Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Aš kai centre dirbu, nori nenori kasdien centre būnu. Ir ko čia bijoti, jau būtų laikas susiprasti, kad tas naujasis virusas neišnyks, reikia su juo susigyventi ir išmokti gyventi kitaip. Pamenu, kai tik paplito Aids, kiek visiems baimių buvo, aš dar vaikas buvau, bet nieko, gyvenam. Žmogus toks jau yra, prie visko prisitaiko, kad galėtų išgyventi ir pratęsti savo giminę.
Ai, gavau Taro knygą, turėsiu užsiėmimo. Taip džiaugiuosi, net lietuvišką, visai nauja. Pirkėja parūpino biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

per kur žiurit tuos filmus?
Atsakyti
daugiausia per youtube 4u.gif

buvom snd.sode, subedziojau ir pasodinau cesnakus. Nurovem morkas, 5 burokelius. Sodinimas ne problema, bet liko pecius nekurentas, nevalge, nes po 7.10 isvaziavom. Dabar ant smugio kepu kedainiu blynus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 11 lapkričio 2020 - 17:27
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lyžuka į googlą įvedu norimo filmo pavadinimą rusų kalba(tik tokius žiūriu) ir išmeta įvairius puslapius,tada tik renkuosi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

tai panašiai ir aš, dar pastebejau kad jei pirmas sezonas buna visai neblogai tai jau tolimesni kardinaliai į pievas smile.gif, arba baigiasi vienas kažkaip taip intriguojančiai o toliau nekuria smile.gif, nors va viena neseniai pradejo rodyti jau antrą sezona , toks Ana detektiv smile.gif, su mistika ir dvasiomis biggrin.gif, o ta kur raše Sapniukas buvau kažkadapradejus žiureti, nu jau labai ne koks, aktoriai geri, aš juos iš kitu filmu žinau bet kažkoks išsikvepes pats siuzetas o ir vaidyba iš paskos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 lapkričio 2020 - 09:17
Lyzuka, jei tu apie ta ,,perevod.....", tai mane labai erzino visur nespeanti, beganti ir vel nespejanti motina ir visur nosi ir rankas kisanti dukra rolleyes.gif

Labas nuo ryto

As stengiuosi per youtube ziureti. Jei ten nerandu, tada per google ieskau. Mazoras pirmas sezonas l. geras buvo, paskui i pievas isvaziavo.

Vaikis turi bilietus Kaledoms. Nelabai tikiu, kad pamatysiu. Jis ir pats neskris, jei covido situacija nepageres. Dar ju tos audines milijonais. Du regionus au uzdare.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 11 12, 09:40)
Lyzuka, jei tu apie ta ,,perevod.....", tai mane labai erzino visur nespeanti, beganti ir vel nespejanti motina ir visur nosi ir rankas kisanti dukra rolleyes.gif

Labas nuo ryto

As stengiuosi per youtube ziureti. Jei ten nerandu, tada per google ieskau. Mazoras pirmas sezonas l. geras buvo, paskui i pievas isvaziavo.

Vaikis turi bilietus Kaledoms. Nelabai tikiu, kad pamatysiu. Jis ir pats neskris, jei covido situacija nepageres. Dar ju tos audines milijonais. Du regionus au uzdare.

aha apie tą patį turbūt, mane tai prajuokino tas momentas kai vyras ateina į kambarį ir sako kas kuitėsi mano daiktuose, na kad daugiau to nebūtų ir t.t., tai ta mamka bais susinervino kaip jis čia drista dukrai pastabas duoti, tipo kaip ir normalu, kad vaikai svetimose tašese kuičiasi biggrin.gif, o ta aktore vaidino dartoki nedideli vaidmeni Tainaja liubov, va tas filmas tai patiko man toks psichologinis ir pamastymui skirtas...

man ir per ten, o dar patinka per ok.ru arba per v kontakte, as ten esu prisregistravus tai jei nera per youtube ikelta tai ten tikrai bus biggrin.gif, jei megsti tokius filmus prie detektyvo dabar kaip tik pradejo rodyti antra sezona Ana detektiv, kolkas dar nenusirode i lankas smile.gif, rebeca jau yra garsinta rusu k. tai bais nepatiko, pati prasciausia ekranizacija mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 lapkričio 2020 - 14:15
Lyzuka, as paziuriu detektyvus, jei tik kokia naujiena ismeta. Neziuriu mistiniu, karo laiku, pokario. Na cia mano tokie tarakonai.... Ziurejjau labai ziauru visomis prasmemis filma, bet taip itrauke, kad ieskojau serijj
u po visa intera. rolleyes.gif

Panevezietes drauges darbe administratorei covidas. O ji su ja turejjo darbiniu reikalu. Uzsiregistravo testui, dar nezinau kuriai dienai. O mes su jais lapkr. antra vazinejom rolleyes.gif jau mane buvo pradejes saltukas purtyt, nervukai....Bet cia dar tik nervai.

Nebuvo gal keturias valandas elektros tik ketvirta ijunge. Transformatoriu keite. Tragedija, kaip zmones pries simta metu gyveno. biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau, ar man Covidas, ar nuo darbo kokio. Nejuokingai sąnarius skauda, kelinta dieną vakarais įkalu diklofeno. Gal kad sušalusi kasdien sandėliuose trinuosi.
Vakar du kalakutai galvas padėjo. Tai vienas dar neišdorotas garaže vėsinasi. Gal išmėsinėsiu ir eisiu į karštą vonią pasiparinti...

Filmų nežiūriu. Ypač serialų. Man laiko gaila. Geriau kokią knygą paskaitau.
Atsakyti
Jurginėli, pavėluotai, bet nuoširdūs sveikinimai gimtadienio proga. Tegul pildosi svajonės, lydi tvirta sveikata ir kuo daugiau džiaugsmingų akimirkų 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Jurginėli,su praėjusiu.
IK,skaitant rankos nedirba. mirksiukas.gif Va kai žiūri filmą,gali megzti,šį mėnesį ketvirtą megztinį varau. ax.gif Ir vis vakarais,savaitgaliais dar popietė kartais tenka. mirksiukas.gif
Atsakyti