Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Labas

IK, maniskiai kartais susigrumia. Dar megsta kaimynes jauna katina uzpult jo namuose, net antram aukste lovoj gulinti blink.gif

Jo, dabar geriau nesirgt. Na visada geriau nesirgt, bet dabar ypac.
Atsakyti
Jei ne tas vajus dėl covido, eičiau pėdą operuotis, dydysis pirštas taip iškrypo, kad sekančiam pirštui vietos beveik nėra, lipa ant jo, skausmas, nes nagai siekiasi.
Dar laiku akis susitvarkiau, jau būtų kapec, aklumas garantuotas.
Darysiu makalūzę iš jodo ir aspirino pėdos kauliukus tepti. Senai pamirštas receptas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 05 gruodžio 2020 - 16:55
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Gal kas esate susidūrę pigiausiai daro topografines nuotraukas? ax.gif ax.gif
Atsakyti
Meri, kažin ar tie liaudiški receptai labai veiksmingi hmm.gif

Ingrida, visų kainos panašios. Tik klausimas, kas greičiausiai daro. Mes daugumoje tvarkomės "Geoderoje" Arba "Topografiniai matavimai " yra .
Šiandien užsiėmiau skalbimu per abi mašinas. Iš ryto MB prikūreno, tai greitai džiūvo. Dar žadėjau "išskalbti" indaplovėje visus liustrų gaubtus ir dzinguliukus, bet kažkaip ta diena per trumpa. Kol paskui atgal suveri, jau ir sutemsta.

Prikepiau kibinų, mintijau ir vakarienei. Bet grįžo vaikai ir nebeliko.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 06, 18:53)
Meri, kažin ar tie liaudiški receptai labai veiksmingi hmm.gif

Ingrida, visų kainos panašios. Tik klausimas, kas greičiausiai daro. Mes daugumoje tvarkomės "Geoderoje" Arba "Topografiniai matavimai " yra .
Šiandien užsiėmiau skalbimu per abi mašinas. Iš ryto MB prikūreno, tai greitai džiūvo. Dar žadėjau "išskalbti" indaplovėje visus liustrų gaubtus ir dzinguliukus, bet kažkaip ta diena per trumpa. Kol paskui atgal suveri, jau ir sutemsta.

Prikepiau kibinų, mintijau ir vakarienei. Bet grįžo vaikai ir nebeliko.

Laba suerzinai apie kibinus papasakojus. Dabar gausiu kept....
Aš pica šiandien atsipirkau. Jaunuolio vertinimas- tobulos. Net pakylėja biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Nemoku telefonu nuotraukos apsukt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 06 gruodžio 2020 - 18:30
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tikrai tobula pica. wub.gif wub.gif Tik alyvuogių nevalgau. ax.gif
Ate,kaip tu laikaisi?Jau sodyboje nuolatinai gal gyvenate?Nedink vėl ilgam? mirksiukas.gif
Atsakyti
Ate, su savo pica mano jaunuoliams neįtiktum. Nors ir labai skaniai atrodo. Viršus būtų suvalgytas, padas paliktas. Maniškiams reikalavimai - ne daugiau kaip pusės cm storio padas. biggrin.gif Kadangi namie tokio iškepti neįmanoma, perkuosi gatavus , bet ne picos papločius, o visokius tipo lavašo ar kokius meksikietiškus. Ir man darbas greitesnis.

Nušoksiu nuo proto , jeigu vėl savaitėmis namie sėdėti. Karantinas jau pro gerklę lenda. Lauke šalta , namie nuobodu, į miestą negalima... Nors statybininkai pasirodytų, bent pro langą pabendraučiau. tongue.gif

Auda, tau siuntinuko nepamiršau. Bet vis neprisiruošiu iki pašto mieste nusukti. Pas mus miestelyje panaikino , o miesto centriniame amžinai nėra kur sustoti. Ai, dabar gal jau bus. Į banką neįleidžia , šalia gimnazija gal jau nuotoliniu dirba.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 07, 22:44)
Ate, su savo pica mano jaunuoliams neįtiktum. Nors ir labai skaniai atrodo. Viršus būtų suvalgytas, padas paliktas.  Maniškiams reikalavimai - ne daugiau kaip pusės cm storio padas. biggrin.gif Kadangi namie tokio iškepti neįmanoma, perkuosi gatavus , bet ne picos papločius, o visokius tipo lavašo ar kokius meksikietiškus. Ir man darbas greitesnis.

Nušoksiu nuo proto , jeigu vėl savaitėmis namie sėdėti. Karantinas jau pro gerklę lenda. Lauke šalta , namie nuobodu, į miestą negalima... Nors statybininkai pasirodytų, bent pro langą pabendraučiau. tongue.gif

Auda, tau siuntinuko nepamiršau. Bet vis neprisiruošiu iki pašto mieste nusukti. Pas mus miestelyje panaikino , o miesto centriniame amžinai nėra kur sustoti. Ai, dabar gal jau bus. Į banką neįleidžia , šalia gimnazija gal jau nuotoliniu dirba.

Laba, širdele, mergele IK, tiktų ta pica, patikėk. Maniškio tokie pat reikalavimai mirksiukas.gif . Kai ištampau paplotį vietom met permatomas būna, o iškepęs- traškus. Tik pakraštėliai vietom storesni, kad mocarela neišbėgtų.
Nesigaudavo man irgi anksčiau. Atidirbau per eilę metų.
Ir pado tecjnologiją, ir kada ant jo sudėt. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ate, receptą į studiją . Plyyyz.
Kai paminėjai mozarelą, man seilės ištįso.

Ingrida šiandien su pusryčiais nepasikuklino. Pusryčiai Marse. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 08, 13:16)
Ate, receptą į studiją . Plyyyz.
Kai paminėjai mozarelą, man seilės ištįso.

Ingrida šiandien su pusryčiais nepasikuklino. Pusryčiai Marse. wub.gif

Persiųsiu kitur. Telefone baksnoju.
Atsakyti