Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Jurginėli, linkėčiau didelio storo lietuviško gimtadienio. Bet su ta kiniška zaraza ne kažką nuveiksi, ypač su kauke ant nosies. Vis tiek : būk laiminga. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jurgineli, visko geriausio ir stiprios sveikatos 4u.gif

Labas
Atsakyti
sveikos, mergaitės 4u.gif

dėkui už sveikinimus ir palinkėjimus wub.gif 4u.gif

vaišinkitės
vartotojo įkelta nuotrauka

atšventėm tyliai, ramiai, savo namų ūkyje su jo gyventojais biggrin.gif biggrin.gif tortas buvo, žvakės dėgė, gėlių ir dovanų gavau biggrin.gif
gaila, kad negalėjom pašėlt su savo pačiais pačiausiais, bet gal kada nors tie virusai pasibaigs ir per kitą šventę atsigriebsim. kaip mano vyriausias pusbrolis pasakė- visad buvai toks vaikas nedidukas, o čia bac-ir jau gerokai paaugusi, tad persiritau į kitą pusę. Bet dūšioj ta pati patcankė, lakstanti laukais palaidais plaukais tongue.gif

ir liūdna žinia, šiand mirė tokia tolima giminaitė, buvo jau slaugoj, bet nuo koronos.... kaip su laidotuvėm net nežinau.....

saugokim savo atrimuosius mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kadangi parduotuvėse pasirodė jau kūčiukai,atidariau ir aš savo fabrikėlį.Prikepiau vakar,dukra turėjo reikalų paėmė sostinėn. ax.gif Rytoj kepsiu jau kalėdinį pyragą,prisipirkau vaisių,,prisidžiovinau,prisipirkau dviejų rūšių brendžio(kokio dabar tik negamina?)šokoladinio ir obuolių-cinamono skonio,svarstau kurį užpilti? ax.gif
Tik nesijuokite važiuojame sodybon,pjauti žolės.Keli metai pieva nešienauta,samdome ūkininką,kad nupjautų žolę statyboms.Reiks aprinkti akmenis,nes ūkininkas bijo,kad diskų nenudaužytų. bigsmile.gif
Vakar pradėjau žiūrėti prancūzų detaktyvą "Ich bylo desit",pagal Agata Kristi,čia kaip rusų buvo Desit negretet,tik šie laikai. ax.gif Lengvas toks,su žinojimu į priekį,kaip tik savaitgaliui. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

as tai vaikiui konsultantu dirbau virs valandos. Parsinese vakar du kostiumus is parduotuves, viena reik issirinkt. Tai visais rakursais apziurineau. Nusprendem bendrom jegom. Dabar abu i parduotuve abu grazins. Nuo 24 d. ta parduotuve darys 40 proc. nuolaida, tada pirks. Cia am darbui antro kostiumo reikia. Grazus bernas, kostiumuotas, nors i zentus isleisk. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,tai gražiai aprašei. wub.gif wub.gif
Atsakyti
stengiausi wub.gif

Ingrida, a tu Svotus ziureai? Klausiu, nes dabar yra naujas panasaus formato filmas isleistas.

Labas
Atsakyti
Oi ne,aš tik detektyvus žiūriu.Jokių melodramų,komedijų.Vakar lomkė buvo,neradau gero filmo. ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Уравнение с неизвестными. Химия убийства ziuriu dabar, detektyvas siu metu.
Atsakyti
labas 4u.gif

man šita serija patiko https://www.google.c...;sclient=psy-ab
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 11 14, 14:26)
Labas

as tai vaikiui konsultantu dirbau virs valandos. Parsinese vakar du kostiumus is parduotuves, viena reik issirinkt. Tai visais rakursais apziurineau. Nusprendem bendrom jegom. Dabar abu i parduotuve abu grazins. Nuo 24 d. ta parduotuve darys 40 proc. nuolaida, tada pirks. Cia am darbui antro kostiumo reikia. Grazus bernas, kostiumuotas, nors i zentus isleisk. biggrin.gif


Imčiau į žentus, bet gal per senas .. Ar bent turtingas ? biggrin.gif
Man aktualiau dabar marčią rasti.

Kojos pirštas ko tai pūliuoti sugalvojo. Dėjau tokį vokišką šmerą "Absces...."Šlubčiojau visą dieną. Tai nors kelis langus išsivaliau , dar kiek kieme apsirankiojau , Sodrai deklaracijas supildžiau ir merginai pusę kursinio parašiau. Žodžiu, tik ėdžiau ir tingėjau. Ai , balandėlių puodą susukau, bet labai skysti buvo lapai, greitai susitroškino.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mane turbūt supūtė irgi vakar valant langus.Tryniau savo senus šonkaulius. bigsmile.gif
Jurginėli,geras labai tas filmas. wub.gif
Atsakyti