Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 15, 22:07)
Sveikos sugrįžusios namo. Dabar jau nereikės lakstyti, tik namie sėdėti.
Jūs dar nematėte, kas darosi prie paštomatų. Ten eilės iki pat Naujųjų nesutrumpės. Siaubas, atvažiuoja mašinos ir neturi kur kišti siuntinių.

Beržų gatvėje prie Norfos tikiuosi nebus eilių,prie Lidlo dar yra Beržų gatvėje pašto ekspres. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 12 12, 18:15)
Prie tavęs,prie tavęs rinkau IK. wub.gif Pas tave šviesa plieskia iš tolo matosi.Kaip stirniukai kiauksi miške,faina pasivaikščioti. wub.gif
Apsirijimas riešutinio pyrago,nesulauks kalėdų,tikrai nesulauks,jaučiu šiandien pribaigsiu vieną pyragą.Teks kepti dar,du pakavosiu,patikėkikte apsivalgymas.Grietinėlės karamelė,mmmmmmmmm skanumėlis.O kalorijų,jau nebe kalbu. ax.gif
Apie Luety kas nors žinoma? ax.gif Gal kas susirašote?

Labos,
kazkaip po ilgo laiko sugalvojau ateit nors oaskutini psl.paskaityt kuon gyvenat,o cia Ingrida manes iesko,ziu ir IK pritaria,tai turiu islyst.
Nera nuotaikos,nera noro daug rasinet,covidas uznese man depresija,atrodo apsikapsciau su ja,bet viskas ka darau,atrodo beprasmiska,laikina.
O pas jus varda darbai,pyragai i trasa,kuciukai..nu saunuoles jus.
Musu mieste kol kas ramu,viskas veikia,o Londe uzdare,su visais pribumbasais,kaip ir LT.Daug priestaravimu,daug streiku Londej,zmones kovoja.Nezinau kuo viskas baigsis.Nei draugai,nei artimieji neserga,aciu Die ir niekas is pazystamu,o statistika baisi,bele gasdint.Testai lievi prikure atveju,yra serganciu,sunkesnem formom,bet ne tiek,kad vyktu tokia .velniava.Zodziu,kaip ir pas jus,tik jus optimistes,saunuoles.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mane erzina tie durni draudimai, tas visas chaosas, netikiu, kad situacija susivaldys.
Darbe kaip ant adatų, uždarys, neuždarys. Praeitą sykį nedavė jokių prastovų, liepė imtis biletenius ar eiti lauk savo noru, be jokių susitarimų. Nervas ant nervo, dar aš tokia jautri.
Jau papildomai geriu tabletką, kur išrašyta, kai bus pablogėjimas.
Vakar palyginti nemažai suprekiavau, daugiausia transporto bilietų ir tabako.
Laikykimes, priššventinės nuotaikos jau nerasta, pavogė kovidas.
Atsakyti
Sveikos,

vakar apie 11 nakties biggrin.gif aplankeme paštomatus, jau koks lp expres'o išplestas, vos ne per visa maxsimos parduotuves siena mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

gavau lapeli i pasta siuntinuko pasiimt. Vyras eis i BV tai tikiuosi ir mano siuntinuka prigriebs, kol as reabilitacijoj busiu.

As nesu megeja po tas pramoniniu prekiu krautuves trintis, Babilono gatvem vaiksciot, tai kazkokiu nepatogumu nepatiriu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nemėgstu aš Babilono.Sapniuk,o mb galvoji duos siuntinį?Gal dabar tokiu metu duos? mirksiukas.gif
Atsakyti
Duos, visus trejus metus kol nebuvau duodavo. Pazista, nors musu pavardes skirtingos, bet pazista. Daug siuntiniu siunciuosi.
Atsakyti
Taigi neatsakingi jaunikliai jau svaigsta, kur ir kaip naujaką sutiks. Net neįsivaizduoju, kaip juos suvaldyti.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 16, 14:37)
Taigi neatsakingi jaunikliai jau svaigsta, kur ir kaip naujaką sutiks. Net neįsivaizduoju, kaip juos suvaldyti.

žinau geresnį variantą, kas vakar su griausmais nušventė kaledas prie uždarymus ir suvaržymus biggrin.gif irgi iš jaunimo sferos...
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 16, 14:37)
Taigi neatsakingi jaunikliai jau svaigsta, kur ir kaip naujaką sutiks. Net neįsivaizduoju, kaip juos suvaldyti.


na sita visuomenes dalis visada buvo mazai sukontroliuojama ir ytakojama. Vien save prisiminus, nubloguot galiu. .....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida rimtai tu čia nusiteikusi mus monikenėmis padaryti su tokiais valgiais biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(sapniukass @ 2020 12 16, 15:07)
na sita visuomenes dalis visada buvo mazai sukontroliuojama ir ytakojama. Vien save prisiminus, nubloguot galiu. .....


prašom pasidalinti prisiminimais tongue.gif
Atsakyti