Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

gražūs wub.gif wub.gif wub.gif
kur perki stovelius žvakėms?
Atsakyti
Kūčiukus kepu Kūčių išvakarėse ir niekada daugiau. Man šventės turi būti šventėmis, o ne mėnesį prieš pradėti švęsti. Sugraužtas paprastą dieną kūčiukas man netenka savo pirmykščio žavesio, lieka tiesiog sausainiukas. Ir turi būti keptas be jokio sviesto, pieno, tik truputis aliejaus ir vanduo. Gal ir keistas toks požiūris šiais vartojimo laikais, bet man šventę ir sudaro tam tikri kvapai, skoniai, ritualai. Vaikystės prisiminimų atkūrimas.
Tik namukus iškepu gal savaitę prieš šventes. Akims paganyti sustatau tą kaimuką, kol išdovanoju.

Ingridos vainikai labai faini.

Moliūgai turi būti laikomi sausai ir 10-15 C temperatūroje. Gali būti puvimas, jeigu per vėlai nuimti, nepilnai prinokę.

Reikia pradėti naikinti šaldiklio atsargas, neturiu kur mėsos krauti. Betgi brokolių ir paprikų yra dar šviežių , ranka nekyla šaldytus traukti.
Atsakyti
Jurginėli-Depe perku.
IK,va ir aš sakau kd užnešta darne į antrą aukštą,bet naktį nekūrename per išeigines irgi,tai tas temperatūrų svyravimas savo duoda,Kepu dabar dar,išskobsiu,nuostabūs keksiukai išeina,dėgni iš moliūgų tyrės.
Kūčiukus kepu nuo vaikų studentavimo anksti.Jie būdavo grįždavo studentai spurgos kol atsibdo,tada prasideda kūčiukai.Gali ir pastovėti,jei nesusivalgo iš karto.Tai prigijo ta tradicija. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas


labai pritariu IK mintims. Man eglute puosiama, kuciukai kepami Sv. Kuciu diem
na.

VAINIKAI GRAZUS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 27 lapkričio 2020 - 10:46
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atėjo laikai,su vaikais matytis negalime.Tai su vienais tai kitais bendravo sergančiais pasirodo draugais. blink.gif Išaiškėja po kiek laiko. rolleyes.gif Mažėja mažėja ratas aplinkui,išgirsti tai vienas tai kitas pžystamas susirgo.
Na nors yra reikalų sodyboje,sūnus atvažiuos lauke per atstumą pabendrausime,nors perduosiu maistą,kitką. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, gal iki Kalėdų vakcina pasirodys. Arba persirgs didžioji dauguma žmonių ir nebereikės to karantino.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 11 28, 22:37)
Na, gal iki Kalėdų vakcina pasirodys. Arba persirgs didžioji dauguma žmonių ir nebereikės to karantino.

Vakcina,tik ne Lietuvoje.Geriausiu atveju kitais metais antroje metų pusėje,kad paskiepytų,būtų gerai. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Nu ta babūnė 85m., iš kurios perėmiau darbo vietą, na ją perkėlė kitur, savaitę dirbo su aukšta temperatūrą, nabagė varė dviem etatais, sakė, pirkėja iškvietė greitąją, tai kai pasakė kokio amžiaus, atsisakė važiuoti, bet paskui su triukšmais ir koliojimais išvežė iš darbo vietos. Dabar guli po deguonies kauke, nes plaučių uždegimas ar dar kas baisiau unsure.gif Nu siaubas, kai pagalvoji, o dar neseniai spagatą padarydavo, gal kokia sportininkė buvus.
Maniškis irgi tyrėsi, bet gavo neigiamą atsakymą. Baisiai kosyja, bet vietoj tryjų tabl. geria po vieną, pats sau daktaras taip sakant, dozę susimažinęs. Rėkiu, bet jam nė motais.
Man tai kol kas nieko, dezinfekuoju paviršius, visą dieną keičiu kaukes, nes sudrėksta. Gal tiesiod nepapuolė koks virusuotas pirkėjas. Visos kojos apimtos skausmo.
Aš turbūt paskutinė kasiu jurginus, nedaug pas mane jų, tik penki. Dar vakar pagaliau žadėtą geltoną didžiuliais žiedais super duper žiedais atnešė.
Taip tai nieko, kol kas einasi ne kažką, bet vistiek.
Atsakyti
Nesu susidurusi, kad iskviesta greituke nevaziuotu. Ar neveztu ligoninen.

Vyrui su ranka blogai. Ne tik alkune prastai, bet ir petys, rieso sanariai. Reabitologe sake, be nauju metu nieko nebus. Cia del nedarbingumo. Ir dirbt senam darbe tikriausiai nebegales, nes darbas fiziskai sunkus. Bet yr kaip yr rolleyes.gif

Vakar vakare isijungiu FB, kad pasipyle klausimai kieno eglute graziausia tarp miestu. Panevezio meras net koncerta organizavo blink.gif Tai masiniai renginiai nebeatsaukti ax.gif Ziopliu minios, renginiu pasiilge.

As tai dziaugiuos, kad kieme be kaukes galiu vaiksciot. Vakare, kai sutemsta, einu i aikste pasivaiksciot, su kapisonu, be kaukes, nes tik as viena bunu aiksteje. Vaikis vakar sako: neik patamsi, dar kas isprievartaus biggrin.gif Ot optimistas rolleyes.gif

Siaip kieno egle graziausia biggrin.gif Aisku, kad bus Kupiskio, naturali, kazkokia motera is kiemo padovanojo.

Labas
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 11 29, 11:23)

Vyrui su ranka blogai. Ne tik alkune prastai, bet ir petys, rieso sanariai. Reabitologe sake, be nauju metu nieko nebus. Cia del nedarbingumo. Ir dirbt senam darbe tikriausiai nebegales, nes darbas fiziskai sunkus. Bet yr kaip yr :rolleye

As tai dziaugiuos, kad kieme be kaukes galiu vaiksciot. Vakare, kai sutemsta, einu i aikste pasivaiksciot, su kapisonu, be kaukes, nes tik as viena bunu aiksteje. Vaikis vakar sako: neik patamsi, dar kas isprievartaus biggrin.gif Ot optimistas rolleyes.gif


Sapniuk, primink senai moteriškei, kodėl metės į visą ranką, juk tik alkūnė buvo.
Dėl optimisto biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniuxxxxx: 29 lapkričio 2020 - 17:44