Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(ate42 @ 2020 09 22, 10:53)
Laba, nu bliamba, IK, ko neužsukot atsipūst?


Būtum išvijusi. Atgal važiavome netoli tavo kaimuko jau 21.30 kažkur. Nes namo parvykome po vienuoliktos.

Ingrida, vieną kartą prisirišk savo stirnas. Ties tavo garažais žiemą sūnus patiesė stirną, o šiandien dukra. bash.gif Sėdi dabar, laukia policijos.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 09 22, 21:37)
Būtum išvijusi. Atgal važiavome netoli tavo kaimuko jau 21.30 kažkur. Nes namo parvykome po vienuoliktos.

Ingrida, vieną kartą prisirišk savo stirnas. Ties tavo garažais žiemą sūnus patiesė stirną, o šiandien dukra. bash.gif  Sėdi dabar, laukia policijos.

Janonio gatvėje?
Tai gi va kas mano šparagus nuvalgo.Ten jos pievoje gyvena ištisai,man tik įdomu iš kur stirniukai atsiranda?????? bigsmile.gif
Atsakyti
Ten kur LEZas prasideda. Tuoj už tavo garažų, kur ta pieva.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas ytas.
Kaip suprantu dukrytei nieko?O kaip su mašina? blink.gif blink.gif Vat visą laiką važiuojant per mišką,nugara suprakaituoja,bijau išbėgant žvėries. bigsmile.gif O mieste iš vio niekas nesitiki.
Iš labai brangios pievos išbėgo,kaimynui savivaldybė prie lito už 5 ha sumokėjo milijoną litų. bigsmile.gif Nesutiko mažiau ir ką turėjo sumokėti. mirksiukas.gif
Aš vakar irgi mieste neišsisukau.Pamačiau prie vienos parduotuvės centre vietą kitoje pusėje ir ką sugalvojau apsisukti.Mašina didelė neišsiteko,bildu bildu ant šaligatvio,visi sustojo atsisuko,norėjosi iškišti liežuvį visiems,galvojau šakės vžiuoklei. blink.gif Nieko apačią buferio nubraukiau tikiuosi mb grįžo namo,nieko nepastebėjo. ax.gif ax.gif
Važiuoju į Šimonis viena,mama vakar persidirbo sode.Jei nematyta gyvatė nesijaudinčiau.Dabar taip nemalonu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Dukrai nieko, mašinai radiatorius trūko, sulankstytas kapotas ir tas priekinis "televizorius" . Na, kur grotelės, lempos dedasi. Remontas trauks kokius 600 kukliais paskaičiavimais.

Šilta, jau laukiu rudens.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 09 22, 07:47)
Luety, šypsojausi iš tavo žemės ūkio.

Ingrida, jeigu valkiosiesi nepažintomis giriomis, tai ir slibiną kada sutiksi.

Vakar važiavome parsivežti taros beveik iš Lenkijos pasienio. Pavargau.

Labos,

IK gi sakau,palyginus su jusu ukiais,tai mano tik mizeris ir as niekaip nesuprantu,kaip jus tiek spejat apliuobt.Ar mano diena trumpesne nei jusu,ar jus nemiegat visai?Jau su mano 5 vistom ir 3m2 sodo kiek trepsejimo,tai jei butu papriku po 6 kibirus ir ten dar kazko,as turbut iseiciau is proto.Nu ir kur tiek det?Kas tiek gali suvalgyt? bigsmile.gif bigsmile.gif
Gerai,kad dukrai nieko,o masina sutaisys.
Broliene antri metai is eiles briedi nudauzia toje pacioje vietoje ir masina suniokota ir isgastis,tai gerai,kad draudimas duoda kita masina ir remontuoja nemokamai,o tai kaip siemet,briedis isbego staigiai,masina elektrine,brangi,remontas butu kosmosas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pasiuogavau vakar. ax.gif 3,5 kibiro pribraukiau,galima buvo ir daugiau,bet išnešti. bigsmile.gif Du kartus ėjau. blink.gif Bet ir uogų,jau daug uogauju,bet tiek,nesu mačiųsi.Atsisėdi ir brauki,jau net juodos kai kurios. bigsmile.gif Jei nugara nepaves,važiuosiu rytoj vėl,sau. mirksiukas.gif Bandžiau pagrybauti,bet kojas vos pavilkau.Karšta..............pusę krepšio pasirinkau džiovinimui. mirksiukas.gif Gyvačių nesutikau,arti miškelio nėjau. biggrin.gif
Važiuoju aviečių skinti,nepraeinu pro kaimynę,grįžtu namo,antrame aukšte stovi ir tokiomis akimis žiūri,kada važiuosime grybauti?Na ką reiks šiandien nuvežti,man tie raudonikiai tik rasti gražu,daugiau aš jų nevertinu. ax.gif Į girią nevažiuoja,bijo paklysti,tai tik į žinomą mišką važiuoja.Och..............Gal ruduokių dar rasiu? ax.gif Sausa,lietaus reikia.
Atsakyti
Ką tik paskaičiau, kad ne savo miške negalima nei uogauti, nei grybauti, seimas neleidžia. Bet gal dar likę kokių valdiškų plotų bigsmile.gif
https://kaunas.kasvy...-neatsaukiamas/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 24 rugsėjo 2020 - 19:53
Merii, taigi niekam nepatiktų, jei svetimi vaikščiotų po langais. Čia rašo, kad 100 metrų iki sodybos negalima. Aš tai pritariu tam.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2020 09 24, 20:42)
Ką tik paskaičiau, kad ne savo miške negalima nei uogauti, nei grybauti, seimas neleidžia. Bet gal dar likę kokių valdiškų plotų  bigsmile.gif
https://kaunas.kasvy...-neatsaukiamas/


Yra gi to miško , kur toliau nei 100 m.Ar būtina kažkam po langais viską švariai nurinkti. Man aplamai sąžinė neleistų arčiau nei 300 m arčiau sodybos eiti. O 100 m tai jau aplamai naglumas. Daugybė žmonių apie sodybas miškuose yra susitvarką, krituolius medžius išrinkę, žolę nušienavę, visokius menkaverčius krūmus iškirtę. Malonumas tokiame miške būti. Bet jei ne tu dirbai, tai gal ir nereikia lįsti. Aš pavyzdžiui beveik po langu turiu beržą ir ten būna kazlėkų. Na, jeigu kas sugalvotų rinkti, tai tikrai šunį paleisčiau ir užsiundyčiau.
Atsakyti
Mane aplamai nervina,jei kas šalia mano mašinos pasistato savąją.Ot neturiu mados,jei matau mano mėgiamoje vietoje kas stovi,statytis šalia ir eiti į mišką. bigsmile.gif
Prie namų slinkti iš viso.Dažniausiai tokiose atokiose sodybose šunys palaidi laksto. biggrin.gif biggrin.gif
Žaliojoje man patinka vidury girios sodyba,nesu mačiųsi namo,bet ten laiko daug gaidžių,tai kai uogauju ten avietes ar bruknes,niekada nepaklysi,orentuojasi pagal gaidžių giedojimą. ax.gif Puikiai toli girdisi.Ir taip jau treti metai. bigsmile.gif
Taip ir sakiau,kaimynei,sausa,ne važiuojame.Keli raudonikiai,keli baravykai,vakarienei ruduokių,putino už tai parsivežiau. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien planuose-šaltalankis. mirksiukas.gif Sodyboje švariai nulesė paukščiai,miške putinas jau irgi aplestas. ax.gif
Moliūgus dar anksti nuiimti? mirksiukas.gif Dievulėliau kiek prisiauginau,visokių spalvų,o dar kiek ir priaugo.Kam man tų dekoratyvinių tiek reikėjo??????????? blink.gif blink.gif
Atsakyti