Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(Lyžuka @ 2020 11 19, 17:48)
IK su gimtadieniu, jei FB nemeluoja smile.gif

Ar ne lapkričio 7 tikrasis? mirksiukas.gif
Sapniuk,mano mažoji bendrija turi nuomotis iš manęs savininkės kaip fizinio asmens patalpas(sodybą). bigsmile.gif bigsmile.gif Pyyyyyyyyyyyyyp mane jau užkniso tas biurokratizmas. bigsmile.gif O pamenate, kai prasidėjo nempriklausomybė,žadama buvo,kad mažės popierizmas. rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Ingridėl, popierizmas visur.....

Seime tai tikras vaikų darželis, karas dėl kastuvėlių smėlio dėžėj...... tikėjausi daugiau tolerancijos.
Na ne veltui penktadienis, trylikta, 13 seimas, trys raganos degina joniuką rolleyes.gif

Ingrida, geriau pasakyk, ar grybai valgomi dar? ar darysi šventėms puokštes?
Atsakyti
Valgomi,valgomi Jurginėli. 4u.gif Taip skaniai kazlėkus,šilbaravikius ir kelmutes suvalgėme.Voveraites,žaliuokes turgun rytoj nuvešiu.Kur mes suvalgysime.Jei rytoj nesnigs mausiu iki IK kazlėkų. mirksiukas.gif
Prisiroviau samanų pagrinde pilkų,zuikiakrūmio pasiskyniau,kiminų šiek tiek.Reiks gal vaikams advento vainikus pagaminti? ax.gif
Jo seime-vaikų darželis.suaugę žmonės. rolleyes.gif
Geriu žolelių arbatas,gerklę kabina.Gal ne korona?Tikrai ne miške peršalau.Kai grįžau pradėjo lyti,kol sugaudžiau vištas,peršlapau. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 19 lapkričio 2020 - 19:14
Ingridėl, nežiūri filmo Kazanova? man toks visai nieko smile.gif

šitas apie karo prokuratūrą, dabar žiūriu https://www.google.c...J...DCA0&uact=5
Atsakyti
Žiūiu Kazanovą internetu,kol sudės sekančias serijas "Šuša",dar laukiu serijų Šerloko Rusijoje. mirksiukas.gif r
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,kaip tavo pirštukas? ax.gif
Atsakyti
Aha seimas ne kaip pradejo darbus gryn kaip gyvatynas verysad.gif

IK nu neblogai tada fb buria tongue.gif

Kazin ar dabar pasodinus augalų, pvz slyvu prigytu jos, ar geriau kentet iki pavasario? Kažkaip kai tokie orai ir žiemos lengvos gal nieko neutiktu, tuo labiau kad ir seniau buvo mada priskasti iš rudens nesusodintus sodinukus?
Atsakyti
dar noriu IK ar kitos kas žino paklausti jei rašo veislė kryžmadulkė pvz slyva, tai kokiu didžiausiu atstumu turi augti tas medis dulkininkas? Ar pvz kokie 30 metru jau čia tas pas kas nieko? Ir gal kuri auginat kolonines slyvas? susigundziau ant ju nes yra vienas toks nors jaunas bet labai ligotas medis o tos kolonines žiuriu forma patogi bent šakos ant žemes negrius
Atsakyti
as nezinau

Labas,
gavom pirmo sniego.
Atsakyti
Labukas. Pareinu.
Savaitės viduryje sužinojau, kad dalija lengvatines Covidines paskolas. Ir tik tiems, kas pirmesnis, kas gudresnis.
Tai "na ura " griebiau balansą už tris ketvirčius daryti ir dar krūvas makulatūros. Vakar atsiuntė garantinis fondas užpildyti paraišką ir dar vieną dokumentą. Viskas, neduoda ką parašiau išsaugoti. Iki vidurnakčio klausiausi MB keiksmažodžių , ir nieko. Šiandien atsiuntė per naują, lyg pradžioje būtų gerai. Bet vos puslapį užpildau, vėl viskas dingsta. Dukra nusprendė, kad mano programa neatnaujinta. Tada vargau su jos kompu. Irgi šnipštas. Išsiunčiau tokį pusiau luptą su prierašais, kad patys pataisytų. Gal neatmes.
Tai vat pastebėjimas : privatus verslas kaip mat šitą reikalą sutvarkytų, o valstybinės įstaigos - nors kuolą tašyk jiems ant nugarų.
Dar cirkas vienas. Mums plaukia raštai iš prokuratūros dėl visokių caro Ruriko laikų bylų nutraukimo. 2002, 1998 metų ir dar ankstesnių, Aš jau pamiršusi, kas ten vogė ir ką pavogė, jau ir kaltininkai greičiausiai "praturtėjo" kepenu ciroze ir iškeliavo į amžinuosius nerakintų sandėliukų plotus. Žodžiu, visuotinės kompiuterizacijos laikais atėjo visiškas nukvakimas.

Užvakar užlinko mano pežas. Gerai, kad dar kieme. Anei joks bėgis nesijungia. Tai šiandien parsivariau WW Cadi. Nu faina mašiniukė bigsmile.gif
Ingrida, prašysiu tavo konsultacijos. Vaikai jau bando mano Pežą paspirtukais paversti. Bet gal sutvarkysim, vasarą bus ravėtojus į laukus kuo nuvežti.

Pirštas beveik pagijo, tik reikia saugoti, kad nesumuščiau kur užkliuvusi. Dėjau tokį žalią kvepiantį šmerą " Ilon Abscess..." kažkaip ten. Žinau, kad kai katinui koja pūliavo, tai juo gydžiau. Ir padėjo. Ne tik katinui, bet ir man. ax.gif

Lyžuka, skaitoma, kad kryžmadulka geriausiai įvyksta , kai augalai auga iki 300 m atstumu. O galimai įvyksta tokiu atstumu, kokiu skrenda bitės - iki 7 km. Dar reikia žiūrėti, kad žydėjimas būtų vienu metu. Na, skleistųsi vienu metu. Nes pvz dar yra žiedlapiai, o jau kuokeliai išbarstę žiedadulkes. Ir kaip tik šalia pražysta kita slyva su lipnia purka. Ir vsio. Prasilenkia taip sakant laike. Kai kurie augalai netgi specialiai vėliau kuokelius brandina, kad tik kraujomaiša nevyktų. Todėl dažnai perkant sodinukus nurodoma ir veislė dulkininkė.

Kaulavaisiai geriau iš pavasario sodinti. jeigu norisi labai, tai sodink. Bet turėsi storai storai apmulčiuoti šaknis, ( čia kad po mulču neįšaltų ir bent šakneles leistų) o ir kamieną iškart baltai dažyk, kad tik nesugalvotų sulčių varinėti kiek sušilęs. Kol dar šaknys neįsikabinę, kaulavaisiai tokie popos. Jie gi pirma obelų prabunda.

Meri, liepiau dukrai dėl statybininkų skelbimų nupirkti "Sekundę" Sumaišė ir nupirko "Savaitę" Pavarčiau ir išmečiau. Kraupu. Negi žmonės tiek sudebilėję ? Ar ten lektūra, skirta dimensija sergantiems ir į pamperius jau dirbantiems pensininkams ? blink.gif Jeigu tai tikslinei auditorijai skirta, tai blyn, gi aš tai auditorijai kada tai priklausysiu... Jau geriau mane tegul sunkvežimis pervažiuoja, negu "savaitę" skaitysiu. tongue.gif

Prirašiau naujienų, užmigsite beskaitydamos. Beje , mano gimtadienis buvo 07 d. bigsmile.gif O FB nereikia nė iš tolo tikėti.
Atsakyti
OI IK,pavėlavai juodai su papirtukais,jau seniausiais pinigai išdalinti.Mažoji vos nesimeldė,kad tik nesibaigtų,pasiėmė tris dviračius. ax.gif O pinigai dar nepervesti,nors ačiū dievui popieriai seniausiai sutvarkyti.Už mašiną jau gavome pinigus. blink.gif Na bet tikiuosi viskas gerai,nes kliuvo mano vardu mašina,o už dviračius sąskaitos-faktūros dukros vardu,tai rašėme paaiškinimus. bigsmile.gif Sako nauja valdžia nebe tęs tų pirkimų?Sako pinigai išmesti į balą?Pala pala,kiek LT atsikratė laužu? mirksiukas.gif
Laukiu patarimų su nuotekomis ir gręžianiais.MB vargsta dar tebesirenka ką samdyti? bigsmile.gif Gal kas turi gerų patarimų?
Ačiū dievui žolę bent nupjovė.Iki kovo 15 turi stovėti pirtis,pasirašėme sutartį su statytojais. rolleyes.gif
Dabar liko sumatuoti žemę ir statyti tvorą.Čia jau mūsų darbas. mirksiukas.gif
Cha šiandien IK prie tavęs kibiras beveik kazlėkų ir geras pasivaikščiojimas.Konkorečių pasirinkimas.Kaip mb sako grįžti laiminga,kaip milijoną laimėjųsi. biggrin.gif biggrin.gif Kaip miške kvepėjo briedžio kailiu,jaučiu kažkur vaikščiojo. mirksiukas.gif Aš jau užuodžiu jo prakaitą,vadinasi ne korona dar. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai Savaitę perka dėl programos daugiausia, na dar būna kryžiažodžių. Anksčiau gaudavom Programą, bet jau tokiu mažu šriftu buvo, tai ir neturėjo paklausos, dabar bent man neveža.
Ryt ar artimiausias dienas laukiu revizijos, varo dešimt dienų atostogų. Nu ką, nors atsimiegosiu. Ot, š senatvę miegalė pasidariau. Teliko dėl akių negaliu žiūrėti, pradeda mausti. Diedulis vėl kurė židinį su uždaryta kamino sklende, jau man nervai nelaiko, net ant židinio su juodu markeriu parašius, vistiek jis savo. O akys jautrios, iškart griaužia.
Atsakyti