Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Dieve padėk tai meškai, kuri pasipainios Ingridai po kojomis. biggrin.gif Šitokiai moterai ir kardadantis tigras žalos nepadarytų.

Lyžuka, aš dar tulpių nepasodinau. Gal rožes prikasiu žiemai , jei ką.
O tai šiandien galvojau užsimušiu šlapiu keliu lakstydama. Buvau sumaišius sąskaitos numerį, lėkiau į tokią firmą, kad buhalterė ištaisytų. Paskui variau rulono plėvelės į Plasteną pirkti, o ten jau pardė panaikinta. Vėl lapatai per pusę miesto į Depą. Ten radau, bet skambina iš lauko krovėjai, parvežti reikia, nes lietus prasidėjo. Tai iš miesto variau panašiai 120 spausdama. Kol surankiojau galvas iš laukų, visai sutemo. Kalakutai nešerti, šuo nesikelia. Pagaliau pati pripuoliau prie šaldytuvo, ant greitųjų kažkokio rūkyto lašiako pasipjausčiau, su šaltais kopūstais prarijau. Pykina dabar.
O apie vakarienės gaminimą nesinori net galvoti. Jeigu būčiau viena, krisčiau į lovą ir detektyvą apsikabinusi skaityčiau. O dabar gi pareiga šaukia, vyrai kažko karšto nori, dar sandėlyje konteinerius vežioja.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O tai jūs rožes sodinsite iš rudens?Nemėgstu nieko sodinti iš rudens nei medelių,nei augalų.Man pavasaris nubudimas,nebaisu,kad nušals. ax.gif mirksiukas.gif Mano tulpės irgi dar nepasodintos,po vėlinių galvoju spėsiu?
IK- 4u.gif 4u.gif Mes kad ir dviese,bet nusistovėjųsi tvarka,vakarienei kažko šilto.Kartais jau pykina,kai reikia sugalvoti,ką pagaminti? bigsmile.gif bigsmile.gif Čia nuo vaikų likųsi tvarka. biggrin.gif
O žinote kad meška per parą nueina 60km,jai atsirasti nėra nieko baisaus arti jau mūsų.Labanoras toli nuo tavęs Lyžuka?Iki antradienio nėra nieko baisaus nueiti. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 10 27, 19:10)
Dieve padėk tai meškai, kuri pasipainios Ingridai po kojomis. biggrin.gif  Šitokiai moterai ir kardadantis tigras žalos nepadarytų.

Lyžuka, aš dar tulpių nepasodinau. Gal rožes prikasiu žiemai , jei ką.
O tai šiandien galvojau užsimušiu šlapiu keliu lakstydama. Buvau sumaišius sąskaitos numerį, lėkiau į tokią firmą, kad buhalterė ištaisytų. Paskui variau rulono plėvelės į Plasteną pirkti, o ten jau pardė panaikinta. Vėl lapatai per pusę miesto į Depą. Ten radau, bet skambina iš lauko krovėjai, parvežti reikia, nes lietus prasidėjo. Tai iš miesto variau panašiai 120 spausdama. Kol surankiojau galvas iš laukų, visai sutemo. Kalakutai nešerti, šuo nesikelia. Pagaliau pati pripuoliau prie šaldytuvo, ant greitųjų kažkokio rūkyto lašiako pasipjausčiau, su šaltais kopūstais prarijau. Pykina dabar.
O apie vakarienės gaminimą nesinori net galvoti. Jeigu būčiau viena, krisčiau į lovą ir detektyvą apsikabinusi skaityčiau. O dabar gi pareiga šaukia, vyrai kažko karšto nori, dar sandėlyje konteinerius vežioja.

toliau galėjai ir nerašyt, būtų tokia intriguojanti pabaiga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

aš tai esu tokį plotelį susikasusi per 1 kastuvo gylį tipo rožėms smile.gif, tai jau reiks kai gausiu normaliau prikasti o tulpes irgi nesodintos nes į tarpus tarp rožiu noriu sukišti smile.gif

Labanoras toli, čia gal kita jos giminaitė šlaistesi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 28 spalio 2020 - 10:16
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na žinokite voveraičių įmanoma pasigrybauti,tik ne su mb. ax.gif Bumbėjo kol važiavome per mišką 7 km,aš įsitempųsi,kad tik karterio neužkliudytume. blink.gif blink.gif Per valandą pusę kibirioko pasirinkau ir žaliuokių dar radau. ax.gif Rimtai pralėkus savo vietas kibiras garantuotas. mirksiukas.gif Och kaip gera grybauti,ypač vakar toks geras oras. wub.gif wub.gif Miške tik miškininkai. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 29 spalio 2020 - 07:43
Gražu dabar miškuose mes kai į teviškes kapus važiuojam per Prienu šila visad sustojam pasivaikščioti jame smile.gif kavos išgeriam kokį sumuštini suvalgom smile.gif, jau tradicija patapus čia tokia mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

rinkimai labai gerai susideliojo 4u.gif

vakar buvo virtuves rekonstrucija ax.gif cia baldu ir daiktu prasme. Puse dienos i viena puse, kita - i vietas. Dar masinoj vakuumo slangutes tvarkem, nelabai rankos net atsiplove rolleyes.gif

Verdu buroku lapu sriuba. Keistas pageidavimas, bet pildau. Sau upetakis su grikiais orkaitej sunta. Maniskis nevalgo, per riebu....Man dar riebiau gali but biggrin.gif
Atsakyti

Labas visoms, smagu čia pas jus, seniai besilankiau. Po rinkimų sloga užpuolė, tikiuosi neperaugs į Coroną. Tad arbatos, medus, pienas medus... jau net bloga darosi, kai pasveiksiu savaitę jokio skysčio negersiu. Daug darbų buvau suplanavusi, o dabar viskas stovi. Nusiraminau, kad ir daugiau tokių yra kurios nepasodinę tulpių. Darželį visą savo iškasiau, tai MB nuvežė pasodino augaliukus kitoje vietoje. Blogiausia, kad nei megzti nei skaityti nesinori ir gulėt nusibodo. Gerai, kad iš rudenio baravykų prisirinkus ir prisikepinus turiu, tai bulvės ar makaronai ir baravykų padažas. Na tikiuosi, nuo ryt pradės gerėti juk jau 5 d bus.

Atsakyti
Auga, linkiu , kad ne Corona. 4u.gif
Šiandien pavargau morališkai.
Buvo atvykusi maisto veterinarija, tai čirškino kaip karosą ant keptuvės. Joma jooo...Jeigu visus jų reikalavimus atitikti, reikėtų dirbti dar papildomai po 10 valandų ir vis tiek plikam basam likti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bet kokie tikrintojai,kontoros,brrrrrrr. blink.gif rolleyes.gif
Auda-sveik. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 30 spalio 2020 - 07:22

Auga, linkiu , kad ne Corona. 4u.gif
Šiandien pavargau morališkai.
Buvo atvykusi maisto veterinarija, tai čirškino kaip karosą ant keptuvės. Joma jooo...Jeigu visus jų reikalavimus atitikti, reikėtų dirbti dar papildomai po 10 valandų ir vis tiek plikam basam likti.

Dėkui už sveikatos linkėjimus.

Dėl vetirinarinės, tai tikrai daug žmonių praranda papildomų pajamų. Per daug dideli jų reikalavimai. Maniškis buvo Airijoje, nuvežė į ledų gamyklėlę. Šeimos verslas. Ėjo per purviną kiemą, tiesiog brido per purvą, paskui įėję į ledų gamybos patalpas visi gėdijosi, savo purvinų batų, o ten viduje ..... baisu. Maniškis kaip pedantas tai viską apžiūrėjo: elektros junktukai, sienos musių apkakoti, stalai nedaplauti, grindys baisu pasižiūrėti. Išėjus kitoje pusėje tvartas, po kiemą karvės slampinėje ir gerai. Pas mus veterinarinė didžiules baudas dėtų, o ten norma.

O Lietuvoje nuvažiavau į karvių fermą tai net išsižiojau, gali ant žemės valgyti, sienos blizga ir tai ūkininkas sakė jei atvažiuotų vetirinarinė ir rastų nors kur truputį ištepta uždarytų ir neleistų pieno pardavinėti. Mes kažkada galvojom tokią ale kavinytę įsisteigti, medaus pyragėliai, kava ar arbata savo žolyčių su medumi ir viskas, bet...... net nerizikuojam pradėti.

Atsakyti
Kažkada su kursasis kaimo turizmo buvau Slovakijoje.Mes ten irgi pakraupome arklidės sujungtos su gyvenamuoju namu. blink.gif Mes juokiamės reiktų atvežti mūsų veterinariją. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus nori būti šventesni už popiežių.
Gal dar kiek vokiečiai laikosi biurokratinių reikalavimų, dar olandai. Bet ne tokių griežtų. Olandijoje buvome pas ūkininką, .Tvartas, stiklinė žiena , o už sienos parduotuvytė. Joje savi sūriai, jogurtai. Pirkėjai pasigėri karvėmis, atrakcija jiems. Bet kuo toliau į Europos pietus, tuo labiau nusispjauti į visokius normatyvus. Jau prancūzai atsipūtę kaip reikalas, o jau graikai, italai tai pasak buvusio mūsų prezidento "š...kau ir tapšnojau " ant tų Europos direktyvų. biggrin.gif Pernai buvome triufelių ūkyje, po ekskursijos vaišino patiekalais su triufeliais. Nusivedė į tokį nebaigtą statyti mūrinuką, iš puodų pakrovė į vienkartinius indus patiekalų, o kur susėsti - jūsų pačių reikalas. Po kojomis pinasi šunys. Kitoje kavinėje katinas išsitiesęs ant palangės, dideliausias televizorius, ateina galudienės bobulės, pabazarina su šeimininke. O ji pati be jokių ten spec rūbų, kuodas išsidraikęs, su bobulėmis pakšt pakšt pasibučiuoja, atsineša kažkokį puodą, bobulėms makaronų prikrauna į lėkštes.
Kiek žinau, dauguma įstatymų pas mus sukurta Vilniuje sėdinčių debilavotų panelių- Riomerio vadybininkių, niekada gyvenime nemačiusių kaimo anei jokios gamybos, išskyrus gelinių nagų klijavimą. Tiesą sakant dideles viltis dedu į liberalus ir laisvininkus, gal pravaikys tas bezdales , tegul eina darbo dirbti, o ne dirbantiems kraujo siurbti. Kaip pvz jums patinka nesenas įstatymas, kad nuplovus žemėtas daržoves , vanduo tampa pavojingomis atliekomis ? Arba reikalavimai darbo drabužių ir apsaugos priemonių, skirtų darbui su pesticidais, saugojimo taisyklės . Purškei lauką, nusiėmei pirštines, respiratorių , kombinezoną. Ir kur dedi ? Aš tai į skalbyklę ir ant virvės, tegul vėdinasi. Ogi ne. Turi nešti į chemikalų sandėliuką ir ten saugoti iki kito karto. Kad daugiau chemijos prisigertų matyt.
Tai pas mane svarbiausias dalykas, kad popieriai blizgėtų. Gerai, reikia visokių kvailų žurnalų. Kokia T buvo sandėlyje, kokia drėgmė, kada plovei dėžes, kada konteinerius, kada peilius, kada nusikakojai, kada tik orą pagadinai. Copy paste ir turime jų už kelis metus. Sukeiti kelis skaičius, bet popierius yra. Šaunuolė, riebus pliusas.
Atsakyti