Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Aha tokiu metu be elektros ....verysad.gif, pas mus vakar iki pietu namuose nebuvo, skaičiau, kad labai žmones skundžiasi tokiais eso remontais, nes daug kas dabar iš namu dirba

galetume ir mes kaip meškos lapkritį , gruodi bent jau išmiegot, vien sutaupytume kiek visko, pirmiausia pilvo nereikia prikimšti biggrin.gif , atsibustume lieknos, plonos biggrin.gif
Atsakyti
Brolis dirba elektriku, šiuo metu kažkur apie Vilnių soduose.Žmonės ten nuolat gyvena, dauguma iš namų dirba. Vis tiek planinis transformatoriaus keitimas, atjungia visai dienai. Sakė, netoliese buvo žvaigždūnų poros namas. Tai jie namuose temstant pasileido generatorių, o vargšai elektrikai vis dar stulpuose. Sakė, vyrukas atlėkė, atitempė studijinius prožektorius, iš savo namų prailgintoją, užžiebė šviesas, kad lengviau dirbtųsi. Brolis liko sužavėtas. Va, sako, susipažinau su Z. bigsmile.gif

Išleidau šiandienos užsakymus, lengviau atsikvėpiau. O tai jau net delnai ištino nuo vyniojimo.
Atsakyti
Kadangi žvaigždemis nesidomiu, tai tas sutrumpinimas irgi nieko nesako. o dar iš z raidės bigsmile.gif , nebent iš ž dar bandyčiau spėti biggrin.gif
Atsakyti
man tik Zvonkai gaunas, daugiau nesugalvoju smile.gif

ir per dieną nieko nenuveikiau-šen patrepsėjau, ten, pamiegojau(nes durnius prabudau 4 ir ni ni), dabar vėl naktis.....

ant kelių orchių aptikau baltus pūkelius-traukt artileriją, ar dar kokiu feiriu bandyt maudyt?
Atsakyti
kai is z raides, tai viskas aisku apie ka. Mano geros pazistamos vyras gulejo su jos tevu toj pacioj ligonines palatojj, tai sake ji nuostabiai rupinosi visais ligoniais ne tik tevu.

As tai elektrikus vakar su kacerga noreau pagreitint rolleyes.gif
Atsakyti
Jurginėli, pirmiausia trauk ne artileriją, o spiritą. Na, blogiausiu atveju diedulio degtinę ar brendžiuką.
Ne pasigėrimui, o nuvalymui su tamponėliu. Tada nuplauni su kokiu feiriu. Apdžiovini, prapurški insekticidu. O jeigu turi Actaros, tai ir palieji. Spiritas tirpina chitiną, feiris užkemša kvėpavimo takus. Galiausiai dar atsigeria užnuodytų sulčių. Nors miltuotieji skydamariai gajūs. Jeigu turi laiko, kartok visus tuos reikalus kas savaitę. Ir laikyk tą gėlę karantine.

Bože bože, kaip tingisi ką nors veikti... Vieną kalakutą sutvarkiau šiaip taip, dar kitas kojas išskėtęs guli kaip kokia paprastutė. blink.gif Mėsa į šaldiklius netelpa. Reikėtų kaulus nuvirti, mėsą nuimti. Bet kur tiek sultinio užšaldyti ??? Tas pats velnias gaunasi.
O ryt poryt dar po du žada kirsti. Ir bus mėsos programa įvykdyta. Jie man stoginėje prie malkinės gyvena. Naktys ilgos, drėgnas oras, gal jau šaltoka . Nors pas draugelį dar sausį medyje nakvodavo... bigsmile.gif
Viskas, reikia kelti sėdimąją ir eiti darbuotis....
Atsakyti
https://www.lrt.lt/m...4he21kbTh-G2mNc
Labai skaniai susiklausė.Kai turėsite laiko,vietoje pasakos,užmiegant išklausykite. wub.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labasrytas.
Vakar visą dieną tvarkiau savo gamtinę medžiagą.Bože bože kiek visko privilkta. ax.gif Na šiandien gal kalėdiniais vainikais užsiimsiu pagaliau kažkiek?Po pietų reikia kūčiukus ir medaus tortą išsikepti. ax.gif
Neatsilaikiau vakar pamačiau Nojuje iš viso vos ne už dyką dalina tulpes,krokus,hiacintus,prisipirkau sakiau į pievą prikišiu sodyboje.Man gražu anksti pavasarį,kai sužydi.O dar kad bus galima sukišti tikiu. mirksiukas.gif Hiacintų į vazonus prikišiu,kai tokios kainos nesunku. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos...

aš irgi neiškenčiau ir iš nojaus anakart užsiprekinau dar visko, lyg mažai butu biggrin.gif, prikaišiojau į rožes smile.gif, galia kad jau kroku nebuvo...

žiuriu ta pati siužeta sukurta filma turku ir ukrainiečiu ir kaip nekeista ukrainietiska versija kur kas geriau žiurisi ...

bet tai kūčiukai nesusens nuo šito laiko iškepti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 26 lapkričio 2020 - 09:45
Susivalgys Lyžuka iki švenčių dar ne kartą. mirksiukas.gif Kaip sėmkos,skaniai valgosi. ax.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

prisidirbau..... kepiau orkaitėj įdarytus pievagrybius, ištraukiau, pliurpiau su Vasarema, diedus pamaitinau, pasapnavau gal 1,5 val.- o orkaitė tai veikia. Gerai, kad namai sveiki. Kiek dujų šiaip sau prasuko, net nežinau. Reiki jau kokio bilobilo ieškot rolleyes.gif

Vasarema sveika gyva, mėgaujasi savi kaimuko teikiamais malonumais mirksiukas.gif

Ingridėl, kai padirbsi vainikus-parodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka]vainikas[/URL]
vartotojo įkelta nuotrauka]vainikas[/URL]
Jurginėli,jokių stebuklų.Samanomis apvyniojau ir palipdžiau.Čia dukrai ir sūnui.Dar kelis dovanoms reiks didesnius padaryti,neskubant.Jau tapo tradicija.Trečius metus marčios seneliui dovanoju,jis neišmeta palieka kasmet mano vainikus. blink.gif
Jau kaip nugaros nebe jaučiu kol kūčiukus,meduoliukus iškepiau,per žemas stalas. ax.gif Meduoliukus pagerintus kepiau,dabar gi turtinga riešutais,susmulkinau ir kakavos prikroviau.Aš gi kas vakarą arba bent kas antrą gaminu namie šokoladinius ledus,mb dievina. ax.gif Tai kakavos iš prieskonių parduotuvės turiu sočiai. mirksiukas.gif
Genda sviestiniai moliūgai.Jaučiu temperatūrų svyravimai kenkia.Kodėl muskatiniai puikiai stovi namie rūsy? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 26 lapkričio 2020 - 19:56