Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pamigau.......... ax.gif
Atsakyti
Ingrida prisidarysi tu traumų taip kartu su briedžiais belakstydama bigsmile.gif
Atsakyti
Ingrida, tai kur man sedet, penktam aukste ax.gif Cia viskas sava, miela wub.gif
Arba prisipratinsi, arba pasiklydus islysi Anyksciu raj. po kokios paros ir atmusi nora ten belstis.

Dariau snd. persiku kompota. Pirma konservacia siemet. Mama megdavo ziuret, kaip as virtuvej darbuouos. Neberkas ziuri ir akvatos nebeliko.
Atsakyti
Jėzus Marija,kur eini baravykai. bigsmile.gif bigsmile.gif Jau nebe įdomu. mirksiukas.gif
Vakarienei valgau keptas žvynabudes,tikiuosi liksime gyvi? ax.gif
Gerai kaimynai išgelbėjo,vienam krepšį grybų,kitam,man baisiausi liko džiovinimui.
O dar laukia kibiras bruknių perrinkti. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
nepergyvenk Ingrida, pora savaičų ir grybai baigsis, nebent renki tas visas žaliuokes, bet kai mes ju budavo gerai nepažistam tai niekad ir neimadvome smile.gif

Sveikos smile.gif
Atsakyti
Labas

spejau i Panevezi suvazinet, kraujo duot ax.gif

zaliuokes pazystu nuo vaikystes, grybu badmeciu rinkdavau.

Toks baisus vejas, visomis kryptimis duodasi. Visus persikus nupurtys. Kaimyne kibira prisirinko, persikiene virs. Vis man maziau vargo su jais mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, jau gal prie manęs dygsta ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK tai gi dygsta jau pilnai,prie tavęs ir ragus radau antradienį. mirksiukas.gif
Kaimynę šiandien vežu prie tavęs.Vis nesiryžo,kol įsidrąsino,bijo paklysti. biggrin.gif
Aš jūms nepabodau su savo plepalais?Bet gi palaikau temą,kažkur dingo visos? bigsmile.gif
Šiąnakt pusę trejų nubudau ir planai,planai.................virieu uogienę rbarbarų.MB prisižiūrėjo kulinarinių laidų,sakė rabarbarus suplojo plaktuku,tada dėjo į salotas? blink.gif O pas mane šį pavasarį sodinti,kad suago.Sakau gal su kuo maišyti džemą išvirti? mirksiukas.gif
Porą valandų naktį pažiūrėjau filmą,užkabino "закрытаяа щкола".Sapniuk,tu gal ir matei?Keturi sezonai,kas vakarą po dvi serijas.Detektyvas,mistika. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, mano dukra darė vyną iš rabarbarų 😀
Atsakyti
Vakar dalį kambarinių gėlių namo sunešiau, kažko pasirodė vėsu, gal paskubėjau? Adeniumai jau seniai ant palangės sutupdyti. Cykas dvi šakas išleidęs. kažko jam vistiek trūksta, ruduoja lapai. Taip ir neatgaunu jo. Mesti gaila. sakau, jei rasiu popigiai, kitą nusipirksiu. Patinka man jie.
Vyras kiemuke trinkeles pradėjo kloti, bet, kai stipriai nedamato, kažkaip gavosi aukštėjančiai , bet nebandyk ką sakyti, įsižeis ir toliau nieko nedarys, O man taip ir norisi priminti, kad yra akiniai ir gulsčiukas. Pikta, bet tyliu. Pažiūrėsiu, ką jis darys, durys tai neužsidarys rolleyes.gif
Atsakyti
Meri, tai pasakyk atsargiai, o tai reiks gyvent atlapotom durim rolleyes.gif

Ingrida, neziurejus. Dabar ziuriu naua,,davaj naidiom drug druga", melodrama, gal daugiau detektyvas. gerai islaikyta intriga iki paskutiniu seriju.

Labas
Atsakyti