Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar sulijau turguje,brrrrrr,na bet kol kas sveika. mirksiukas.gif Papirkau pastarnokų,ropių,raugsiu,kai laiko atsiras. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Patinka man turguje padirbėti,virtuvė iššveista,dujinė nulaižyta,valgyti pagaminta.Man neužtenka laiko. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, kas ne karūnuotos 4u.gif Sergančių skaičiai įspūdingi, tiesa?
Mano fronte nieko naujo, sėkmingai užbaigiau mėnesį, o dar sėkmingesnė ši diena, nukoviau puse kainos modernų lubinį šviestuvą ventiliatorių Senukuose, Ilgai tycharinau geros kainos, tokios net nesitikėjau, o čia šast ir pasisekė, ir atsitik tu man taip.
Gal kuri pirkus iš Nojaus bijūnų? Mačiau turi įdomesnių. Šiaip tai ta firma esu nusivylusi, bijau kad bus perdžiuvę, netinkamai laikyti.
Atsakyti
Labas

tikiuosi dar nekarunuota esanti biggrin.gif

kapeliai aplankyti, geles pamerktos, zvakeles uzdegtos.

Stengiuosi kuo maziau vazotis po visokias krautuves, net maista saziningai namie gaminu. Per menesi numeciau dar pora kilu. Nepatinka man toks kritimas, net isigandau baisiai. Bet, kad as labai mazai valgiau pereita savaite, su tos santechnikos vedziojimu unsure.gif Vis vaidenosi, kad srove numus slanga ir bus potvindytos trobos grindys rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Meri, man Nojus pačioje žemiausioje lentynoje. Depo būna bijūnų, Moki-veža buvau pavasarį radusi.

Vakar ne tik kapai aplankyti , bet ir giminės. Tikiuosi, neparsivežėme koronės.

Šiandien užmigdėme sargą. Dukra apsiverkusi niekam neleido nė duobės kasti. Pati parkelyje laidojo. Dar žada žvakutę jam degti... Na, ir man vos ne ašaros byra , bet vargšas beveik apako, atsisakė kojos. Kadangi būdoje neteršė, kas rytą ištraukdavome į lauką, vakare vėl į namuką. Skaudėjo jam baisiai tie traukiojimai.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,taip graudžiai aprašei. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Man tas nojus toks keistas pvz yra tulpiu kur lenkai neprekiauja ir šiemet pirkau, aplamai viskas but su jais gerai jei nebut tiek daug sumaišyta pavadinimu ir panašu kad serijomis nes kažkada pirkau baltu leliju 10 pakuočiu ir visos kitokios tokios kremines, viena paguoda kad irgi grazios biggrin.gif, o geriausia, bet čia aišku ne nojaus kalte, kad tos mano mylimos tulpes rimi iš maišeliu buvo iškrapštyta, turiu buti 5 o palikta po 3, nu ebjoju ar ten pirkeju darbas greičiau pačiu pardavejų, p-ernai narcizu prekinaus tai lyg svoguneliai gražus, žydejo tik koks kas 10-tas verysad.gif

IK rožes šiandien pas tave bus mirksiukas.gif , gal ir durnai padariau kad penktadieni išsiunčiau tiek laiko pragulejo paštomate ...parašyk ar nesudžiuve bais mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš Kaimuko, užjaučiu dėl sargiuko 4u.gif

Vyro viršininkas apsikarūnavo... Sakė, visa šeima serga,
Atsakyti
Lyžuka, rytoj rožes pasiimsiu. Šiandien sunki diena, vienas paskui nuo pačio ryto užlinko 2 traktoriai iš keturių. Svarbiausia, Džoniui kažkas elektronikoje. MB prasikniso visą dieną ir be diagnostikos nerado. Rytdienai išsikvietėm servisą. Įtariu , sąskaita sukels man infarktą... blink.gif

Va, mūsų Bosas. Dar pernai po trešne duobes rausė. Šiaip tai buvo gan didelis šuva, aš pati jo nepakeldavau.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
IK,į maniškį panašus,gražuolis. wub.gif wub.gif
Guliu lovoje po pirties,po medaus įtrynimo,gurkšnoju raudoną vyną,vidury Labanoro. wub.gif Pasaka. ax.gif
Aišku su mb nepagrybausi,kad ir prie namo netoli,et kelias voveraites radau,šilbaravykį.O dar temsta gi taip greitai,tai tik pasivaikščiojome iki ežero. ax.gif Eičiau ryte,bet gi vėl ilgai tamsu,na atsigriebsiu grįžųsi. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas.vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 04 lapkričio 2020 - 07:47