Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sapniuk,žinok neblogas,man patinka tokie.Bet velniškai ištemptas. bigsmile.gif bigsmile.gif Gerai naktimis laiko yra.
Liniuk,bet kie reikia priauginti rabarbarų?Ir koks skonis?Ir nei su niekuo nemaišė???? mirksiukas.gif
IK,ruduokės dygsta. wub.gif wub.gif Bet velniškai ir kirmyja,vakarienei abiems sočiai gavosi. ax.gif Dar vis randu žmonių kam reikia baravykų,bet ir pati užsišaldžiau tris maišelius. ax.gif Oras puikus miške. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, pas mane buvo didžiulis rabarbarų krūmas, gaila išmest, tai jaunoji vyndarė susigundė biggrin.gif Gal kokie 6 kg buvo. Skonio dar nepasakysiu, ragavau tik pienių. Nemaišė su niekuo, šiandien aviečių vynui išsiveżė.
Atsakyti

Labas rytas.
Sūnus ir marti išgyrė sultis,yra postūmis toliau spausti. mirksiukas.gif Vakar dvi dėžes suskyniau vynuogių,reikia sodybon obuolių ir kriaušių. ax.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, reikės po sekmadienio palėkti ruduokių.
Neužeidavau, pusę savaitės dirbau kaip nuprotėjusi. Pasipylė užsakymai pekinų, tai ir pati padėjau, ir dukra sukosi. Dar rytoj iki pusiaudienio stresas, paskui gal apsiramins.
Brokolių hektaras baigia peraugti, o reikia dėžes parsivežti iš kito šalies galo. Neprisiruošiu.
Vakar išsigandau šalnos, išskyniau kur labiau prinokusias paprikas. Šiandien konservuoju išsijuosusi. Gal 6 dėžės, nors kelias reikia sutvarkyti.
Gal paskutinis džiūvimas, skalbiuosi. Dar kaip tyčia mažylis katinukas šiandien ant sofos pavarė čiurkšlę. Teko nuvilkti sėdimųjų pagalvių užvalkalus ir dar poroloną po jais. Prasukau. skalbimo mašinoje. Vistik gėris tie nuvelkami gobelenai.
Atsakyti
Jėga-išeiginė. wub.gif wub.gif
Kaip pasiilgau cepelinų,pyrago,ledų.Niekur neskubėti,pasivalkioti po mašinų turgų. mirksiukas.gif
Lyžuka,kaip supratau sedula nepatiko?Per anksti gal ragavai,dabar bent pas mane tik dabar sunoko.Pusę kibirioko prisiskyniau,sako užpilus degtine-vaistas?Įdomu nuo ko gydosi? ax.gif Skonis dabar panašus į vyšnią.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 20 rugsėjo 2020 - 18:09
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaip man ilgu valandą važiuoti iki girios.Dar jei viena,iš viso,nors dainuok,ką ir darau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 09 20, 19:06)
Jėga-išeiginė. wub.gif  wub.gif
Kaip pasiilgau cepelinų,pyrago,ledų.Niekur neskubėti,pasivalkioti po mašinų turgų. mirksiukas.gif
Lyžuka,kaip supratau sedula nepatiko?Per anksti gal ragavai,dabar bent pas mane tik dabar sunoko.Pusę kibirioko prisiskyniau,sako užpilus degtine-vaistas?Įdomu nuo ko gydosi? ax.gif Skonis dabar panašus į vyšnią.

na kad tik kokia 10 uogu buvo smile.gif, tai negaliu nieko konkretaus pasakyt smile.gif, visumoj man patinka kai anksti jos žydi smile.gif tai vertinu labiau kaip dekoratyvini kruma smile.gif

ir jau nesakyk, kad aš nekalbu ir temos nepalaikau mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rtytas,

o as retai beparasau,kazkaip nekalbadieniai.Cia visos tokios darbscios,o as ne,tai geda darosi.Uzpakalis sunkus pakelt darosi,o ir kazkaip nematau prasmes kai kuriems darbams,nei vekuoju,nei sultis spaudziu,valgom sviezia viska kol yra,tik dedu tai i saldikli,kas nepaersala,kas tinka,.o kitokiais konservavimais,nera prasmes uzsiimt,dviese nieko nesuvalgom.Dukrai nenusiusi-pasiuntimas brangus,sunaus seimyna atsisako komnservuotu,tai dalinames derlium,kol yra,po to gyvensim be darzoviu.Sparagines,paprikas,spinatus kraunu i saldikli,daugiau nieko ir neturiu tinkamo,Tiesa siemet turejau maza krumeli geltonu serbentiniu pomidoriuku,pats isdygo lauke,ir vaisiu dave,nors isdygo apie birzeli.tai tuos sukisau irgi,sako atsile buna,kaip sviezus,kokiai picai ar stalo papuosimai per naujus.
Vistos jau apsiprato su mum is ir mes su jom.Jau nevazinejam uzdaryt tvartelio,paciops sueina kada nori ir iseina,tik sert dar vaziuojam 2xd.Bet kai sutrumpes dienos,tai sersim karta dienoj,nes anksti tems,o kaip bus,bus matyt.Kiausu jau turim pertekliu,3-4 per diena,tai dviese nespejam suvalgyt,teks dalintis su gimine,arba kept kazka,bet nuo tu kepiniu tik sonai raitoso i virsu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 21 rugsėjo 2020 - 11:42
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi mergaitės vakar,kad užėjome vietelę puikią. wub.gif wub.gif
Tik gaila reikia paeiti tolokai nuo mašinos,neprivažiuosi.Aptvare,bet vaikštant mamai sakau iš kur briedžio kakučiai?Pasirodo medis nuvirtęs ir išgriovęs vieną tvoros praėjimą.Tai jei miškininkas ir pagautų,sakyčiau įėjome per išvirtimą. ax.gif
Bet koks didumo aptvaras,per visą dieą galo nedaėjome,keli km. bigsmile.gif bigsmile.gif
Bet uogų uogų bruknių,gyvenime nemačiau tiek. bigsmile.gif Jei antrą kibirą pribraukiau per dvi valandas.
O baravykų peraugųsių,širdį skaudėjo,niekas negrybavęs. blink.gif blink.gif Raudonikiai ir šilbaravykiai dabar tik dygsta,pasirinkome. ax.gif
Už tai ponią angį sutikau.GERAI.,KAD SUŠNYPŠTĖ TIESIANT RANKĄ,TAI IR PAMAČIAU. ax.gif bigsmile.gif Paskui kažkaip nejauku jau buvo uogauti. ax.gif
Atsakyti
Luety, šypsojausi iš tavo žemės ūkio.

Ingrida, jeigu valkiosiesi nepažintomis giriomis, tai ir slibiną kada sutiksi.

Vakar važiavome parsivežti taros beveik iš Lenkijos pasienio. Pavargau.
Atsakyti
Laba, nu bliamba, IK, ko neužsukot atsipūst?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 22 rugsėjo 2020 - 09:53