Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

dar gyva, nors kelias dienas nerasiau. Vakar pavazinejom, krautuves aplankem, prisipirkom. Viska greit nuo lentynos ir laukan biggrin.gif Snd. mieste mazai zmoniu. Ejom i kapines, tai pirmyn atgal gal 10 zmogu sutil
kom.

Vaikiui prisakiau atsaukt kaledines keliones i Lietuva bilietus, bet jis pats alvojo taip padaryti.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 12 09, 15:44)
Labas

dar gyva, nors kelias dienas nerasiau. Vakar pavazinejom, krautuves aplankem, prisipirkom. Viska greit nuo lentynos ir laukan biggrin.gif Snd. mieste mazai zmoniu. Ejom i kapines, tai pirmyn atgal gal 10 zmogu sutil
kom.

Vaikiui prisakiau atsaukt kaledines keliones i Lietuva bilietus, bet jis pats alvojo taip padaryti.

Jei čia apie Panevežį tai jau raše ir delfis kad susirgimai lenkia lt stipriai vidurkius, žmones slepia kontaktus, o turbut kai kurie aplamai kad serga unsure.gif

Labas rytas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

cgates meistras ateis blink.gif Liepiau vyrui jam rankas ir batu padus diz. skysciu nupurkst. Ju vadybininkas prisake vyrui kambary but vienam, su kauke ir nelyst arti. Man reiks izoliuotis i kita kabrari. Katinai izoliuosis patys pirmi, nes telefonspynes garso nepernesa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 10 gruodžio 2020 - 14:51
Gal man korona ? Sąnarius skauda šiandien. Visus, ypač rankų. Bet prieš kelias savaites irgi buvo užėję .
Siaubas ir su poliklinikomis. Paskambinau, kad noriu vaistus nuo spaudimo prasitęsti. Mol, talonėlis reikalingas ir šiam mėnesiui neturime. O kitam nežino kada bus. Tai kaip pakliūti su kokia rimtesne problema ? Jeigu koks diabetas ?
Spjobiau ir išvariau dukrą į vaistinę. Parvežė ir be to jų recepto.

Karpiau rožes, visa sudraskyta kaip katinų.
Atsakyti
Tfu tfu,kokia aš laimianga(gal prieš pabaigą?),spaudimas idealus.Nu tikrai gal jau pabaiga?Nuo 25-rių kenčiu,kiek aš žinau gydytojų komisiojos nepraėjau,gal ir ankščiau tas spaudimas jau buvo? bigsmile.gif bigsmile.gif
Laukiu skambinti švogerio gydytojui,pagaliau sesuo gavo telefono numerį,dabar dar operacinėje,nejauku taip vėlai,bet slaugytoja sakė,nieko. ax.gif
Ačiū dirvui bent siuntinius galima perduoti.
Sapniuk,tu čia labai rimtai karantinuojasi?
Jaučiu vaikai negrįš,uždarys miestus?O tokie skanūs šiemet gavosi meduoliukai,net didžiuojuosi savimi.Siūsiu paštomtu. ax.gif
Su sūnumi šnekėjomės telefonu prieš valandą,vaikščiojo po senamiestį,prieš miegą,sakė prie katedros su skafandrais stovi ir filmuoja žmones,nesuprasi kas?Žiūri ar nevaikšto kompanijomis?Įdomiais laikais gyvename?Perversmai,gerai,kad karų nėra,černobilis..........
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

vakar meistro nereikejo diz. skysciu purkst biggrin.gif Uzsidejo antbacius ir vienkartines pirstines. Akurat, pele kabeli pragriauzus. Vyras kita kabeli is vaikio kambario atitempe - veikia. Sitam bute gyvenu beveik 30 metu, trecia karta pele atsiranda. Penktam aukste biggrin.gif

Pirma val. eisiu pas reabitogoge. Vakar jau buvo mintis vizita atsaukt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 12 11, 12:50)
. Sitam bute gyvenu beveik 30 metu, trecia karta pele atsiranda. Penktam aukste biggrin.gif



Tai ką tavo ryžieji plėšikai veikia ? Genetinis brokas , ne kitaip. biggrin.gif Man katės velka peles iš malkinės ir guldo ant laiptų.
Atsakyti
Duosiu as tau uz brokuotus mano katinus biggrin.gif Tai jie nuo pavasario iki dabar gyveno su manim Kupisky, per atstuma gi nepagaus biggrin.gif O, kai grizo, gal pele jau is siaubo infarkta gavo, nesigirdi. Lauksiu, kol smirdet prades, kad nustatyt jos buvimo vieta.

Darze peles ir kurmius gaudydavo, net pas kaiminka, kol ana savo katino neturejo.

a.a. mama sakydavo ,,per durna galva kojom pakuta" reabilitologas tai pirmadieni ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Įdomu ką Šimonytė priėmė vakar vakare,kokius įstatymus? mirksiukas.gif Dėl kalėdų?Jaučiu sužinosiu tik vakare per žinias. ax.gif
receptas
Šiandien kepsiu,tešlą pasidariau jau vakar. ax.gif Riešutėlius dar reiks išsikepti.Na ką siūsiu į Vilnių per omnivą viską jei ką. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 12 gruodžio 2020 - 09:53