Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Tai nebent maro laikų televizorius dar žmogai žiūri. O tai paspaudi pultelyje kelis mygtukus ir matai tos dienos programą.

Lauksiu pinigų paspirtukams. Gal ir pati važinėsiu, iki sandėlio ir atgal.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Pamiršau pagirti IK,kokie gražūs pekinai lauke.Vakar važiuodama miškan,atkreipiau dėmesį. wub.gif wub.gif

O man nervai neatlaikė.Visą savaitę važiuodama prieš konteinerius,stebėjau išmestą nemažą brugmansiją.Mačiau priešais prie namo dar taip gražiai žydėjo.Šiandien neatlaikė nervai supakavau medį į maišiuką šaknis ir mašinon.Gal labai nepaveikė šalna? bigsmile.gif bigsmile.gifŠildžiau kamieną rankomis, kol nuvažiavome iki garažo.Dabar geriau įsodinti į kokį kibirą ir užpilti žemėmis,įnešti per žiemą šiltai?Gal į namų rūsį? ax.gif
Sodyboje sužinojome naujieną,ankščiau jau buvome skaitę,kad netoli eis greitasis geležinkelis.Dabar jau keičia aukštos įtampos stulpus į elektrą po žeme,net šiandien dirbo žmonės. bigsmile.gif Ir juokingiausia mūms pritrūksta iki apsauginės zonos gal 1-2 m,kad pakeistų langus. biggrin.gif biggrin.gif Na gal per mišką labai nesigirdės?Kaip dabar tai ,kai lapai numetė lapus girdisi Kauno kelias. ax.gif
Einu medaus torto kepti,nu taip užsimaniau,prisivežiau obuolių dar iš sodybos,gal obuolių sūrį sukonstruosime? mirksiukas.gif
https://www.sauletav...MqmM-f0ksGZ6Zjg
Atsakyti
Jau kaip sunervino darbe, pirkėjas pildėsi pravažiavimo kortelę ir sako man, va, pradėjau dūsti ir gavau sms su kodu koronoviruso patikrai. Ir taip sau ramiai, lyg čia nieko tokio. Tipo jam liepė su mašina važiuoti, bet niekas nesutiko jo vežti. Ir dar geras, pinokio morda veido kaukę nusismaukęs. Blyn, tik išėjo, kaip puoliau viską dezinfekuoti, nors sako, tos mūsų kaukės nieko neapsaugo. Eina sau, vaikšto tokie buožgalviai ir jiems pofyg, kad kitus nuvarys į kapus.
Atsakyti
Meri,tik tegul pasakų neseka.Dabar galima važiuoti tikrintis su taksi.Dičkis,kai grįžo iš UK,važiavo su taksi,vaikai nei vienas nerizikavo vežti.Tai taksistas sakė penktą jau veža tą dieną. bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

Ingrida, ir as taip padaryciau brugmansija prie kontiko pamacius. Patinka man jos. Beturiu tik balta, is Latvisko pajjurio sakele paprasiau moterytes.
Atsakyti
Brugmansiją į kokį garažą, kad nebūtų minuso. Šiemet aš irgi savo išmečiau. Pasenusi, gal kokį 9 metų, stiebai storesni už mano ranką,niekaip nebenorėjo žydėti. Kitais metais nusipirksiu kokią mandresnę.

Man irgi geležinkelis girdėsis, keli km iki jo.
Šiandien užsimaniau kokio saldėsio. Radau praimtą varškės pakelį, greitai išurbinau kelis obuolius, prikimšau saldžios su cinamonu varškės ir užkepiau. Tai nieko daugiau nesinorėjo valgyti, vis nuslinkdavau prie tų obuolių.

Prasivalkiojau iki pietų mieste, nes jau savaitę nebuvau. Gal kokios koronos neparsivežiau. Gretimame miestelyje yra sergančių.

Tik šiandien nusikasiau dalį jurginų ir kanas. Nusipirkau a le pigių narcizų ir tulpių iš Depo. Bet narcizų didesnę dalį išmėčiau, sukiužę. Jeigu nebus labai šalta, gal poryt sukaišiosiu tulpes. Radau dar savų visą dėžutę, nes buvo užslėpta po lastūne. Turėjau apgenėti tą vijoklį. Kitą savaitę ateina meistrai pakalimą namo daryti , trukdys ( nieko nėra amžinesnio už laikinumą , įsikėlėme gyventi su nuostata greitai viską pabaigti. Tai liko pamatai nesutvarkyti iki galo, pastogės nepakaltos, terasa nepadaryta. Ir taip jau 11 metų ) blink.gif

Kažko sušalau kieme pusę dienos šliaužiodama. Pradeda dantį mausti. Gal reikia slinkti iki šiltos lovos.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

tamsu tamsu, lynoja, ryte pas tėvuką sode ir sniego jau buvo unsure.gif
man saulės reik ax.gif

vakar tiek turguj, tiek parduotuvėj nuo ankščiausio ryto žmonių minios, kaip prieš šventes, gal kas savaitgaliui karantiną atšaukė blink.gif

kepu įdarytą cukiniją wub.gif , negaliu pro jas ramiai praeit, savų jau nebeturiu. Liko patisonai nedideli, ką su anais daryt - nesumisliju rolleyes.gif

nusušalkit, darbininkėlės 4u.gif
Atsakyti
Nu tikrai, galėjo su taksi. Nu vistiek man kažkokia baimė liko, kas kad vėdinau, viską valiau, visą dieną žmonės ėjo ir ėjo ir dar su vaikais. Sakau, jokios atsakomybės kiti žmogai neturi. Na, tikiuosi, kad su laiminga pabaiga.
Man kitą savaitę atostogos, tai išsikasiu tuos kelis jurginus, šiandien šlapia.
Norisi ko saldaus, bet nieko neturiu, o eit pirkt tyngiu. *****, kaip nekenčiu tų revizijų, kai reik kiekvieną šūdą traukt skenuoti, o jų kažkur už dvidešimt tūkstančių euriukų suskaičiuot.
Draugė išėjo į Rimi kasininke dirbt, dar mokosi, žiūrėsiu kaip jai ten seksis.
Atsakyti
Oi turiu dar paršiukų-cukinijų. bigsmile.gif bigsmile.gif Jau ir turguje sunkiai perka,na kur tokius paršus.Pabandžiau vieną pjaustyti,eina sau skūra kokia kieta,atidaviau vištoms. ax.gif
Pas mane cepelinai šiadien,ui,išpampau. ax.gif Tortą viena valgau,mb net neparagavo,sakė priaugo daug.O aš neatsilaikau. mirksiukas.gif
Kaip džiovinate obuolių sūrius?Ir ant radiatorių pridžioviau,džiovykloje birbia,džiausiau į orkaitę,galvoju gal į karšto oro gruzdintuvę dar kišti,parinkus temperatūrą? bigsmile.gif
Jurginėli ką rankdarbiauji? mirksiukas.gif
Užsidegiau visiems kalėdoms tapukų primegzti,kiek yra siūlų galų,keli maišai. bigsmile.gif
Oras- namie tik šiltai sėdėti. blink.gif
Atsakyti
https://www.youtube....-bl0ktcGnZmDd-I
Gavosi tapukas.Gal kam patiks?Bet kelias valandas pažaidžiau. ax.gif
Atsakyti