Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai gi ir man paskui dašuto,jei būtų toks įvykis,žurnalistai pasigautų,skambėtų per visas žinias. mirksiukas.gif biggrin.gif biggrin.gif Nu pagavo bobelę,mane,patikėjau. ax.gif Gerai nors per kišenę neplojo. ax.gif Dukrai nusiunčiau straipsnį,ji iš karto man atrašė neatidarinėk,neaiškus puslapis. ax.gif
IK ne Tesla,mb visą vasarą rinkosi,kad atitiktų co.Bandome pasinaudoti valstybės programa.Priduodame savo seną mašiniuką už tūkstantį ir perkame atitinkamą automobilį,perkant elektrinį valstybė tau sumoka tris tūkstančius.Bet su tais elektriniais ,sunkoka,važiuojant kad ir į Vilnių,nuvažiuosi į vieną pusę tada krauk. ax.gif penktadienį apakau kiek mieste pasipylė Smartų ir elektrinių.Grantuotai žmonės pasinaudojo programa. mirksiukas.gif Dviračiams pirkti jau pasibaigė pinigai,dabar duoda tik automobiliams pirkti. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba diena...

kazkaip sukčius užduodziu per gera km...turbut ir jie mane nes ratu apiena bigsmile.gif
Atsakyti
Labas

mane tai net internetinis sukcius...mete blink.gif Neberaso antras menuo. biggrin.gif

Oras vasariskas, pradziovinau bulve, dar kokiu trisdesimt kelmu reik issikast. Perrinkau svogunus, nedaug ten ju.

Vyras taip skubejo Panevezin, kad visa punda raktu pamirso. Gerai, kad aukstu zemiau, pas kaimyna atsarginiai yra.
Atsakyti
Uff, nusibraukiau prakaitą. Draugei baigiau versti iš lenkų apie gumbauodžio minitoringą. Reikėjo skubiai. Vis tik imlus laikui darbas, lengviau skaityti ir iškart versti.

Išsiskyniau paprikas. Bože bože, 15 standartinių pomidorinių dėžių. Kupinų. Ir viena baklažanų. Ta proga vakarienei buvo įdaryti. Reikės vežti į turgų, kurgi tiek suėsiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

o mes baigiam valgyti slyvas ir skinti, šiemet labai geros beveik nera sukirmijusiu o jau skonis...

atrodo dar dienos šiltos, saulutė išlenda, bet jau lapai geltonuoja, krenta, nereikia ir šalnu...
Atsakyti
Labas

as laukiu kol mano 18 kriausiu prinoks, dvi jau suvalgem. Kazkokios labai velyvos, skanios ir varda turi ax.gif Pusantro metro augalas, o toks derlingas, net sakutes nusvire, bet nelusta.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dar vis tebeuogauju. ax.gif Dar tiek uogų nesu mačiųsi.Kaip mamai sakau gal kas patrešė?Ar žvėrys aptvare neišmindžiojo?Nors jau byra,kai pakeli gulinčias uogas nuo samanų.Galvoju gal dar rytoj palėkti?Nes kitą savaitę ju prasidės lietūs.gRYBŲ TAI TUŠČIA,KELI RAUDONIKIaI IR KELIOS VOVERAITĖS PADAŽUI vakarienei. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aptingau. ax.gif Galiu patingėti? mirksiukas.gif Planavau važiuoti bruknių dar,bet mama atsisakė-sodan,tingiu viena.Dar kad grybų būtų......Ai gal dar kitą savaitę ištaikysiu,nes reikia priduoti mašiniuką,baigiasi draudimas,o su kita nedavažiuosiu,brauksiu dugną ten jau. mirksiukas.gif
Tuo labiau dukriukas grįžta reikia palepinti kažką skanaus pagaminti. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Parsivežiau nemažai putino uogų.Nusipirkau degtinės 40 laipsnių.Užpilti ir tiek?Jei įdėčiau rudojo cukraus,gal nebus taip bjauru? ax.gif Nes su medumi sumaišiau ir užšaldžiau,dar liko. mirksiukas.gif
Atsakyti