Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Labas

pasirinkau vakar baravyku. Snd. issiviriau baravikienes piene. Oi oi, kaip pabaliavojau biggrin.gif Taip buvau jos pasiilgus. Kas idomiausia, as apie toki gamini suzinojau tik apie 50-uosius savo gyvenimo metus.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2020 09 07, 13:35)
Labas

pasirinkau vakar baravyku. Snd. issiviriau baravikienes piene. Oi oi, kaip pabaliavojau biggrin.gif Taip buvau jos pasiilgus. Kas idomiausia, as apie toki gamini suzinojau tik apie 50-uosius savo gyvenimo metus.

oho, aš negirdejus irgi, vidurių nepaleido? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 09 07, 13:48)
oho, aš negirdejus irgi, vidurių nepaleido? biggrin.gif



o ko turetu. As po silkes galiu pieno atsigert ir nieko neivyksta.
Atsakyti
O Sapniau, priminei vaikystę.
Pas mus buvo verdama balinta ir užspirginta bulvių - grybų sriuba wub.gif Dažniausiai iš pirmųjų lepšiukų. O lepšiukų būdavo marios. Nuo sodo paėjus pirties link buvo keli guotai jaunų beržiukų, vos mus praaugusių. Išeini su kibiriuku, po 10 min jau pilnas lepšių. Nudarinėji , supjaustai, paruoši mamai. Tada vėl už kibiriuko ir eini susirinkti vilnuočių. Jas mama sūdydavo apvirusi. Tiksliau, raugdavo. Paskui rudenį atskiri puodai būdavo rudųjų guočių ir "kiauliukių" , kitaip juodųjų grūzdų. Perkloti krapais wub.gif Vis įlįsdavau ir nuvalgydavau
Atsakyti
Oi merginos paklydųsi buvau. ax.gif Šimonyse. bigsmile.gif
Per dvi valandas pribraukiau aptvare bruknių du kibirus.
Na tada savo malonumui grybavimas. wub.gif
Ir atrodo mačiau kelią ir nuklydau,nuo mašinos.Išėjau jau į didelį kelią,tikrai nevažiavau juo.Apsisukau atgal.Praeinu du namus,matau vyriškis laužą kūrena,gėda klausti. ax.gif Einu keliu,niekur nesuku,galvoju vistiek kažkur išeisiu. ax.gif Jau ir burna išdžiuvo,važiuoja vyriškis,sustoja pats,klausia kaip grybai,o aš jam paklydau,mašinos nerandu. bigsmile.gif
Sako sėskite važiuosime ieškoti,klausia jūs viena????? blink.gif Nu bet drąsi jūs moteriškė rizikuoti,sako. ax.gif
Davežė tikrai tolokai iki mašinos.Siūliau žvynbudę,nes pripažino skani,neėmė. ax.gif
Tai va baravykų tik gal 10.Bet mačiau ir vietinius su dviračiais,krepšiuose tik vovereitės.Užtai voveraitės didelės,sodrios,niekas neberenka. bigsmile.gif Tris kibirus prisigrybvau. ax.gif
Padai net gelia. biggrin.gif
Atsakyti
oi pagaus ten tave koks Simoniu miskinis, bus tau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Juokingiausia,kad tas žmogus kur vežė,vairuodamas net atsisuko pažiūrėti į mane(kaip į kokią beprotę),kai pasakiau kad viena grybauju. biggrin.gif biggrin.gif
Suskinu avietes ir maunu iki IK,manau daugiau raščiau baravykų,nei vakar. ax.gif
Atsakyti
Pas mus tik pupeliu sriuba ir moliūgų pieniškas virdavo smile.gif

Ingrida, tai dar pasisekė tikrai, kartą mb kaip paklydo, o mes sedim prie mašinos su vaikais, jau temsta nežinom nei ka daryt, telefonu dar neturejom, namai toli..., tai paskui irgi uzejo i kažkokia sodyba, žmogus kelią parode, dar klause ar moka taisyt el prietaisus, nes sugede ten kažkas pas ji biggrin.gif
O aš sugebu ir prie pat mašinos paklysti, karta suku tokiu rateliu gal 20-30 m atsumu ir jau panika ima biggrin.gif, svarbiausia buvom gal 10 žmoniu tada grybauti ir aplamai ten miškas tik šnabdža nuo grybautoju bet nieko iš savu nematau biggrin.gif...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 08 rugsėjo 2020 - 07:01
labas 4u.gif

pradėtas bulviakasis, bulvės l.menkos, bet suvalgysim ir tas. Su sėkla bus prastai unsure.gif

Miške tik kazlėkiukai, tokie sagutinio dydžio-pripjoviau dideliausią kašelį-po to su dieduliu visą vakarą žaidėm biggrin.gif Kitokių grybų nėr unsure.gif unsure.gif

Ryt bandysiu iki sodybos miškų patekt, gal ten kas padabnesnio bus.
Atsakyti
IK kaip tavo koja????? 4u.gif 4u.gif
Man gerklė kažko kabina,dukra buvo atlėkųsi šunį atvežė,bijojo arti eiti. blink.gif blink.gif
Bet grybautojų,grybautojų............ blink.gif blink.gif Reikėjo toli toli eiti,kad krepšį tokių rudeninių baravykų prisivaryti. mirksiukas.gif Bet koks grožis dabar,neperaugę,galvos juodos,kotas apvalus pūstas. wub.gif wub.gif Turguje išprceliavau per penkias minutes,anksti atvažiavau apie pirmą,vėliau obuolius atvežiau, turgus užpiltas baravykais.Bet ir laiko kainas,aš paleidau pigiau iš karto išparcialiavu.Ramu pasilikau neišvaizdžius,baigiu sudžiovinti. ax.gif
Rytoj bandysiu spanguolių pavažiuoti,sako nelabai yra? ax.gif
Atsakyti
Ingrida, koja nuo manęs dar ženkliai atsilieka. Labai blogai, kai tenka sėdėti, pvz mašinoje. Akyse sutinsta kaip kaladė, o tada jau net plėšia perpus. Ryt dar maunu pas chirurgą perrišimui, matysiu , ką patars.Vis kalbėjo anksčiau apie dar vieną pjūvį žemiau. blink.gif
O sušalau šiandien, siaubas. Kol atsikaitinau po pledu. Dabar MB užkūrė židinį, iš karto jaukiau.

Bože bože, kaip pavydžiu grybavimo. Skambinau broliui, tas ruošiasi po darbo mišką perbėgti. Važiuodamas namo sustojo, nuėjo po buvusių kaimynų ąžuolu, iš karto 12 baravykų. Užsiazartino. Skambinu draugei, tos vyras su sūnumi per valandą krepšį baravykų privilko. Stogas gali pavažiuoti. bigsmile.gif
Atsakyti
Nu taip, stogas gali pavažiuoti. Pilnas FB baravykų, o pas mus nėra biggrin.gif
IK, o tau kartais nesakė kojos nevarginti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniuxxxxx: 08 rugsėjo 2020 - 21:10