Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Turgelio babkoms nė motais, dėl keletos eurų kasa ir žydinčius, by tik yra kas perka.
Nu ne, dirbu, kur dėsies, šiandien net kojų pirštai nuo stovėjimo sutinę, tiek laiko, o nepriprantu.
Pas mus biski purškia.
Katė nerimsta, abi nolinas išvertė iš vazonų, kas do katė rolleyes.gif
Atsakyti
Meri, o tai po poros savaiciu nebepirktu" Negi tos kaunietiskos bobulios tokios biednos ar tokios godzios blink.gif kUPISKIO BOBULES, MAN ATRODO, PARDAVINEA KVIETKUS DEL SPORTINIO INTERESO, PABENDRAVIMO SU ZMONEMIS. Oi, kad pavariau rolleyes.gif

Snd. jau is dvieju kapeliu grizom, vienkiemi du langus USB plokstem uzkalem, nes kazkoks nedorelis su visom sibom islupo. blink.gif Turiu as cia toki gera soferi, geras vaikis, paprasai ir nuveza. Biski drauges mes su jo mama.

Ingrida, kai ant matuoklio pamaciau skaicius, tai vos nuo lovos nenugriuvau blink.gif 033 liepe is kart kaptoprili gert, nelaukiant greitukes. Na, jei bus mirstamoji, tai ir numirsi. Nepriklausomai yra kazkas salia ar ner. Cia mano tokia gyvenimo filosofija. Du kartus nuo smalkiu galeau numirt, bet tada nebuvo lemta.

Labas
Atsakyti
Žinoma, Sapniuk, kad pirktų, bet jos nori, kad žiedas matytusi. Praeitą syki ne tą man atnešė, na, bet ir šis superinio grožio, dar žydi, tik vėjas kiek aplaužė, nors buvo ir parišti abu.
Betaloka geriu jau daugelį metų, tik kartais vietoj jo duoda vaistinėje metrololi, be jo prapuolus. Įdomu ar dabar kompensuos, nes čia keitėsi nuo spalio pradžios. Ir sesei jis tinka.
Žiūriu pro langą ir grožiuos Iš Kaimuko dovanotais astrais wub.gif Tokia gera spalva.
Šiandien visą dieną lovoje, nepasikeliu, galiu į vieną tašką žiūrėti ir žiūrėti, net ledai nepadėjo, taip nėra noro ko daryti. Pašėriau savo gyvūniukus ir guliu... Jokių neatidėliotinų darbų kaip ir nėra, a.d. Antra diena šaltis purto, bet tempės nėra.
Atsakyti
Meri, reiškia, pas tave šilčiau. Pas mane retai kada astrai visu grožiu pražysta. Nors šiemet žydi vienas nerealiai raudona spalva, ačiū Lyžukai, iš jos lenkiškų užsakymų.
Koks gražus ilgas ruduo. Mano jurginai visame gražume, rožės vos ne kaip vidurvasarį.
Sapniau, tu tiksinti bomba. blink.gif
Beje, draugė greitukėje dirba, sakė, kad kaptoprilį reikia ne gerti, o po liežuviu ir sučiulpti. O ji yra daugiau pusės profesoriaus.

Tai ir prasivalkiojau nieko gero nenuveikusi. Pramiegojau iki devynių, kavą gėriau iki 10. biggrin.gif Ai, aitriųjų paprikų kažkiek sukonservavau. Popiet nuvažiavau pripjauti brokolių, užsakymas buvo 6 dėžės. Kaip tyčia, lietus užėjo. O aš su kaliošiukais. Grįžau , tai pirma vandenį išsipyliau, paskui kojines išsigręžiau, tada variau persirengti.
Dukra iškepė fantastišką šokoladinį pyragą su varškės įdaru. Valgau dar karštą ir bijau liežuvį praryti. Sudie, mano dietos....
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 10 09, 13:13)
Man vasara gali but visus metus wub.gif

Kad uzpuole negalavimai, tai ojojoi. Tuoj greituske net adreso nebeklaus rolleyes.gif Padalinciau jums visoms po viena ir dar man liktu blink.gif

Einu gult ir Prasau Dievuliuko, kad ryte prabusciau ax.gif Ot pradejau i gyvenima ziuret visai kitaip.

LABAS

oi Sapniuk 100 4u.gif , tikrai čia tau atatranka kaip sakoma nuo visu tu negeru dalyku, gi prieš mamą pamenu dar anyta palaidojote verysad.gif

ant kapu važiuosim šį šeštadienį , viskas sutvarkysim žvakutes paliksiu moteriai kuri geranoriškai juos prižiuri ant kitu uždegsim patys jau tures užsiskaityti ...lankyti nera kam

tie žieminiai astrai puikiai žydi dabar , užtat kad ilgas ruduo, mano gera veisle vidutinio didumo jie labiau prie žemu, apačios nenuplinka, graži tamsiai melyna spalva, kažkada prie namo buvo visa lysve ...dabar jau kitaip išsodinau smile.gif, aplamai šis ruduo dėkingas kai kurios primigę hortenzijos tik dabar žydet pradejo, o tai kaip kitais metais jau viskas seniausia nušale budavo...
Atsakyti

Labas rytas.
Kaip rinkimai?Mes visi patenkinti ,draugiškai balsavome už vieną partiją. mirksiukas.gif Nebuvo jokių ginčių. ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mano vyras balsavo, aš, vos ne kaip visada, taip ir pragulėjau lovoje. Pėdos taip ir neatsigavo, o jau nauja savaitė stovėti. Ir šiaip rudenį visada man pablogėjimas.
Mano paprastos rožės šiemet ne kokios, nusivyliau tomis olandiškomis, ot, latvių, tai ir yra latvių, superinės iš karto. Žiūrėsiu, jei rasiu pirkt, mesiu šitas von, nėra tiek vietos, kad varganas žiūrėti. Žemė užpilta gera, trąšos, ko joms neaugti. matyt, kažkas netiko, nes visos kartu pirktos ir visos ax.gif
Atsakyti
IK, na tai aisku po liezuviu, kaip jau galeciau nezinot biggrin.gif

Meri, nesuprantu kaip rozes gali prastai augti, kad net ruostis jas mest ax.gif Nei as ju labai tresiu, na pavasari ikisu po trasu pagaliuka, ir viskas. auga, zydi ir vargo nemato. Siemet gal kokios septynios is saku prigije, paauge. Viena ruosias zydet, kitoms dviem ziedus nukirpau, tegu saknis augina.

Labas

balsavau ketvirtadieni. Ne uz valstiecius ir ne uz Darbo partija. Va uz situos, tai tik su kalasnikovu prie smilkinio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 12 spalio 2020 - 08:36
musu visa šeima už laisves partija, bet čia dukra suvadovavo, nes jos drauge ten , beje ir į eima išejo ji smile.gif kolkas pagal saraša, bet ir vienmandateje pakliuvo i antra tura smile.gif, rajone irgi ju kandidate i antra išejo..
rozeiu augumas, ligos nepriklauso kas jas daugina, nuo pačios veisles viskas... jei ji imli ligoms koks skirtumas ar ju lenkai, olandai ar latviai pridaugins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 10 12, 10:13)
musu visa šeima už laisves partija, bet čia dukra suvadovavo, nes jos drauge ten , beje ir į eima išejo ji smile.gif kolkas pagal saraša, bet ir vienmandateje pakliuvo i antra tura smile.gif, rajone irgi ju kandidate i antra išejo..
rozeiu augumas, ligos nepriklauso kas jas daugina, nuo pačios veisles viskas... jei ji imli ligoms koks skirtumas ar ju lenkai, olandai ar latviai pridaugins smile.gif

Mes irgi visa seima uz ta pati.Ir antros puses balsavo uz ta pati,laisves partija. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 10 12, 19:00)
Mes irgi visa seima uz ta pati.Ir antros puses balsavo uz ta pati,laisves partija. mirksiukas.gif

a girdejau daug kas šiemet jiems suteikė šansą smile.gif...tikiuosi nenvils ir į aferas kokias tai neįsipainios smile.gif

SVEIKOS smile.gif

Šalnas turėjote? Pas mus tai ne, pralijo visą naktį...
Atsakyti