Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Labas

Ingrida, tai tikrai ne vietiniai. Kupiskenai del voveriu i miska del ju net dviraciu nevaziuotu. Zinau, kad prie mano sodybos u pilna, bet kol neprades baravykai su raudonikiais dygti, as ten nevaziuosiu. Mano sodyba 7 km. nuo girios, bet net mano jaunystes laikais, mes ten nevaziuodavom. I giria.

O kad surinkt du krepsius, tai ir kasikus reik veztis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 03 rugsėjo 2020 - 08:46
Kaip pavydžiu grybavimo. wub.gif
Sėdžiu namie, tiksliau gulėjau, jau visus šonus skauda. Vakar pratrūko ant kojos laiku neišoperuota hematoma. Net nepajutau, tik žiūriu, ko čia džinsų klešnė slapia, o ir visur seno kraujo balos. Nuvažiavau į priėmimą, tai negailėdami suraižė blauzdą, suvarė drenas. Atsikelti iš lovos jau žygdarbis. Dar spaudimas vakar nukrito iki 59/98 . Kažin, gal čia nuo kraujo nuleidimo ?

Obuoliai gal bakteriniu puvinio pūva. O nuo jo vaistų nesugalvota. Ką tie du purškimai duoda, lašas jūroje. Pas mus pramoniniai sodai purškiami iki 12 kartų., Lenkijoje vidutiniškai 27 kartus, o Čilėje, Peru, 40-45 kartai. Žodžiu kasdien. Žiemą kai pamatau iš jų eksportuotus persikus ar trešnes , net nusipurtau. Reziume : pūva - ir džiaukitės. Gryna ekologija.
Atsakyti
labas 4u.gif

Kaimietuke, vargeli, kad tik neskaudėtų 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif baisiai susiskaitė....
sveik sveik sveik!!!!

buvau sesės plantacijoj, prisirinkau skanių braškių daigų, susisodinau, nes sodybon jau tik po kaimo bulviakasio trauksiu. O iki jos ėjau pro vieną kiemą ir tokių dieviškai gražių hortenzijų juostą aptikau wub.gif krūmai didžiuliai, bet žiedai tai iš vis milžiniški, rožiniai wub.gif eisiu kaulyt kokio ūglio ax.gif

mūs miške teta rado 10 voveruškų, kaimynė 1 baravyką. Jei neužkaitins, gal kt. savaitę ir man koks grybukas kašikan inšoks tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,jau pradeda dygti girioje jau randa baravykiukų. ax.gif
Šiandien važiuoju iki IK apibėgti baravykų vietas. mirksiukas.gif Grįžta mažėlis,reikia kažką iškepti,tai toli neišeina važiuoti. ax.gif
Jo krenta Auksis jau,vakar sodyboje dėžutę prisirinkau,kad skinti man jie dar žali? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas

IK imk gal bus lengviau iš lovos kilti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

40 kartu purkšti tai ten kas trečia diena eina ir eina mirksiukas.gif , užtat jų ir slyvos buna iki kauliuko tokios keistos spalvos ir dar keistesnio skonio, aš tai perku ir nuodijuos bigsmile.gif bet retai, jau tada geriau lenkiškas obuolys mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, kaip grybai ?
Netveriu kailyje. Žinau, kad dar bent savaitę negalėsiu niekur valkiotis, jei ne ilgiau. Gal dukrą į žvalgybą siųsti ?
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 09 04, 15:06)
Ingrida, kaip grybai ?
Netveriu kailyje. Žinau, kad dar bent savaitę negalėsiu niekur valkiotis, jei ne ilgiau. Gal dukrą į žvalgybą siųsti ?

Spėsi IK.Tik tik prasideda bravykai 20 tikrai radau tik vienas didokas,kiti vidutiniai ir tik gal trys sukirmyję.Raudonikio nei vieno,grybautojų jau nemažai. mirksiukas.gif Sveik. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas

IK, sveikatytes ir kad neskaudetu 4u.gif

9-12 dienomis busiu pas daktarus Panevezy. Kada cia tu grybu nulekt i savo kaimuka. Nebuvau dar siemet. TIK IKI A.A. MAMYTES kapelio ir atgal.
Atsakyti
Buvo dukra žvalgyboje. Grįžo barškindama tuščiu kibiru. tongue.gif

Nieko, palauksime rudmėsių.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Įdėčiau nuotraukąbet kaip per rūką fotografuoja telefonas,reikia naujo,tas jau taip nuvalkiotas. ax.gif
IK,tu žinai kiek aš vakar km nuėjau?O visi grybai pakelėje beveik,jau jau tuoj trauksis į mišką. mirksiukas.gif
Išdžiūna galva,mausiu Lidlan,užsipirkti kalafiorų,šiemet dar nieko daržobių neraugiau,o jie man skaniausi rauginti ir sviesto užsipirksiu dar sukepsiu voveraites žiemai.Akcija šiandien,tai kol nėra daug žmonių.
Išleisiu šiandien sūnų,rytoj konservavimui reiks paskirti,pasilikau bruknių virsiu prie paukštienos,Lidle rudasis cukrus irgi akcija,tai vakar kepiau obuolių pyragą,kaip niekada nuostabus išėjo,mėlynių keksiukus ir visur dėjau labai nedaug rudojo cukraus.Tai jei ką užsipirkite merginos. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ar nepradės lyti?Maunu skinti aviečių. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti