Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Ingrida, jokių kirpyklų ir nagyklų. Tik dančius gali tvarkyti. biggrin.gif

Lauke turgai maisto prekių gali veikti.

Ai, apsieisime be babilonų ir kitų monų.

MB įsivarė į sandėlį traktorių ir ruošiasi pusiau skirti. Tai jam aiškinu, kad remontas truks iki Velykų. Gi visokios šriūbelių parduotuvės irgi neveiks. Bet jis nuramino, kad jau atidirbta sistema . Kaip toje pasakoje. Girioje trobelė, paspausk skambutį, išeis bobutė... Tfu, ne bobutė. Pro slaptas dureles iškris detalė. Mokėjimai pavedimu. Tai bankai džiaugsis. tongue.gif
Atsakyti
Tai kada pavasarį turgai nedirbo ir maisto. bigsmile.gif bigsmile.gif
Įsivaizduoju kas rytoj ir poryt dėsis parduotuvėse.Nu man tik vištoms pašaro......... ax.gif Jei ne mb sakė papjaus senutes. unsure.gif Kur man jas reiks dėti? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Neturėjo boba vargo-nusipirko 20 kg persimonų nekondicinių.Kibirą išviriau .Radau kelis receptus džemui,dėjau cinamono,apelsino,citrinos sulčių,žievelės.Pabaigoje ant viršaus stiklainio įpyliau brendžio.Gal jūs dar ką patartumėte?Rytoj dar kibiras supjaustytų dar laukia. mirksiukas.gif ax.gif Skoniui paryškinti pabandžiau žiupsnelį druskos ir kvepiančio pipiro. mirksiukas.gif
Parduotuvės kaip guminės,dar stovėjimo aikštelės užtvertos,stovi,lauki kol vieta atsilaisvina,dur domas.Visi lekia,net telefonus mėto.Radau šiandien ant laiptų į parduotuvę,atidaviau pardavėjai,kad nevargti dar ieškoti savininko. bigsmile.gif biggrin.gif Dzin visiems net telefonai. biggrin.gif
Atsakyti
O aš laukiau 50 žmonių virš eilėje, kad įeiti į prekybcentrį, man reikėjo į bankomatą įnešti pinigų, Du apsauginiai reguliavo, kiek išeina, tiek įeina. Kažkaip nori nenori ima panika, kas čia vyksta ir pradedi tikėti, kad gal iš tikro taip blogai. Jau paskutinę minutę nenupirksi dovanėlės, kaip būdavo visad, tad visiems pirkėjams siūlau pinigų vokelius, tokių gražių turiu, įdėjai pinigų, praeis psichozė ir galės prisidėti prie norimo daikto įsigyti.
Dar gerai, kad lidle nebuvo tokių nesąmonių, apsipirkau šiek tiek maisto, daug negaliu nešti. Sveikata neleidžia.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 12 13, 22:00)
Tai kada pavasarį turgai nedirbo ir maisto. bigsmile.gif  bigsmile.gif
Įsivaizduoju kas rytoj ir poryt dėsis parduotuvėse.Nu man tik vištoms pašaro......... ax.gif Jei ne mb sakė papjaus senutes. unsure.gif Kur man jas reiks dėti? ax.gif

Laba. Negaliu susiturėt, neįkišus snapo biggrin.gif Ingrida, kišk šaldiklin vištas - gi pats geriausias vaistas naminės vištos buljonas . Kad ir senikė, buljonas yra buljonas. Gali prireikt. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žolyte ir neišeik. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Žinau,kad sultinys-vaistas. wub.gif Na bet tegul sulaukia kalėdų,pakalba.Jos tokios naminės pasidarė senatvėje. ax.gif Tuo labiau pašaro užsipirkau.
Šiandien visa diena suplanuota jau.Vistiktai bandysiu dar pakliūti į mokvežą briketų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 12 11, 16:48)
Duosiu as tau uz brokuotus mano katinus biggrin.gif Tai jie nuo pavasario iki dabar gyveno su manim Kupisky, per atstuma gi nepagaus biggrin.gif O, kai grizo, gal pele jau is siaubo infarkta gavo, nesigirdi. Lauksiu, kol smirdet prades, kad nustatyt jos buvimo vieta.

Darze peles ir kurmius gaudydavo, net pas kaiminka, kol ana savo katino neturejo.

a.a. mama sakydavo ,,per durna galva kojom pakuta" reabilitologas tai pirmadieni ax.gif

pasmus šito posakio pabaiga kitaip skamba : iš š...ai nepakajai biggrin.gif

kepsiu tik viena meduolį ir tradicinį mielinį pyragą, mažai valgome tokių kepinių, o svečiu nebus tai net ir įdėti ir išdalinti nepavyks smile.gif

mano liko dalis rožių nekarpyta, nieko baisaus kai kur aplamai skaičiau rašo, nekirpti prieš žiemą...

mano katės aplamai į peles dem sio nekreipia, nebent pažaisti, tik kartą laukan išėjus katė prie durų atnešė man "vakarienės" biggrin.gif peliuką leisgyvį, jau matyt gerai nužaistą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 15 gruodžio 2020 - 11:53
Lyzuka, mano kraste skamba taip, kaip parasiau ax.gif

Eisiu, tiksliau vaziuosiu i proceduras. Z mogu mazai, labai sumazinti srautai.
Atsakyti
Ingrida, aš labai mažai bendraujanti pasidariau, tai lepteliu tik, kai jau labai liežuvį niežėt pradeda rolleyes.gif Esu čia kviesta ne kartą šiton temon daugumos bendraujančių 4u.gif Ačiū visoms wub.gif bet neišeina dažnai parašyt, o ir nelabai turiu ką, kadangi telefu SM nesinaudoju, tik stacionariu kompu. L 4u.gif Kartais ir kelias dienas neužeinu ax.gif
Atsakyti
Aš tebe vargstu su persimonais.Ot įsitaisiau vargą. ax.gif Dabar antrą partiją pridėjau muskato,cinamono,pripjauščiau citrinų,kakavos visą poką supyliau bus tokia šokoladinė uogienė. mirksiukas.gif
Aš telefone tai nieko nebe primatau. ax.gif Stacionarus pas mane,kai valgau,patogiai įsitaisau.Kaip dukra sako pilna trūpinių klaviatūroje. mirksiukas.gif blink.gif O nešiojamas filmams žiūrėti ir į lovą ir patogioje man vietoje,kur mezgu. mirksiukas.gif
Šiandien dagiausia žmonių tai tik maximoje,jau išeinant stabdė judėjimą į parduotuvę.Na bet akcija galvijų liežuviams. ax.gif
Jau pradėjau dovanas dalinti,tai tik lauke paduodi ir viskas,bet kasmet nesinori gadinti tradicijos.Vaikams ruošiu dėžes per omnivą išiūsiu. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos sugrįžusios namo. Dabar jau nereikės lakstyti, tik namie sėdėti.
Jūs dar nematėte, kas darosi prie paštomatų. Ten eilės iki pat Naujųjų nesutrumpės. Siaubas, atvažiuoja mašinos ir neturi kur kišti siuntinių.
Atsakyti