Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(Merii @ 2020 09 14, 08:39)
Niu va, grybų pas visas yra, bulbos ne kažką kainuoja, bado Lietuvoje nebus  bigsmile.gif

Pas mane nėra smile.gif, tik paragaut gavome biggrin.gif, bet tikiuosi išgyventi, vistiek IK kažką užaugins, gal kainų labai nesukels tongue.gif kad pas tetą IKI ar norfą nusipirktų bigsmile.gif
Atsakyti
Dabar kita tema. Parnesiau kaimynei terba maisto. Sest. buvo sesers gimkej, astuoni zmones . Ryte sunui jubiliates tempa, isvare i Kauna, kviete greituke. Testas gali but tik.... po 5 dienu Va cia tai operatyviai blink.gif Kaiminkos anukui sefas uzdraude rodytis darbe. Visi dabar nezinioj.

Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 09 14, 12:03)
Dabar kita tema. Parnesiau kaimynei terba maisto. Sest. buvo sesers gimkej, astuoni zmones . Ryte sunui jubiliates tempa, isvare i Kauna, kviete greituke. Testas gali but tik.... po 5 dienu Va cia tai operatyviai blink.gif Kaiminkos anukui sefas uzdraude rodytis darbe. Visi dabar nezinioj.

o tai jeigu tyliai ramiai prasirgti? mirksiukas.gif ir neįsirašyti į statistiką? a bigsmile.gif
Atsakyti
o tai tiems rizikos grupes zmonems ka daryt ax.gif Gyvent kaip nieko nebuve.... jei nepasiseks taip tyliai, o su griausmu.
Kai as kuo sergu, statistika manes visai nedomina
Atsakyti
Miestietės, nepergyvenkite. Bulvių kainos kol kas varo į neviltį. Gal po naujųjų pajudės į kokią šalį, tai bent kiek pakils.

Mano bernas su gerkle skaudančia atgulė. Tikiuosi, ne korona.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 09 14, 15:45)
o tai tiems rizikos grupes zmonems ka daryt ax.gif  Gyvent kaip nieko nebuve.... jei nepasiseks taip tyliai, o su griausmu.
Kai as kuo sergu, statistika manes visai nedomina

šiaip tai jei neesi riizikos grupėjė tai jau kokie 80 proc tikrai turi gretutiniu ligų, nes o bet tačiua kas jų neturi. bigsmile.gif ..aplamai manau su laiku bus garbes dalykas ypač visom žvaigždutemis persirgti corona biggrin.gif

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 09 15, 07:58)
šiaip tai jei neesi riizikos grupėjė tai jau kokie 80 proc tikrai turi gretutiniu ligų, nes o bet tačiua kas jų neturi.  bigsmile.gif ..aplamai manau su laiku bus garbes dalykas ypač visom žvaigždutemis persirgti corona  biggrin.gif

Labas rytas  smile.gif


Gal ir taip ax.gif

Ruosiuosi i sporta. Vakar pakuriau peciu, silta, bet atsikeliau kaip su svetima galva. Dar visokiu nesamoniu prisapnavau, du kartus buvau nubudus, nieko gero.

Labas
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 09 15, 09:49)
Gal ir taip ax.gif

Ruosiuosi i sporta. Vakar pakuriau peciu, silta, bet atsikeliau kaip su svetima galva. Dar visokiu nesamoniu prisapnavau, du kartus buvau nubudus, nieko gero.

Labas

mes dar gal tik pora kartš šildemes, kažkaip iš vasaros dar šilumą laiko namai bigsmile.gif

ar bendete kas slyvas džiovinti? galvoju tiek daugyra, ir svarbiausia jau ant medžio tokios naturaliai pavyte tai gal visai ne pro šal pasidžiauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Cha,grybaudama šiandien,IK prie tavęs,5 šakų ragus.Įsivaizduokite kokiame šabakštyne grybauju. biggrin.gif Geras vaizdas buvo,pilnas krepšys ir ant peties tempiau ragus. blink.gif blink.gif
Vakar įskrido mašalas į akį,užerzinau akį per naktį,raudona akis ir sopa.Nusipirkau lašiukus ir tepkiuką,nes mb žiūrėjo sakė jau žaizdelė yra. ax.gif
Na bet rytoj į Šimonis vistiek važiuosiu. ax.gif
Atsakyti
tai, kei net briedis ragus nuslauze, tai tikrai dziumbrynas. Nelygintina su Simoniu giria ax.gif

Man toks jausmas, kad kokia puse panveziaku isimes Kupiskin biggrin.gif Visa vasara puse Panevezio prie mariu suvaziuoja maudytis, degintis, zvejoti. Simoniu giria baigia vien panveziakais pripildyt. Betvarke.
Ingrida, ryt prie viaduko ziede slagbauma statysiu. mirksiukas.gif Ar tu per Troskunus vaziuoji?
Atsakyti
Pro Kupiškį Sapniuk.Aš juk tik šiemet pradėjau ten važinėti,įsidrąsinau. ax.gif Sako pro kažkur kitur kiti,seni vilkai važiuoja,na nieko prisipratinsiu ir aš tą girią. ax.gif Mama atsisako,rytoj vėl viena važiuosiu,pamosiu Sapniuk,pravažiuodama. 4u.gif 4u.gif
A ko tu sėdi Kupiškyje,artimiau?
Sako bruknės jau byra,na bet prieš savaitę aptvare žalių nemažai palikau.Gal rasiu?Juk ten niekas nelenda. mirksiukas.gif
Atsakyti