Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Nebuvo salnos, lijo. Vakar truputi braskiu daigu vakare pasodinau, tai net nelaisciau, nes zinojau, kad lis.

Man rinkimu rezultate abi pirmos partios patinka, ko nepasakyciau apie trecia.

Atsil
keliau septinta, lyg karves melzt reiketu. Pasikurenau peciu ir siltai gyvenu. Gyvenimas grazus wub.gif

Labas
Atsakyti
Pagaliau sulaukiau lietaus, normalaus.

Tai pulsime į darbus, reikia morkas kasti, dar bulvės laukia. Negalėjome kasti, noragai nelindo į žemę, vagos viršumi ėjo. Tai ir laukėme. Dabar reikės nuo aušros iki sutemų varyti.

Konservuoju aštrias paprikas. Bus dovanoms, nes namiškiai tiek nesuvalgys.
Vis dar centrinio nepasikuriame, nėra laiko. Nors vakar su sūnumi radiatorius nuo voratinklių išpūtėme. Kol kas židinys ir man šilto vandens bambalis po kojomis lovoje. Sušylu ir nuspiriu lauk. O naktį net per šilta miegoti būna.
Šiandien greituoju būdu persodinau kelias kinrožes. Laikas namo nešti.
Atsakyti
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 14 spalio 2020 - 06:30
Sveikos smile.gif

o man jau lyg per daug lietaus taip viskas įmirko smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niu ka dviems mašinomis tapo švariau LT. ax.gif Užvakar nuvarėme į Širvintas ir aš ir dukra mašiniukes.Dukra ruošiasi dviračius pirkti,jei spės,nes kasdien dviračiams tirpsta pinigai. bigsmile.gif
Jau pabosta lietus,pas mamą jau vakar šildymą įjungė. blink.gif
Sutampiau vakar moliūgus,palikau kelis kriaušinius lauke,dar nepilnai sunokę,gal atlaikys šalną? ax.gif
Norėjau palikti cukinijas lauke,išleidau draugę turguje pastovėjau truputi,pasirodo mamos ieško cukinijų kūdikiams košytėms,pažadėjau atvežti,o niekas nebe turi. bigsmile.gif Surinkau dar kažkur 15 cukinijų.4 nuvežiau iš karto nupirko,o žadėjau palikti pelėms. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

šalnos nebuvo, ir neturi dar būti artimiausią savaitę smile.gif, nes vakar tik dalį tulpių susodinau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

salnos kaip salnos, bet lietaus jau uztektinai. Reik paskutines bulbos nusikast, o per lietu nesilydisi.
Atsakyti
Na, mano bulviakasis tik prasidės. Iki šiol nebuvo įmanoma kasti, per sausa buvo. Gi nevažiuosi kombainu per pusę vagų.

Prilijo jau sočiai. Ingrida, gal vėl grybai prasidės ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Cha,IK kur važiuoju šiandien? mirksiukas.gif Pasirodė voveraitės,gaila į Šimonis nebe galiu nuvažiuoti. ax.gif
Tuo pačiu reikia pasiskinti pušų šakų.
Šiemet mb pažadėjau jokių vainikų,jokių puokščių turgun.Paskambino viena draugė,kita su prašymu puokštes padaryti,dar seneliams,uošviams ir gausis jau apie 10. mirksiukas.gif Dar viena paskambino kaimynas genės sidabrinę eglę,gal tau atvežti? blink.gif Nu ką vakar važiavau oazių pirkti,gėlių. ax.gif
O dar topas paskambino vakare iš senelių globos namų,kur pernai darėme puokštes vėlynėms.Ar negalėtumėte padėti ir šiemet?Draugė slaugo tėvą,teks man vienai.Pasižadėjau,gal kada lengviau gausiu vietą senelių namuose? mirksiukas.gif biggrin.gif Nors laiko visai trūksta. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 16 spalio 2020 - 06:38
Na, tavo paskutinis sakinys nuskambėjo labai jau klaikiai. blink.gif Trys vaikai, gal nebūsi pamiršta.

Buvau šiandien šventėje, savo profesinėje. Sušalome su dukra ir po 2 valandų pasitraukėme, "angliškai ". Nyku šiemet. Dėl koronos veiksmas lauke, dėl rinkimų - kas antras vaikštantis - Seimo narys ar prijaučiantis, alkoholio pasirinkimas menkas, vaišės pernelyg sočios.
Vežiausi dukrą, galvojau, kokiam ūkininko sūneliui prakišiu. Arba visi užimti, arba mažažemiai. O nusprendėme, kad mažiau 200 ha neimsime. Tai tik vienas pasiūlymas buvo su 1000 ha. biggrin.gif
Žodžiu, matyt senstu. Tik bumbėti man.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar dar Boso šventė? mirksiukas.gif
IK kol dar toks amžius tik apie senelių namus kalbu,nežinau gal su amžiumi pasikeis? ax.gif Nenoriu kad marčios užpakalį valytų ar vaikai? ax.gif
Atsakyti
Kol pasensi, tavo užpakalį valys robotai. Galėsi jam pretenzijas reikšti , jeigu nešvelniai.
Einu doroti paskutinio pomidorų derliaus. Gal kokią adžiką sumakaluosiu.
Atsakyti