Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Žiemai pasilieku tokias cukinijas, kurių skūrelę dar gali nagu įspausti. Didelės, bet ne pilnosios brandos. Tada jas lengva pjaustyti.

Patisonus kepti įdarytus. Nupjauni viršų, prikemši apkepto faršo su ryžiais ir padažu, užvoži kepurę ir į orkaitę. Šitaip kepu nedidelius Amazonkos moliūgus, bet juk patisonai - viena iš jų atmainų. Tai pirmiausia ir išvalgome moliūgų minkštimą.

Cepelinadienis ir pas mane. Pietums. Bet šaldytuve buvo kotletų kepimui paruošto faršo, tai privariau šaldytų krapų, dėjau į skardelę, apkepiau, o paskui užpyliau pomidorų sulčių + grietinės mišiniu ir patroškinai. Liko dar ir rytdienai. Mat šiandien dar sutvarkiau kibirą pomidorų. Jau kažkaip nebenori kas valgyti, minkštėja. Pertryniau užvirtus per sietą, bet pamiršau sudėti aitriąją papriką. Palikau rytdienai. Pridėsiu pakeptų morkų su petražolių šaknimis, bus padažas balandėliams, kotletams, silkei.

Nesiseka šiandien. Suvedinėjau į programą pardavimus, paskui įsijungiau ataskaitą. Nu rupūs miltai, rodo pardavimus su minuso ženklu. Reikės galvoti , kaip išžvejoti klaidas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Užkniso tas sėdėjimas namie.Nebe išsiduodu miške,darže-tragedija. rolleyes.gif unsure.gif Prasivarčiau iki dviejų ir Lyrikos išgėriau tabletę.Na ko tu?Ir sodinau ir kepiau,mezgiau,ne taip dukrai megztinį susiūvau.Atsikėliau antrą ką nervuotis,įsijungiau tv ir mezgiau iki keturių. ax.gif Jau kai pradedi planus kurti-VISKAS su miegu.Pataisiau dukrai megztinį,tada apsiraminau. biggrin.gif biggrin.gif
Jau šį vakarą virsiu valerijono arbatą.Tokių gardžių,kvapnių šaknų parsivežiau iš sodybos. mirksiukas.gif
Kitą kartą kelsiuosi geriau ir dirbsiu ką nors. blink.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Ingridėl, šitie fainuoliai wub.gif tik tvirtinčiau jiems padukus, nes bais slys. Galima lipalu veltiems tapukams arba yra rankdarbių krautuvėlėse tokie spec. padukams mirksiukas.gif
Mama primezgus mums kojinių šimtui metų į priekį, vat ir dabar gimtadieniui dvi poras gavau, bet kaip faina jas gaut wub.gif wub.gif
Dabar tik skaitau ir skaitau, tiek daug gerų detektyvų ir šiaip romantikos yra išleista biggrin.gif
Noriu siuvinėt, bet man tamsu, kad ir su lempa, su stiklu, bet ne tas kaifas kaip šviečiant saulei rolleyes.gif

Sakiau su koncervasijom bus baigta, bet prisiminiau, kad dar turiu savų vynuogių kubiliuką-reiks sultis išsispaust.

Turiu gražų parūkyta ešeriuką+kiaušiniai+svogūnų laiųkai+majinezas- bus salotos biggrin.gif

Kaimietuke, dėkui už patisonų receptą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 11 20, 17:19)
Labukas. Pareinu.

Dar cirkas vienas. Mums plaukia raštai iš prokuratūros dėl visokių caro Ruriko laikų bylų

Lyžuka, skaitoma, kad kryžmadulka geriausiai įvyksta , kai augalai auga iki 300 m atstumu. O galimai įvyksta tokiu atstumu, kokiu skrenda bitės - iki 7 km.

Prirašiau naujienų, užmigsite beskaitydamos. Beje , mano gimtadienis buvo 07 d. :bigmile: O FB nereikia nė iš tolo tikėti.


kad dabar aplamai policijos sistema grybauja siuncia tipo KET pažeidimu raštus kai tokiu metu mašina net iš kiemo nebuvo ižvaziavus...

o tai manau gyvenvieteje gyvenant jau kaip nors ta mano slyva ras su kuo ir kaip apsidulkinti biggrin.gif bigsmile.gif , netoli prie kaimyno mačiau kaukazine visad žieduose... o jei baltint9i kažin elementarus skiesti dazai balti vandens pagrindu tiktu? Nenugraužtų to jauno medelio odeles? Nes dabar ir neturiu nusipirkusi balinamosios medžiagos, gi aš dailininke biggrin.gif BALTtinu tik pavasarį smile.gif

QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 11 22, 22:29)
Žiemai pasilieku tokias cukinijas, kurių skūrelę dar gali nagu įspausti. Didelės, bet ne pilnosios brandos. Tada jas lengva pjaustyti.


Nesiseka šiandien. Suvedinėjau į programą pardavimus, paskui įsijungiau ataskaitą. Nu rupūs miltai, rodo pardavimus su minuso ženklu.  Reikės galvoti , kaip išžvejoti klaidas.

aš irgi taip cukinijas tikrinu turguje tyliai ramiai prieinu ir paspaudziu smile.gif
ir patisonai taip idaryti super, plius dar koks gražus išvaizdus patiekalas

o kokia čia programa tai tave kankina?

ir sveikos visos smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Lyžuka, nė nežinau, kaip patarti, kad nesugadinus. Gal su tais dažais nerizikuok. Odelės nenugrauš, ten jau mirusios ląstelės. Bet yra tokios angelės, lenticelės vadinasi. Kol jauni medeliai , kvėpavimas , tiksliau , dujų apykaita,
per jas vyksta. Tai va, kad jų neužkimštų. Jeigu iki pavasario nusiplaus, tai gerai, o jeigu taip ir stovės mirtinai įsisiurbę.

Kankinuosi su e-Geba programa. Jau klaidą radau. Žvejojau per ataskaitas po mėnesį. Buvo grąžinimo sąskaita 0,5 tonos. Kadangi viskas tonomis, apsižioplinusi įvedžiau 500 kg, programa paskaičiavo pagal savikainą ir gavosi milžiniškas minusas, vis tik šitiek tonų.

Viskas, man šiandien kontrolinio šūvio betrūksta. Buvo milžiniški užsakymai IKI ir maksei. Ir kas sugalvojo, kad pirmadienį priėmimas dirba trumpiau. blink.gif Vyniojau vyniojau vyniojau, dėžes vos ne po 20 kg tąsiau. Gale jau viskas autopilotu vyko. Dar per pietus diklofeno įkaliau, rankų neskauda , bet nugara kaip sulaužyta. Gi darbininkės save patausodamos, o aš sušilusi . Na, kaip ir sau. Dar rytoj iki pietų toks pats briedas laukia, paskui maksei išveš, galėsime truputį ramiau .
Šiemet su pekinais baigsiu gal po dvejų savaičių. Kalėdos nusimato ramios. Fasuosime bulves. O juk jų Kalėdoms kaip tik perka nedaug. Kažkaip gal jau 10 metų, kaip prieškalėdinis laikotarpis man buvo lygus diskotekai beprotnamyje. Būdavo, Kūčių vakarą vos ne iki 8 varydavome, o dar kelios dienos iki jų tai iki 11-12 vakaro. Tai paskubomis per kelias valandas suruošdavau Kūčių patiekalus, užmarinuodavau kalakutą. Ryte, kol svečiau dar važiuoja, iškepu. Kai svečiai išsiskirsto, griūdavau į sofos pagalves ir dvi tris dienas miegodavau į jokius dirgiklius nereaguodama. O šiemet bus lepotaaaaa. wub.gif
Atsakyti
Ir vėl Iš Kaimuko straipsnis įdėtas Savaitėje namie ir sode 4u.gif ir nuotraukytė bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Negirdeta programa, gal kokia spec ūkininkų...

o tai gal yra IK ir internetineje Savaitej? Parupo mirksiukas.gif
Atsakyti
Užmušiu vieną kartą tas draugaites korespondentes. blink.gif Paskambina, paplepame apie visokius niekus. Kaip sekasi , ar viską nusiėmei, ar ką įdomesnio auginai. Bla bla bla..., kaip vaikai, ką pridirbo bendri pažįstami. Man nė galvoj, kad jos paskui kažką rašinės. Bet matyt , sprendžiu pagal save. Juk neviešinu pokalbių su visais. ax.gif

Lyžuka, čia ūkininkų programa. Aš turiu nuotolinę. Pigu ir gerai. Jeigu ką baisaus pridirbi, paskambini konsultantei , ta pasižiūri. Metų gale ją išsikvieti į namus balanso užraukti. Labai tinka tokiai buhalterei kaip aš, kuri neskiria kredito nuo debeto. Tik dabar jau daugmaž žinau, kaip išgaudyti visokias blusas. Atsidarai DK, maždaug žinau, kas kurioje pusėje turi būti. Jeigu įtartinai ne ten, einu į ataskaitas ir pagal sąskaitų planą susirandu, kas kur ne ten padėta.

Kepu pietums paskutinį baklažaną iš šiltnamio. Iš sodo jau suvalgyti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
labas 4u.gif

ir vėl tamsuma unsure.gif
Atsakyti
nesiskusk biggrin.gif

vakar pas mus tai tamsuma buvo. 9 ryte isjunge elektra iki 16.30. Pirma puse dienos remontavo duris blink.gif Diena tai gerai, menesio darbus pasidariau. Sulaukiam isganingo 16.30 ir....elektrikai dar kazka grezia, irankius nesiojja is mikriuko. Prozektorius nuslobo, su telefu svieciames blink.gif

Kai pries 6 pamaciau kaiminka isvedancia suniuka lietui lasnoant, supratau, kad jau stoga rauna. Pries septynias buvo ,,tegyvuoja sviesa" Aplinkiniai trys daugiabuciai be sviesos buvo blink.gif

Labas
Atsakyti