Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Ačiū mergaites dar karteli wub.gif

Su rugsėjo 1-ąjqa, kas švenčiate mirksiukas.gif , man tai niekad nebuvo čia švente, greičiau baime tokia imdavo ... bigsmile.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

su prasidėjusiu rudeniu 4u.gif

Ingridėl, kaip ten grybai?

šiandien vėl makaliosiu biggrin.gif
Atsakyti
Nepasakokite čia apie padažus. O tai man vėl lomkės prasidės.
Sukonservavau visokiais pavidalais gal 10 ar daugiau kibirų pomidorų. Ganaaaaaaa. zoo_taz.gif

Šiandien atvarė į svečius kolegės ir atvežė nerealaus skanėsto. Medaus ir šaltalankių sulčių kremas. Tobula. Reikės paslėpti, kad kas neišlaižytų. Dar žadėjo atvežti su spanguolėmis ir su avietėmis. wub.gif
Na, bet mūsų žmonės kūrybingi. Kur nenuvarau į svečius ar svečiai pas mane- kaskart atrandu naujas Amerikas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kokio grožio šaltalankis sodyboje,jaučiu paukščiai jau nules,kaip kasmet. ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Vaidinu užsiėmusią, nebuvau užėjusi čia daugiau kaip savaitę. Nepykit, Liniuk ir Lyžuką už pavėluotus linkėjimus. Linkiu Jums visko, ko pačios sau linkite. O aš, patikėkite, nuoširdžiai linkiu Jums tik gero.
Kovoju su ankstyvesniais obuoliais, kepu pyragus su triguba obuolių norma ir džiovinu, džiovinu, džiovinu. Nedėkingas užsiėmimas, pjaustai, pjaustai, o kas nors prisėda ir visa džiovyklė obuoliukų dingsta ax.gif .Grybų šiemet dar neragavau, į šaltalankius vis žiūriu, dar neprinokę, bet, kažin, ar paukščiai paliks, nes aronijos jau nėra. Gerai, kad nors svarainių jie nelesa.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Vasarema wub.gif už sveikinimus smile.gif

Kolkas nulese tik medlievą (kaip ir kasmet), aronijos dar yra, sedulos buvo tik kelios uogos ir tos pačios nukrito bet paragauavu bent jau kas per skonis (rūgštu ir kauliukas didelis) neįsivaizduoju ju paskirties jei taip būtų daugiau smile.gif...nežinau kas su obuoliais pusta ant šaku ir taip jau kelinti metai, obelys išgenetos...Užtat laukiu nesulaukiu vengrinių slyvų, šakos linksta jau dabar, vis kokią pužalę jau suvalgau o blu fre jau ir beveik valgomos didžiules ir skonis superinis jų, avietes galėtu nulesti:D, nes mažai valgom ir tai tik nuo krumo ...ale matyt sotus dabar paukštukai bigsmile.gif

šaltalankiu nemegstu vien del ju sudetingo skynimo, ranku badymo smile.gif, plius labai jau jų atžalos eina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 02 rugsėjo 2020 - 09:00
Vasarema, ačiū.
Lyžuka, gal šiemet tokie metai, nes pas mane tas pats. Kasmet medžius išgenėju, bet auksis šiemet tiek sukirmiję ir labai pūva. Vis neprigaunu laiko supjaustyti ir išvirti kažką, kas gausis. Sūris ar kokia košė.
Iš aviečių sunkiu ir darau ale sirupą, anūkas geria arbatą juo paskanintą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniuxxxxx: 02 rugsėjo 2020 - 10:01
QUOTE(liniuxxxxx @ 2020 09 02, 10:58)
Vasarema, ačiū.
Lyžuka, gal šiemet tokie metai, nes pas mane tas pats. Kasmet medžius išgenėju, bet auksis šiemet tiek sukirmiję ir labai pūva. Vis neprigaunu laiko supjaustyti ir išvirti kažką, kas gausis. Sūris ar kokia košė.
Iš aviečių sunkiu ir darau ale sirupą, anūkas geria arbatą juo paskanintą.

Liniux, kaip tavo kiti reikalai, kaip mb sveikata?

Del obelų sakau gal su purškimu kažko nepataikau, pernai tai purškiau 2 kartus pavasarį pagal instrukcijas, šiemet nei karto, obuoliams jokio skirtumo nepasijuto pusta vienodai, pas mus ant šaku, dar neprinokę o jau šonas supuves verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 02 rugsėjo 2020 - 10:05
Labas

pas mane taip pat auksis ant obels puna, bet as ju niekuo nepurskiu.
Atsakyti
Lyžuka, normaliai smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Voveraičių Šimonyse kur tik eini ten jos dygsta.Uogaujame tai tarp uogų pilna. bigsmile.gif bigsmile.gif
Kokį absurdą vakar radome,kažkas grybavo ,sprendžiame dviese ir surinktos voveraitės suverstos į dvi krūvas. bigsmile.gif bigsmile.gif Viena krūva tai vienas krepšys,bet kita tikrai du krepšiai pūva.Na suprantu smagu grybauti,bet paskui jas tvarkyti...............bet tu nuvežk į senelių namus,ten tik apsidžiaugs. ax.gif Mama sako gal čia kokia sekta negali valgyti grybų ir taip dar išknistos samanos ieškota po samanomis,niekada taip neišknisu,juk paskui nebe augs toje vietoje. bigsmile.gif bigsmile.gif Per gyvenimą dar nemačiau tokio dalyko. bigsmile.gif Inteligentai atvažiavo pavaikščioti po mišką.Galvoja,gal žvėrys suės?Bet žmogaus kvapas tikrai neis jie. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 03 rugsėjo 2020 - 05:12
Liniux 4u.gif

Ingrida, visur visokių prieplauku buna, nors aš irgi neesu mačius kad gerus grybus išmestu kas miške...tikrai kiek yra žmoniu, bendruomeniu kas mielai apimtu, paskelbk pvz savo miestelio fb grupese per akimirka paims ir dar dovanu duos smile.gif, aš tai visa kas nereikalinga išdalinu, dar nebuvo atvejo kad ko už dyką nepaimtu bigsmile.gif
Atsakyti