėja paskambino pirmininkui ir mums užblokavo degtinės kreditą, gal reikia grynųjų. O iš kur gi jie pas studentą ? Kadangi pienas jau buvo išgertas, į tuščią bidoną supilstėme degtinę ir bernus pasiuntėme tuščius kailiukus iškeisti į alų.
Kokie veiksmai vyko paskui, net neapsiimu pasakoti. Dar perskaitys kas nereikia ir pagarsins jaunystės paklydimus. O tai dabar tie bernai dailiai kostiumuoti ir pareigos ... mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
panasiai ir mes "talkindavom" kaime.Is ten patys idomiausi nuotykiai ir prtisiminimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 19 gruodžio 2020 - 15:07