Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Mano brugmansija dar lauke. Tik vienas pumpuras dar kabaliuoja. Palauksiu žiedo ir įnešiu vidun.
Net keista. Beveik lapkritis, o jurginai gyvenimu džiaugiasi, rožėms aplamai dzin tas ruduo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas ryas.


Atsakyti
Kaip skanu būtų prie tokio stalo pavalgyti...,. Pas mane blogas įprotis : greitai greitai kava iš aparato, sumuštinis naguose ir veizolai įstatyti į kompiuterio ekraną.. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Man greičiau "kibiras"užplikomas ,o jau kai pasigardžiuoti noriu verduosi su aparatu. ax.gif Vietoje sumuštinio,varškė grūdėta su kokiomis uogomis. mirksiukas.gif Ir aišku prie kompo,mažoji sakė tavo klavetūra visa užteršta trupiniais. bigsmile.gif bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kaip laikotes? Mes nuo pirmadienio pereiname į raudonąją zoną. Tokia nežinia, kaip paveiks darbo vietą. Praeitą kartą vertė imti biletenį, dėl ko labai sumažėjo ir taip mažos pajamos, be to, sirgimo laikas nesiskaičiuoja į darbo stažą, kas yra irgi aktualu.
Man tai labai tinka žiemos laikas, nes sunkiausi būna rytai, kažkaip gaunasi ilgesnė diena, tik neramina ta tamsa po darbo.
Mandevilia toliau džiugina visu savo grožiu, tikrai vertas dėmesio augalas. Ir bugenvilija žydi, o jau kaip nolinos atsigavę po buvimo lauke, cykas ir tas sužėlo. Ąsotenis su savo ąsotėliais.
Po biski gaivaliojuos, reik žuvims vandenį keist, namus aprankiot, nusiurbliuot, skalbinius sukabint, pietus jau kaip ir paruošiau.
Atsakyti
Labas

mes ketvirta diena laikina santecn
hnika irenginejam blink.gif Vakar susukom, lasa per sujungimus. Persuksim su plausais, turetu macyti.Dirbu abiem rankom, o rekia, kai ko nemoku ax.gif Mano drauge sako,,uz toki rekima au vaiksciotu subintuota ir galva" biggrin.gif

Reikejo cia man apie tas Ingridos bulbas. rolleyes.gif
Atsakyti
Meri, mano mandevilė irgi dar ant laiptų žiedais puošiasi ir nemano sustoti.

Šiandien buvau pas brolį, tas langus keičia. Nu negaliu žiūrėti, kai tiap liap daro, pati griebiau gulsčiuką puoliau nurodinėti. Dulkes prieš įstatymą nusiurbti, čia pakalti, čia palaisvinti. Nebūčiau barusi tai būtų kaip virtuvėje, radiatorius po palange netelpa, turi siaurinti palangę Lyg būtų sunku aukščiau išpjauti angą. O man gražu plačios palangės. Daugiau gėlių telpa. biggrin.gif

Manau , dvejų savaičių reikalas ir kiekvienoje šeimoje bus ta korona. Svarbu, man leistų pabaigti derlių nuimti.

Ingrida, mano klaviatūrai vienas draugelis rekomendavo vištą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 25 spalio 2020 - 21:03
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vieną oleandrą puola miltinis kažkas,turiu tik actarą.Ar padės?O iš daržo parsivežiau toks gražus tamsus,bijau apkrės ir tą. ax.gif
Atsakyti
Oi, visai nesinorėtų sirgti korona, nes kažin ar atlaikyčiau. sako, plaučiai virsta drebučiais blink.gif Man būtų mažai šansų išlikti. O jei dar invalidas visam gyvenimui lieki, tai irgi ne kažkas.
Pažystama, kuri dirba šalia ligoninėje, sakė, kasnakt po penkis iš priėmimo perveža į infekcinę. Ji dirba naktinėse pamainose.
Na ką gi, laimėjo, kaip ir tikėtasi, konservatoriai, kas gi daugiau.
Einu gert antrą puodą kavos, visai darbui nenusiteikusi, tiek išvargino sekmadienio namų darbai. Gryšiu su gilia tamsa.
Aš tokiu atveju su ūkiniu muilu po srove augalą plaunu, paskui pakeičiu žemę, nes skydamariai ir žemėje slepiasi, paskui papildomai gerai perlieju su aktarą, aišku, kad atskirk nuo kitų, nes tikrai užsikrės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 26 spalio 2020 - 08:48
Sveikos sulaukusios naujos valdžios gerovės valstybėje biggrin.gif
Man tai kas,viena blondinė žada liberalius mokesčius , kita aplamai mokestinės sistemos apvertimą žemyn galva. Man svarbu, kad kuo mažiau atimtų ir gerovės trokštantiems svetima sąskaita mažiau padalintų.

Ingrida, Nuplauk, paskui kelis kartus pereik su Actara, tiek lapus, tiek žemę.

Kad tik korona neįsisuktų iki Naujųjų. Paskui jau dzin, kaip nors atkentėsime. Bet pirma turiu išprekiauti kininius. O po jų nors ir tvanas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Norėjau šiandien į Šimonių girią voevraičių.Bet pabijojau vistiktai su žema mašina.Na mb pažadėjo rytoj važiuojame į Roliškį pas uošvius į kapelius,pažadėjo grįžtant prasukti pro Šimonis. mirksiukas.gif
Vaikai padovanojo antradieniui į Labanoro girią,namelį dviems,sako korona neaišku ar iš vis kur toli išvažiuosime? ax.gif Sūnus siūlė pasirinkti kada noriu,aišku dabar kol grybai auga.Tuo labiau pažiūrėti į konkurentus,norime tokio namelio dviems su pirtimi. ax.gif
Dar vis nesibaigia jurginai. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 27 spalio 2020 - 07:26
Sveikos smile.gif

kiek prirašete smile.gif

mes tolimesnius kapelius jau aplankeme o savatgalį gal net kokiam panktadienio vakare i vietinius važiusiuome bet kadangi čia bais keistos ir aišku mažos mašinu aikšteles i viena aplamai buna policija uždarius keliuką tai vaziuojam giliai vakare apie kokia 9-10 val , kai jau visa tauta išsikirsciusi, kokie gražus kapai tada tamsoje su žiburiukais smile.gif

IK ruošk vietas rožems , lenkai jau paraše kad pakuoja mirksiukas.gif

Ingrida nebijok, jau mūsų rajone ta meška vaikšto biggrin.gif, buvo nufilmave medžiotojai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 27 spalio 2020 - 10:14