Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Labas rytas.
Aš fb pavargstu,ten tiek dabar informacijos. blink.gif blink.gif Pradžią tik bepermetu akimis,su vaikais šnekteliu.Mažasis net neturi fb iš principo,tai su juo tik skypę jungiame. ax.gif
Aš dabar kepu arba visai be riebalų su karšto oro gruzdintuve,arba tik kliaulienos taukais.Kokie blynai skanūs bulviniai.Aliejus tik į salotas. ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Lyžuka, aš irgi tik gėlininkų grupėse. Ten tikrai randu daug ko pasimokyti.

O tu , beje, užkrėtei mane su bijūnais. Pirmadienį dukra perka gretimą sklypą, tai aš jau mintiju, kaip ten bijūnų alėją pasodinti. Nors man griežtai pasakyta " Nė nebandyk. Pati ravėsi ". biggrin.gif

Sėdžiu namie ištisomis savaitėmis. Truputį buhalteriją parakinėju, kokią knygą paskaitau , stogas tuoj ir be koronos nuvažiuos. Beje , nusipirkau ir tiesiog prarijau "Karo lakūnės " Kažkuo primena filmą "Perl Harlboras ", tiksliau, veiksmas ten pat. Nuostabi.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 12 03, 09:20)
Lyžuka, aš irgi tik gėlininkų grupėse. Ten tikrai randu daug ko pasimokyti.

O tu , beje, užkrėtei mane su bijūnais. Pirmadienį dukra perka gretimą sklypą, tai aš jau mintiju, kaip ten bijūnų alėją pasodinti.  Nors man griežtai pasakyta " Nė nebandyk. Pati ravėsi ". biggrin.gif

Sėdžiu namie ištisomis savaitėmis. Truputį buhalteriją parakinėju, kokią knygą paskaitau , stogas tuoj ir be koronos nuvažiuos. Beje , nusipirkau ir tiesiog prarijau "Karo lakūnės " Kažkuo primena filmą "Perl Harlboras ", tiksliau, veiksmas ten pat. Nuostabi.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o bijunu super duper gražiu yra ir kainu beje taip pat biggrin.gif, labai gražus sakyčiau tiesiog idealus derinys (ir kodel aš jo nemačiau anksčiau unsure.gif ) bijunai ir šluotelines hortenzijos ...

ar matei fb viena rodesi kokias jau iš rudens ant lauko iškase vagas jurginams apie 2 tukst jei nemeluoju turi krumu ir ne prekybai o sau akims dziuginti, kase ištisas 2 savaites dar 2 savaites tvarke...va čia tai fanatikė mirksiukas.gif

nerandu dabar tos nuotraukos, gaila, kad neisisaugojau
Atsakyti
Mačiau. Visa esmė tame, kiek ilgai ta meilė trunka. Man jau paeina vienadienėms.
Spoksau pro langus ir suku galvą, kaip padaryti gražiai ir kad būtų tinginio sodas. Bet dažniausiai būna arba tas arba kitas.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,pas tave ten pasakų šalis. wub.gif wub.gif wub.gif Bet ir darbo yra. bigsmile.gif bigsmile.gif
Dukra namą statysis ar užsiims kažką auginti? mirksiukas.gif
Lyžuka,prie Lėno ežero kur augina daug jurginų? mirksiukas.gif
Dabar geriau nesirgti.Švogeriui antra para skauda kur skrandis duobutę.Jau toks kantrus žmogus,bet nebe ištvėrė vakar ,sesuo iškvietė greitąją.Suleido nuo skausmo ir viskas.Pasakė veža į ligoninę tik mirštančius.Priimamasis irgi nepriima.Liepė eiti pas šeimos gydytoją,o ten užsirakinę net.Nežinau ar priims šiandien.Nuėjo į vaistinę,pasiūlė angliukų. rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
Labas

Ingrida, tegul svogeris nolpazos nusiperka pradziai. Buvo mane skrandis suemes, dabar dar geriu salto spaudimo semenu alieaus. Lyg gerai.

IK, pasivaiksciojau po tavo grozius FB, kai pas tave buvau, kazkaip nemaciau tavo gelynu. Zabala ne kitaip rolleyes.gif


Sekmadieni su savo kilnoamu turtu - katinais, vaziuoju Panevezin ziemot.
Atsakyti
IK padaryti gražiai ir tinginio sodą galima laisvai, tik visa beda kad paskui užsinori to ano, trečio ketvirto ir gaunasi gal ir gražiai bet jau ne tinginio biggrin.gif, šiaip reikia kuo maziau vienmečiu rūšių augalu tai pagrindine taisykle biggrin.gif, bet lengva čia kitam patarineti, kai velėnna po medžiais išlupau, plotai astru keli arai žydejo tongue.gif vis sakau gana, o akys ilgesingai i veją žiuriu ką ten dar įterpus tongue.gif

vienadienes išdalinau linksma širdimi, gana jau to gero, dabar rūstus žvilgsnis i vilkdalgius krypsta irgi, nes žydi trumpai, o jei dar tuo metu lietūs, vėjai, išvarto paskui pastovus apdžiuvusio nušepusio krumo vaizdas irgi nedžiugina...įdomu kaip laikosi toks vienadieniu ir vilkdalgiu myletojas kur kelis ha ju turejo vis fb reklamuodavosi, dabar kažko nesigirdi jo gal viskas jau roundapu nupurške biggrin.gif

Ingrida nežinau iš kur ta jurginu myletoja, ten daug tokiu yra tik kitos tai prekiauja jais, o ji gryn savo malonumui, bent jau taip rašo...nors mano akims tai jokio aš ten grozio nematau kai pieva jurginu, vieni nuvyte jau kiti tik skleidžias, čia gal reikia i kiekviena žieda individualiai žiureti ir geretis nes bendras to lauko vaizdas ne kažka mirksiukas.gif

dukra kaledoms užsimane vietoj dovanos arba imt kate iš prieglaudos arba paaukot eur prieglaudoms...neisivaizduoju kas geriau ar trečia kate? gal ji tai bent jau bus konkreti pagalba o tai kažkaip kai aprašo tas prieglaudas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 04 gruodžio 2020 - 12:38
trecia kate 4u.gif Nors viena vargsiuke turetu siltus namus ir mylincius seimininkus. O kaip tavo dvi damos? Gal geriau sutaria?

cia mano tokia nuomone, kaip turinciai tris katinus biggrin.gif Va dabar kompe filma ziuriu, ryzasis prie sono kriokia biggrin.gif Mazylis ant staciamalkio uzlipes sonus sildosi.
Atsakyti
Ingrida, tas sklypas greta mūsų namo. 30 arų. Nuomavomės jį, bet vis baimė buvo, kad kas kitas nenusipirktų. Žinai, šalia miestas, norinčių buvo.Pagaliau savininkai susitvarkė dokumentus ir dukra perka. Brangu, beveik kaip statyboms. Gal kada ir statysis , ar ji , ar sūnus. Mes gi dar turime tą dvarvietę, na žinai, kai užsuki į mano gatvę, tai visa dešinė pusė mūsų , iki pat sandėlio ir toliau. Ten graži vieta gyvenimui, po galingais ąžuolais ir liepomis. Tik buvusią dvaro alėją reikia sutvarkyti, savaiminukus klevus išpjauti.

Švogeris tegul pradžiai pabando nolpazos su Ranigastu. Pastarojo neprisiprašys gal be recepto. Man SP patarė, greitai sutvarkydavo. O gal uždegimas, tada jau antibiotikų reikėtų.

Bijau susirgti dabar. blink.gif

Lyžuka, jau geriau vienadienės nei vilkdalgiai. Man vis pasitaiko tokiu nusmurgusių spalvų.

O vienametės kelios stačiai reikalingos. Pvz kleomės, petunijos, žioveiniai.
Labiausiai nervuoja jurginai ir kardeliai. Iškasinėk juos, į rūsį tampykis. Bet be jų nužydėjus daugiametėms vaizdelis gautųsi nekoks.

Susinervinau. Parsinešiau iš kiemo su gėlėmis namo baltasparnių. Tai dabar laukia nuobodus nuodijimas. Kaip tik purkštuvėlis prakiuro. Rytoj reikės nusipirkti.

Aplamai ilgiausią sąrašą susidariau, jei vėl karantinas leteną uždės ir leis tik maisto pardavimą. unsure.gif Rytoj lėksiu , reikia šalikėlio, megztinio, šiltų timpų , dar visokių niekalų. Kad būtų ramu iki Kalėdų.

Sapniukai , o mano katės niaujasi su šunėku ir tarp savęs kartais. Vakar Ksena grįžo iš paros gastrolių vilkdama leteną. Dukra ryte vežė pas veterinarą. Lūžio nėra, suleido antibiotikų, reikės pirmadienį kartoti. Reikės saugoti, kad vėl į kiemą nepabėgtų.

Lyžuka, tas pinigų aukojimas - tai grynas prieglaudų biznis. Jiems niekada nebus gana. Na, argi ne glušiai. Kokį mašinos pervažiuotą šunėką gydo už tūkstančius. Migdyti reikia ir nekankinti gyvulio. Bet veterinarams gerai , ko gi neužsidirbti. O naivuoliai aukoja.
Atsakyti
IK,tavo rekomenduotų vaistų gėlėms negavau,įsiūlė NeemAzal-T/S,sako turi padėti ir actaros iš po skverno nebe turi. bigsmile.gif
Tai kad švogeriui neaišku dabar kas yra,Pas jį tulžyje akmenų yra,liepė kažkada operuotis,bet kaip vyrai numojo ranka.Tai gali ir akmenys pajudėti,vakare kyla temperatūra jau aukštyn.Šeimos gydytoja davė tik biuletenį,jokių vaistų,jokių tyrimų.Sekmadienį tik testą pasidaryti,jei bus blogiau liepė kviesti greitąją.Jo kad ji važiuotų. unsure.gif
Jo sakau,nu mūsų gydytoja tai priims.Pasiskambinau,gydytoja serga,gydymas tik telefonu niekas nepriima. bigsmile.gif bigsmile.gif Beria jau keli mėnesiai,kokia durna,kad nėjau pas gydytoją,kai buvo galima. ax.gif Nelabai padeda ir rusiški vaistai.Galvoju bent kraujo tyrimą pasidaryti gal privačiai Antėjoje? mirksiukas.gif
Grįžta dičkis su dukra ir bijau.Dukra eina į draugės gimtadienį,sakiau,kai grįš tiesiai į sostinę sekmadienį,tikrai bijau. ax.gif
Televizija iš viso baugina.Ko gero kalėdos bus su komendanto valanda? rolleyes.gif
Atsakyti
Ingrida, Neemazalis augalinis preparatas. Pati supranti, kad tai vadinti chemija galima tik su tam tikra išlyga. Sutaisysiu tau mišinį į buteliuką, kada paduosiu.

Šakės, numirti šitaip galima blink.gif O jeigu koks pankreatitas, gi jis staigiai į kapus nuvaro.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai kad ir dėl chemijos atėjo laikai.Pas lenkus galima,mes kažkokie ufonautai-negalima. blink.gif blink.gif Tai mane perspėjo,kad reiks pakartoti,pirkau du buteliukus. mirksiukas.gif
Vakar banžiau kepti lavos pyragėlius.Australams atrodo taip sunku iškepti,kai žiūri per tv,o pasirodo lengviau negali būti.Čia visas monas prapjovus turi ištekėti šokoladas skystas iš vidaus.Kepiau vėl karšto oro puode,nesudegė niekas ne taip kad orkaitėje kepiau plikytus,kai kuriems padas pridegė šiek tiek. ax.gif O kai kuriuos kepiau puode-liuks. ax.gif Kaip vargstu su orkaite,kol pataikau temperatūrą. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti