Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Rodė per žinias čia kažkurią dieną kaip sidabrinę dovanotą eglutę vežė wub.gif Jau tos visokios dirbtinės ax.gif , nesuprantu tokio meno, na dar Panevėžio balta wub.gif

Oi, Sapniuk, gerai, kad nesusidūrei, sako, paguldo ir tris dienas be jokio gydymo guli, jei dar gyvas lieka, tuomet daktarai apsireiškia. Bent taip pirkėjai savo išgyvenimus pasakoja. Geriau šiuo metu sunkiai nesirgti.
Atsakyti
labas 4u.gif

sergantiems vyrams kuo greičiau pasveikti 4u.gif 4u.gif

taip, tų žioplinėjančių prie eglučių pagal nuotraukas, tai minios-čia jau reiktų miestų merus bausti ir gan griežtai bash.gif gun_bandana.gif

o dabar papasakosiu baika, kuri yra tikra, nes pasakojo artimas žmogus, tai va, jo sesuo dirba įmonėj, kuri nutarė patikrinti savo darbuotojus, tvarkingai užregistravo, susodino į autobusiuką ir 7ar 8 žmogai keliauja tikrintis dėl viruso. Pakeliui, kaip tyčia, lūžta ratas ir niekas niekur nenuvažiuoja, tyrimo nepadaro. Kitą dieną šie žmogiukai visi gauna žinutes kad serga..... nežinau kuom pasibaigė jų aiškinimaisi, bet tai yra baisu....... ir dar man niekaip nesusieina galai su pasveikusiais, nes nuo lapkričio pradžios sergančių yra 1-2 tūkst. per dieną, o pasveikusių per dieną 70-500, tai pagal tokią statistiką ligoninės jau turėtų būt užkimštos trim aukštais ir namuos gydytis gam sunkūs ligoniai. Kur dedas pasveikę žmonės?
viruso neneigiu, susidūrę, bet vistiek statistika man nu niekaip neaiški....

netyčia padariau blynus su brokoliais-skanu wub.gif


gražiausia eglutė-Vilniaus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginėlis: 29 lapkričio 2020 - 18:40
QUOTE(liniuxxxxx @ 2020 11 29, 17:40)
Sapniuk, primink senai moteriškei, kodėl metės į visą ranką, juk tik alkūnė buvo.
Dėl optimisto biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


na gerai, sena moteriske paaiskins kolegei biggrin.gif
Kai griuvo, istino alkune. Tai ir sviete tik alkune, kiti tos rankos sanariai daktaru nesudomino. Reabilitologe klause: kaip tu cia taip griuvai? Na, kaip gali nupasakot KAIP griuvai. Griuvai ir nugriuvai....
Papildyta:
QUOTE(jurginėlis @ 2020 11 29, 18:39)


netyčia padariau blynus su brokoliais-skanu wub.gif
gražiausia eglutė-Vilniaus  wub.gif  wub.gif  wub.gif

nusipirkau brokoli, bet su juo blynu nei tycia nei netycia nepadarysiu.

Del eglutes nesigincik biggrin.gif Pasakiau, kad Kupiskio ir gipsas. Dar net nepuostos el
gles aikstej ner. Aciu D. KAD NORS GRUODI IZIEBS, NE LAPKRITI. Gruodzio 11, jei dar cia busiu, sakem su kaimyne nuo savo keliuko stebesim. wub.gif
Atsakyti
Sapniukai, sugundei su optimistinėmis prognozėmis. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Viskas, dabar reikės eiti vakare pasivaikščioti. O gal yahoo.gif

Negražios man tos eglės dirbtinės. O Vilniaus - man primena gerai apšviestą dėžių krūvą. biggrin.gif

Nevarinėju žiūrėti tų eglučių. Vakar atvažiavo draugai, taip jaukiai pasėdėjome, su drauge ir dukra numelioravome per pusdienį porą šampano butelaičių. Na, ko bereikia per karantiną.

Pagaliau nusikasiau jurginus, išgrėbiau lapus iš po vijoklių, dalį rožių apkarpiau.

Vaikis aria, jau per pusę persirito.

Daba jau darbai tik sandėlyje. Auginsiu lašinius per žiemą.

Taip gražiai sninga už lango.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Prieš 24 metus tikrai šią dieną sniego nebuvo,važaiavau gimdyti mažosios,puikiai pamenu. ax.gif blink.gif
Planavome rytoj važiuoti kuolų kaltį į žemę sodybon,bet praneša dar šalčiau.Grežinį daryti reikia namo orentuotis vietą,geodezininkai du mėnesius ruoš popierius. bigsmile.gif bigsmile.gif Tai pilu termosą,nes šeštadienį siaubingai sodyboje sušalome per dvi valandas lauke. blink.gif rolleyes.gif
Vakar kepiau moliūgus,keksiukus,tai taip jauku namie šilta buvo. mirksiukas.gif
Panevėžio gražiausia eglė,ar nesimato??????? wub.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,fb ne tavo pelkė Babelio nufotkinta Kupiškio rajone Notigalės pelkė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 01 gruodžio 2020 - 08:18
Ne, mano pelke vadinasi Kepurines draustiniu. Notigale priesingoj pusej.

Labas rytas
Atsakyti
labas 4u.gif

šiandien gruodžio 1 ir puslapis 1201, žieminis 000054.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Spėjau vakar viską susodinti į vazonus.Prisiunčiau visokių tulpių,o krokus ir pamiršau. ax.gif blink.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

tai vis dar čia pakalbate smile.gif

Aš tik floribundas nupjovus žemai o visos kitos ir su lapais, viena dar su žiedais užšalo ir užsnigo smile.gif, na bus kaip bus pavasarį apgenesiu. Beje praeita savaite dar šilauogę ir ta slyva kur čia konsultavaus tik gavau ir pasodinau biggrin.gif, užpyliau durpių , nepasius gal ta šilauogė ir su nerugščiomis užpilta tongue.gif. O iš kalediniu ruošu tai nieko dar , kita savaite bandysiu iš darbo išsprūdus plotkeliu nusipirkti, o visa kita laiko dar sočiai, kučiu vakara laikomes tradiciju, jokiu pienu, sviestu, majonezu o per kaledas likučiai nuo kučių biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O man čia paplepėti labiau patinka nei FB. Ten per daug brukamų reklamų ir ženkliai per daug kvaišų. Ir ne tik moteriškos lyties. tongue.gif

Sumaliau ir sulydžiau gal 5 litrus kalakutų taukų. Gal kiek geresnis maistas negu sintetinis aliejus.
Jeigu kalbant apie aliejų, kažkodėl netikiu , kad parduotuvėse parduodami kad ir ne patys pigiausi šalto ar bent šilto spaudimo. Greičiausiai ekstraguoti tirpikliais. Tik nepradėkite čia alpti. Išspaudos užpilamos pvz acetonu , riebalai jame ištirpsta, vėliau tirpiklis nugarinamas ir surenkamas kitam ciklui, aliejus lieka.

Aš irgi dalį floribundų apkarpiau. Bet tik dėl to, kad šią savaitę turi pasirodyti meistrai pastogių pakalimui. Taigi prasikeiks, jeigu reikės statyti pastolius, vaikščioti, o rožės į kelnes kabinsis. blink.gif Kai kurios dar žydi.
Atsakyti
del bendravimo visur savi niuansai man ir mesendzerio grupes visai neblogai, o jei daug prirašyta tiek čia tiek ten reikia perskaityti tik tiek kad ten jos ne viešos smile.gif, o fb kaip pasaulis, kažur esu skaičius patarimus šuns akimis tai patiko vienas, kad " kaip kuriuos dalykus gyvenime, žmones tiesiog reikia apmyžti ir važiuoti toliau biggrin.gif plius durnių visur buvo ir bus smile.gif,aš i jokias "paplepam" ar "mergaičų vakaruškos" grupes neinu o rožiu, leliju ir visu tu sodybu tikrai geru ideju galima prisirankioti

Tai Sveikos jei sveikos smile.gif
Atsakyti