Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

IK, tai jei nera jaunu hektarininku, teks uz kokio padeveto ukininko isleist biggrin.gif Lyg kazkada rasei, kad dukra gyvuliuku daktare nori but.

Ingrida, galvojau, kad tu savo mamai jau seneliu namus apziuri blink.gif Pasirodo, sau....

Labas
Atsakyti
Sapniau, merga graži, todėl dėvėtų ir senų neimsime. Derėjome vieną, 1000 ha + nuosavas elevatorius. Kaip ir tiktų, bet iš 4 tektų paveldą dalinti. Gal teks pradėt piršlybas ir kada tai prekę apžiūrėti. biggrin.gif
Beje, dabar policininke nori būti. biggrin.gif

Oi, kaip šiandien tingisi ką nors daryti...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O tai kas paveldės tėvų verslą? bigsmile.gif Dukrai reikia kraitį atskirti? mirksiukas.gif AR AŠ TŲ TAISYKLIŲ NEŽINAU? ax.gif
MB kažkada kalbėjo iš vaikų kas nors paveldės autoservizą,o gavosi,kad niekas nenori tame purve knistis. ax.gif Visi matė kaip tėvas vargo,jau geriau švariai,šiltai. rolleyes.gif
Sakiau šiandien namie sėdėsiu niekur kojos nekelsiu.Ar gavosi taip?Atsirado reikalų,tuo pačiu tada reiks šalatalankių pavažiuoti,visus nukarpiau per vakarą filmą žiūrint. ax.gif
Dar laukia, vakar sodyboje buvome,važiavome į žvirduobę šaltalankių nebe radau,taip užaugę ,jau miškas gavosi,už tai putino dar radau,reiks sultis spausti,nes jau turiu visais pavidalais. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus įvykis, kamino valymas rolleyes.gif Kaupėsi nuo pavasario, vis tai tas, tai anas.
Noriu pradėt kurenti, skauda visus kojų sąnarius, jau šalta namuos. Kaimynai dar nesimato, kad kurentų.
Nežinau, man po šešių dienų darbo, sekmadienį būnu pusiau lavonas, o kiek darbų, tik tiek, kad pačiai akis bado. Nu nafig, pasidariau nervų ir ligų kamuolys, greičiau tą virusą pagaučiau ir viską pribaigtų. Viskas nervina. Diedą aplamai priploti norisi.
Atsakyti
Meri, ne tu viena saviškį nori priploti. Ir aš pernelyg dažnai. friends.gif
Ingrida, dukra kraičio reikalauja trijų kambarių buto. biggrin.gif
Bernas savo ūkį kurs, tik reikia šaukimo sulaukti ir projektą parašyti. Ai, dar kelis ha žemės jam nupirkti.

Buvome su sūnumi Depo. Prasikeikiau. Pirkome dvi spintas plastikines. Rytoj atvaro maisto veterinarija, reikalauja, kad peiliai, dezinfekcinės medžiagos būtų atskirose spintose. Tai viena buvo iš ekspozicijos. Diedas atėjęs ardė gal valandą, sūnus neapsikentęs pats išsiardė. Atstovėjome ilgą eilę prie kasos ir mums pareiškia, kad sąskaitoje nerodo PVM kodo. Reikia keisti kortelę. Vėl eilė prie kortelės keitimo. O ten visi keičiasi, kol sistemoje pakeisti duomenys suvaikšto, po 10 min. Virš 3 val apsipirkimas, mol , greitas. bash.gif
Vakar gavau obuolių. Kur dar Pnv gali išspausti sultis ? Soduose jau nebėra reklamos, bus užsidarę.
Atsakyti
IK,už Babilono spaudžiau šiemet į tetrapakus.Labai greitai išspaudžia,galvos nereikia sukti.Nei tirščių pasiimti nereikia,pasiimi gatavą produkiją. ax.gif
Einu sumarmaliuosiu,kai toks oras citrininį pyragą.Sūnėnas užfundijo 40 ekologiškų kiaušinių"Auga" ,gal kas žinote kas per įmonė?Nu tikrai kiaušiniai nevienodi,kai kurie matosi neplauti iš po vištų ištraukti.Akcija buvo maximoje papirkau citrinų,reikia sunaudoti. ax.gif Gal kas gausis? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 18 spalio 2020 - 14:33
Auga group man priešai . Jie augina grybus, didžiausi Pabaltyje grybų augintojai. Tie tai tiek to. Bet jie per metus pasidarė visas savo valdomas žemes ekologiškomis ( o beje, jeigu kam atrodo , kad didžiausias žemvaldys yra Karbauskis, tai net labai klysta, šitos įmonės savininkas valdo gal kelis kartus daugiau). Tada susišlavė didesnę pusę Lietuvai skirtų ekologinių išmokų. Dėl to man ir visiems, kurie ūkininkauja pagal Natura programą, buvo labai smarkiai apkarpytos išmokos. Žodžiu , per juos kasmet prarandu puikiausias atostogas kur tai Maldyvuose. blink.gif

Sultys į tetrapakus man netinka. Kam tas maistas plastikuose, jeigu galiu išvengti ir laikyti stiklainiuose. Kaip manote, kodėl brangiausios sultys supilstytos į stiklą ? Ir kūdikių maistas ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš šiemet sugriešyjau supyliau į tetrapakus.Vaikams patogiau išsivežti,įtikau su skoniu,vaikai ir jų pusės sako šiemet sultys-pasakiškos. ax.gif ax.gif

Įsitikinau kiek dabar yra tų programų-projektų,tik turėk laiko parašyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Toks šaltas vakaras, gal šals, dar kelias pelargonijas įnešiau, jau buvau joms pasakius, kad neturės vietos, teks likti lauke, bet gaila pasidarė. Gal šiemet jau žiema bus, zylutės buvo atskridusios į lesyklėlę, klausė, ar bus labdaros valgykla. Šaltalankių neliko nė uogos, aronijos nėra nuo rugsėjo pradžios, graikinius riešutus išvogė gal kėkštai, beveik nieko nesurinkau. Burokų ir morkų lapelius stirnos išskabė, gerai, kad svarainių niekam nereikia, o gal ir blogai, nes man jau sapnuojasi jie, pjaustau, pjaustau.
Atsakyti
Atėjo Vasarema, reik ir man pasirodyt biggrin.gif Jurginėlį irgi vadinau.
Didieji darbai į pabaigą, Nors tokių visokių dar galybė. Česnakus pasodinti, pupeles išlukštenti, kopūstų užsiraugti, šiltnamį, gėlynus sutvarkyt. Dar karvės, paukščių šiemet galybė-broilerių 70, vištų irgi apie tiek.
Sulčių spaudyklos su tetrapakais man gėris.Kiek laiko susitaupo, jau kol pomidorų sulčių prispaudžiu, užknisa. O jei dar obuolių kaitint reikėtų, aina sau. Ir nerūgsta ilgai.
Atsakyti
Na, nežinau.80 l sulčių iškaitinu per vakarą. Ir tai su stiklainių plovimu, kaitinimu. Ant trijų viryklės lankų dedu po 5-7 l puodus. Tai vienas užverda, vos išpilstai, jau kitas putoja. Tik spėk suktis. Bet man iš stiklo kažkaip priimtiniau gerti.
Šiandien supjausčiau aitriasias paprikas su obuoliais. Užpyliau cukrumi. Bandysiu kažkokią mandrą uogienę sumeistrauti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti