Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sveikos smile.gif

Jurgineli su praėjusiu 4u.gif , jau neatseku kas čia kada gimė bigsmile.gif

man detektyvai nelabai, tiksliau nerandu aš ju tokių, kad užkabintų, pradedi žiuret ir jau aiški pabaiga smile.gif
dabar žiuriu šitą Иван да Марья, vidutiniškas, tik laikui prastumt bigsmile.gif
Atsakyti
LABAS

IK, turtingas ir protingas. Tik bais idomaus charakterio, bet dabar labai sugerejo. Jam sunku itikt panelems,toks visada teisus ir ambicingas. Per senas biggrin.gif 30 gruodi.
Atsakyti
labas,
dėkui Lyžuka 4u.gif

Kaimietuke, kaip pirštukas?

Ingridėl, dabar per rusus žiūriu "Kazanova" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginėlis: 16 lapkričio 2020 - 21:36
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jie specialiai erzina per žinias.Renka voveraites miške.Jurginėli tavo krašte turėtų ir šilbaravykių būti. ax.gif Turėčiau aukštą mašiną garantuotai sėdėčiau Šimonyse. bigsmile.gif O kg jau auga,jau du prisiauginau. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 17 lapkričio 2020 - 08:32
QUOTE(sapniukass @ 2020 11 16, 15:03)
LABAS

IK, turtingas ir protingas. Tik bais idomaus charakterio, bet dabar labai sugerejo. Jam sunku itikt panelems,toks visada teisus ir ambicingas. Per senas biggrin.gif 30 gruodi.

jei pirmi du punktai tikrai tokie tai tas per...jokio vaidmens nevaidina biggrin.gif

o kažin dabar voveraites darskanios? Nes man pvz kai jau melynes buna vėlyvos taip kažkokios beskones mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyzuka, punktai teisingi, bet jo charakteris man nepatinka. As jam sakiau,,jei buciau pana su tokiuo kaip tu nesizenyciau" Grinas as, neperkalbesi, nuomones nepakeisi, okiu kompromisu.biggrin.gif Reikalavimai paneles figurai....Turi but tokiu gabaritu kaip mama. nes jis mane liekna laiko ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Planuose buvo miškelis,bet kai toks oras................ bigsmile.gif bigsmile.gif
Užsiimu riešutų gliaudymu kelinta diena.Miško riešutai geri,bet sodybos per anksti nuskynėme,dideli gražūs riešutai,bet pusė branduolio susitraukė. bigsmile.gif Bet palikę būtumebūtume nebe radę.Na gal kitiemet gyvensime,neskubėsime.Galvoju gerai būtų dar pasisodinti riešutų.Tik su graikišku nesuprantu tikrai 12-15 metų o riešutų nerasta.Jau iš riešuto kitas nemažas užaugo.Mes gal, jau ir nesulauksime? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nekalbadienis?
Bet kaip valstybinės įmonės naudojasi karantinu? bigsmile.gif bigsmile.gif 3 savaites laukiu pažymos iš registrų centro,kad aš nuomuojuosi patalpas pati iš savęs.Absurdas. bigsmile.gif bigsmile.gif Vakar sūnus,kai pradėjo kelti triukšmą,pasirodo ale jie išsiuntė sąskaitą apmokėti,negavo apmokėjimo ir nieko nedaro.O aš negavau jokios sąskaitos. blink.gif Taip būčiau laukųsi iki begalybės.............Kaip ir rajono savivaldybė mėnuo kaip keičia žemės paskirtį iš žemės į namų valdą. blink.gif Čia skaitosi jie visi dirba iš namų........................ rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
o tai kam tu nuomuojies is saves, kas cia per fintas blink.gif

vyrui gipsa nueme, miegojo namie, sake pele miegot nedave nakti. Puse nakties su sviesa miegojo, bet peles tai nejaudino. Grauze lovos galvugali blink.gif Sake ir svetainej krepzda. Ot bus katinams medziokles safaris rolleyes.gif Teks miegamosios lovos ciuzinius kelt, kad prieitu. Tikiuosi nematyt orgiju ax.gif

Labas
Atsakyti
labas 4u.gif

pelės blink.gif brrrr, aš joms visokių skanukų palikus, tegul vaišinas mirksiukas.gif

nubėrė kojas, niežti, galvoju kad persimonai ar kriaušės kalti, daugiau lyg ir nieko alergizuojančio neryjau rolleyes.gif
Atsakyti
IK su gimtadieniu, jei FB nemeluoja smile.gif
Atsakyti
meluoja ax.gif
Atsakyti