Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Vyras 45 baravykus parnešė ir dar kokie penki litrai virtų bus bigsmile.gif
Atsakyti
Pagaliau PAGRYBAVAU yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Nuvariau į tėviškę pas brolį ir prasilėkėme. wub.gif Į vieną šalia namų esantį miškelį tik įėjus radau 38 baravykus maždaug kambario dydžio plote. Kitije vietoje tik dėl įdomumo įkišome nosį - artipilnis kibiras raudonikių. Tiesiog kojos nebuvo kur statyti. Tik šaukiau broliui , kad nesijudintų. Su jo šimto kilo gracija ten nieko neliktų. 122 baravykai apie 70 raudonikių, kibiras rudųjų guočių wub.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Sveikinu IK,pagaliau. 4u.gif 4u.gif Ir eiti nereikėjo toli?
vartotojo įkelta nuotrauka
Šiandien reikia sultis išspausti.Slyvų liko tik ant vieno medžio iš kažkur 10-15 medžių.iR TAI ŽALOKOS,BŪTŲ IR TAS SUSIRIKĘ. ax.gif Ramu,traktoristas arė šalia lauką jau kelinti metai susirenka. mirksiukas.gif
Tai gerai šalia bendrovė nebe augina bulvių,o tai žmonės atvažiuodavo būdavo prie savo bulvių tai ir juoduosius serbentus suskynė. blink.gif
Prieš savaitę kai buvau audinė atvažiavo,iki kaimyno davažiavo,ten baigiasi kelias ,kaimyno irgi nebuvo,nes irgi atvažiuoja tik kaip mes,apsisuko,pažiūrėjo į mane pravažiuodamas ir ko? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 rugsėjo 2020 - 06:21
Ingrida , puikumėlis, jokių ėjimų. Privažiuoji iki pirmo medžio, išlipi, susirenki baravykus, pavažiuoji iki sekančios vietikės. Na, mišku tai kokius 5 km nuėjome, ten gi prarandi atstumo nuovoką. biggrin.gif
Na, reikia kelti sėdimąją ir eiti konservuoti. Skalbimo kalnai.
Pagirdžiau savo mažuosius žvėriukus, ramiai kavos atsigėriau. Va, už tai ir myliu savaitgalius. Niekas neskambina, streso nevaro.
Atsakyti
Vakar buvom Biržuose, pasikultūrinom, kiek spėjom, tiek apėjom. Ir dar buvom avininkystės ūky, degustavom avių produktus. Tikrai patiko, nusipirkom dar parsivešt, duosiu draugei, kad įsitikintų, jog nesivelia avienos dešra po burną biggrin.gif Noris pasirinkt grybų, bet mūsų miškuos nekažką, tai nežinau, ar gaišiu laiką. Darbai vejas viens po kito,na, matysis.
Atsakyti
Liniukai, ko gero, buvote pas mano pažįstamą iš senų laikų ūkininką . Ar ragavote avių pieno ?
Na, pagaliau susitvarkiau su grybų lavina. Sudžiovinti, sumarinuoti, sušaldyti.
Atsakyti
Pas Milišiūnus buvom. Ragavom ir pieno, ir sūrio.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nu labai operatyviai spaudžia sultis.Nuvežiau galvojau na vakare tik pasiimsiu,kalnai maišų obuolių prikrauta. bigsmile.gif bigsmile.gif Tik suskyniau pomidorus,važiuoju namo jau žinutė jūsų sultys išspaustos,pasiėmiau dar karštas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif


Slyvu ir pas mus užderėjo bile kiek, bet vienos kai idomios dar sakyčiau nepilnai sunokę, nes rugščios o jau prie kotuko suvyte , na reiks slyvienes pravirti vistiek iš ju mirksiukas.gif

Ingrida tai paskui kaitini dar jas? Dar darbo ir laiko , ar į maišiukus iš kart užsakai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 rugsėjo 2020 - 07:02
Maišiukuose iš karto pasterizuotos,tik gaila,kad mažiausi maišiukai-3 litrai.Mielu noru pasiimčiau mažesniais. ax.gif Bet kokie kalnai privežta obuolių žmonių.Mačiau ir slyvas maišiukuose,tik išimti kauliukai,eina sau kiek darbo.Mane tik perspėjo ar laikysis ilgai,kriaušės,obuoliai,vynuogės,moliūgai.Na man pakankamai rūgščios,juk vynuogės rūgščios? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas

vakar buvom grybaut, du kasikai baravyku ir raudonikiu, keletas kazleku. Apviriau truputi, snd. visas darbas laukia.
Atsakyti
Niu va, grybų pas visas yra, bulbos ne kažką kainuoja, bado Lietuvoje nebus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 14 rugsėjo 2020 - 07:39