Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sveikos smile.gif

man nepabostu amžina vasara, skirtingai kaip žiema arba ruduo ...smile.gif

IK ar gavai siuntinuką? mirksiukas.gif
Atsakyti
Man vasara gali but visus metus wub.gif

Kad uzpuole negalavimai, tai ojojoi. Tuoj greituske net adreso nebeklaus rolleyes.gif Padalinciau jums visoms po viena ir dar man liktu blink.gif

Einu gult ir Prasau Dievuliuko, kad ryte prabusciau ax.gif Ot pradejau i gyvenima ziuret visai kitaip.

LABAS
Atsakyti
Lyžujka, ačiū. Siuntinuką dar vakar paėmiau.

Sapneli, kas tau ? Laikykis 4u.gif Manau, kad persitempei. Kol slaugei mamuką, organizmas laikėsi iš paskutiniųjų. O dabar atsipalaidavo kiek per daug, visokie negalavimai išlindo.

Niekaip žmoniškai nepralyja. Taip gerai leido svogūnus iš krūvų į didmaišius, tai ne, sugalvojo krapsenti. Uždangstėme, teks nubaigti kitą savaitę.

Apsikasiau su paprikomis. Gal rytoj varysiu pas draugę, jai nuvešiu. Pas mane net stiklainių nebebėra.
Atsakyti
IK, man visi taip sako, kaip tu parasei, kad as savo visa gyvybines jegas buvau i tai sukoncentravus ir saves nejauciau. Kaip uzsikoncervavus buvau. O dabar viskas uz kelis metus islindo. Nu gal kaip nors, tik labai silpna. Perjega kazkur iseinu pavaiksciot, kur zmoniu yra, kad kas nors spetu greituke iskviest. Antra diena nuo puses triju numiegu pora valandu, bet taip smingu....Gal net stovedama uzmigciau tuo momentu.
Papildyta:
IK, man visi taip sako, kaip tu parasei, kad as savo visa gyvybines jegas buvau i tai sukoncentravus ir saves nejauciau. Kaip uzsikoncervavus buvau. O dabar viskas uz kelis metus islindo. Nu gal kaip nors, tik labai silpna. Perjega kazkur iseinu pavaiksciot, kur zmoniu yra, kad kas nors spetu greituke iskviest. Antra diena nuo puses triju numiegu pora valandu, bet taip smingu....Gal net stovedama uzmigciau tuo momentu.
Atsakyti
Ryt atidirbu ir laisvė papūgoms. Bandysiu vyrą verst kaminą valyt, dar šiemet netvarkėm.
Man savų negalavimų pilna, tad laikykis sapniuk, ieškok priežasties, be reikalo nebūna silpna 4u.gif Pas mane kelių meniskai susidėvėję, bet iki keitimo kenčiu, kol galiu. Sunkiai vaikštau, netgi sakyčiau jau kaip antis krypuoju.
Reiktų traukt mezgimą, bet kada, gryžtu su tamsa, o ryte gaila laiko unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,širdis ar spaudimas tau? ax.gif Bet blogai tau vienai,o jei nebe galėtum išsikviesti greitosios? ax.gif
Atsakyti
Abu, Ingridel ax.gif
vakar vyras atveze savo tokius vaistus sirdziai nuo permusimu ar tai sirdies vartymosi. Jis jau norejo juos nest i vaistine sunaikinimui. Kadangi pas mane regimoji atmintis, tai iskart primeciau, kad daktare man juos vienu momentu buvo israsius. Vakar tabletka isgeriau ir daug geriau....siandien.Nebetokia nususus jauciuosi.

Meri, man desiniam peciui, ir tikriausiai visur, antro tipo artroze, kaulu isretejimas. Geriau D3+K2 papildus, rankai viskas gerai, kol kas.

Labas
Atsakyti
Nieko gero tos ligos, laikykimes 4u.gif

Turiu du jurginus, tai šiandien ta babka, kur anksčiau pirkau, įsiūlė dar du kitokius, plius kitą savaitę atneš kažkokį reto grožio super duper. Negi ginčysies, niu paėmiau. Man problema su laikymu per žiemą. Gerai, kai praeita buvo šilta, tai nešildomam tambūre peržiemojo.

D., baigiau lažą ax.gif , reik kaip nors iki pensijos pratraukti rolleyes.gif
Atsakyti
Sapniuk, maniškiui būna ritmo sutrikimai. Iki 160 kartais traukia. Tai padeda betaloc, jis ir spaudimą kartu mažina.
Atsakyti
Meri, ar visai iš darbo išėjai ?
Bet kokie bepročiai dabar kasa jurginus ? Juk šalnų nėra, pats žydėjimas..

Sapniukai, varyk greitai pas rimtą kardiologą. Man buvo tūkstančiai ekstrasistolių per dieną, išsiuntė į Vilnių, ten krūva tyrimų ir pritaikė vaistus. Jaučiuosi visiškai sveika. Kai tik pajuntu , kad gali būti permušimai, kelias dienas pageriu ir vėl viskas kokiems trims mėnesiams gerai.

Gal pagaliau pralis kiek ? O tai negalėsime nė susiarti, labai sausa.
Atsakyti
[quote=liniuxxxxx,2020 10 10, 20:57]
Sapniuk, maniškiui būna ritmo sutrikimai. Iki 160 kartais traukia. Tai padeda betaloc, jis ir spaudimą kartu mažina.
[/quote


Man buvo 225/115/113 su magnio ukolu, , kaptopriliu ir dar kazkokia tablete numuse iki 170., liepe dar viena kaptaprilio kalt.

IK man ner permusimu, tik stipriai uzkyla visi parametrai. Uzsireginau pas seimos 16 d. telef. pokalbiui, prasysiu siuntimo pas Sutku arba eisiu privaciai. Vyro atvezti vaistai labai pamacijo, spaudimas geras. nuo sekmadienio snd. normaliai pavalgiau, cielus du kiauliaus liezuvius. Visa savaite kazka burnon dejau, nes reikejo vaistus gert. Gal nuo to tas ir silpnumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 10 spalio 2020 - 21:00
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
NA žinai Sapniuk,tavo parametrai-siaubas. blink.gif blink.gif
Atsakyti