Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Ingridėl, toli ax.gif ir kai nežinau miško man nesmagu grybaut-ne grybųieškau, o įsimintinų vietų, kad kelią rasčiau, visą grybavimo kaifą numuša mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, Jurginelio klausi ar toli Simoniu giria" blink.gif Na nuo Kupiskio ji apie 20km., o tai nuo Vilniaus. Ar tu kita giria tokiu pavadinimu radai ax.gif

SND. TOKIA PIKTA ANT SEIMOS KLINIKOS SESUTES, KAD NEGALIU. vISAI ISPINDEJO au reik registruotis pas daktare, kad pasiskambint pokalbiui. Nedaug truko, kad necenzurinius zodzius but isgirdus, nors as gana ramus zmogus, akiu nedraskau. bet si karta....Reiks, skambinsiu tiesiai daktarei, be jokiu registraciju pasiskambinimui. Greiciau greituke atvaziavo, net daugiau info gavau, nei su sesute kalbedama. Ot laikai atejo.
Atsakyti
Sapniuk, kas nutiko blink.gif dabar viskas gerai?
Atsakyti
Ingrida, kokias slyvas turi , tokias ir dėl Ir baziliko spalva neturi reikšmės skoniui. Gal tik grožiui. Mol, prie mėlynų slyvų- mėlynas, prie geltonų - žalias. O aš nemanau kankintis dėl to, kad kitokios spalvos bazilikas plaukioja..
Nesuprantu, kodėl tu savo darbovietėje nekonservuoji ? Šitiek ploto. Ar vandens nėra ? Galima dideliais kanistrais atsivežti. Gi ten ir atsargas patogu laikyti, vis tiek kažkiek kūrenate.
Sapniau, gyva ? Sveika ?
O šėimos klinika - tai privatininkai ? Tavo atveju pasiskusčiau vadovui.

Žadu skundą rašyti mūsų poliklinikos direktoriui. Dukra tris savaites negali prisiskambinti į registratūrą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,rimtai kas atsitiko? bigsmile.gif Čia mamai tas pats buvo.Išsipuošė,nieko nevalgė nuo ryto tikėjosi kraujo tyrimą gal padarys?Ir ką konsultavo telefonu. ax.gif Spjaudėsi. mirksiukas.gif
Apie Šimonių girią prie tavęs kalbu.
Jurginėli,važiuosiu ir aš tik trečią kartą į girią.Kad ten tiek viso yra ,paklysti neįmanoma.Saulė padeda,jei yra.
Pagaliau mamą prikėliau telefonu ir paskui sako kaip aš nemiegu. bigsmile.gif bigsmile.gif
IK,nežinau man ten labai nepatogu,nėr stalų,vandens be problemų,kaimynas šalia su šuliniu.Bet vėl indų reikia,jau ir taip pusiau gyvename per tris vietas. biggrin.gif biggrin.gif O telpa dar rūsyje namie,pas mus gi išdidinti rūsiai,kai gavome buvo salė rūsy,visi nutarė,kad geriau išsididinti rūsius,dabar pas visu dideli rūsiai. bigsmile.gif Mes žiemą naktimis nekūrename,tai viskas užšaltų.
Tingiu uogauti,jaučiu grybausiu tik.Nu taip atsibodo tos uogos,utilėjimas. ax.gif
Jau laikas skinti arbūzus?Visi masiškai skina,pas mane dar darže,tikiuosi dar auga. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 25 rugpjūčio 2020 - 04:53
Sveikos, kurios sveikos smile.gif

Dabar po koronos vėliava medicina sudaro visas "salygas" natūraliai atrankai biggrin.gif, kad tik žmogus pas juos nepakliūtų, o visi sergančiuju aprašymai kokius kryžiaus kelius nuejo kol bent kažkas temp pamatavo, dar papildomai atbaido kitus paliegėlius biggrin.gif, didesnio bardako dar neteko matyti, negu kas dabar vyksta , o matet delfy, kokios kilometrines eiles del ligoniu lankymo ir galimybes perduoti siuntinuką Vilniuje? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2020 08 24, 22:16)
Sapniuk, kas nutiko blink.gif  dabar viskas gerai?



spaudimas 180/108. Labai puiki felcere atvaziavo, nors jos cia Kupisky visos malonios. Suleido magnio i plastaka, nes auksciau sunku rast ax.gif Gyva, bet nuo to pasnekesio su sesele man bais nervai sukilo. Toks jausmas, kad ji is manes tyciojasi su savo: skambinkit veliau, kai pacientas iseis. O man ta paciento isejima uzuost ar kaip blink.gif

Katedros gatveJ musu klinika. Ar ji skaitosi privati, tai net nezinau.

Zinau, kad Kaune ligoninej guli viena moteris. Daktarai sunui liepe ruostis pagrabui. jam atvykus, reiks 2 sav. karantine but ir i ligonine neileis. Kaip tai mamai jaustis.....
Atsakyti
Jo, dabar daktarams visos sąlygos negydyti, natūrali atranka gaunasi.
Pas mus tai nieko, uzregistruoja registratūroje, po to būtent tuo laiku ir skambini, pakalbi, elektroniniu būdu vaistus išrašo, penkios tabletės nuo skirtingų ligų kasdien. Buvo kartą bajeris, kai vienąryt susipainiojau ir dvigubą dozę įkaliau, bet nieko.
Man del padų nejautros neramu ir dar pradėjo užmesti į šoną, aiškiai kraujotaka sutrikusi, bet ką gi man padarys, kiti tiek metų nė nesulaukia.
Jau kokia negerietė pasidariau, mindau visas iš eilės sraiges, kiek jų šiemet daug, gaila, bet ir išgraužti sklėti augalų lapai atsibodo. Seniau mesdavau ant kelio už tvoros, bet kad jos per tvorą atgal atžliaužia.

Sapniuk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2020 08 25, 21:16)

Jau kokia negerietė pasidariau, mindau visas iš eilės sraiges, kiek jų šiemet daug, gaila, bet ir išgraužti sklėti augalų lapai atsibodo. Seniau mesdavau ant kelio už tvoros, bet kad jos per tvorą atgal atžliaužia.




Va, apie tokias sakoma "musės nenuskriaus" Taigi sraigė kenkėjas ir jas naikinti be sentimentų. O pas tave tiesiog rojus - priputo, permeti per tvorą. Pasiilsi, išalksta - vėl į tavo gėlynus... biggrin.gif

Ingrida, arbūzo apačią reikia apžiūrėti, jeigu stipriai pageltusi - prinokęs. Ir dar turi būti jau apdžiūvės kotelis. Bet man viename net sėklos sudygo, kol prisiruošiau nupešti pagal tą kotelį. O kitas apačioje lyg ir geltonas buvo, nuskyniau, taip sunkiai parnešiau. Prapjoviau - gi žalias.

Reikės ir man ryt skambinti daktarei. Vaistai nuo spaudimo baigėsi.
Atsakyti

Labas rytas.
IK,tai pas mane dar žali koteliai,bet kai tokios šaltos naktys,
nepradės gesti?Nuskynus gal baigs nokti padėti šiltai? mirksiukas.gif
O jau girios dosnumas,su mama išvažiavome po septynių,tik lietus išgynė.Kokio dydžio mėlynės,o kiek jų yra. bigsmile.gif O bruknių gražumas prie mūsų girioje tokių nėra. mirksiukas.gif Voveraitės iš naujo dygsta,bet tris kbirus prisivariau.Tikiuosi penktadienį pačios bus. ax.gif Kiškis parodė baravyką(du radau ir du raudonikius irgi tikiuosi penktadienį daugiau).Pamilau tą girią,tokia turtinga,kur tik bevažiuotum. bigsmile.gif
Ate,kaip gyveni? 4u.gif 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Svarbiausia nuo žiemos 13 kg numečiau,apsičiupinėju ir pilvas apmažėjo,vakr praeita virš 23 tūkstančių žigsnių.Gal rudenį įlysiu į odinį sarafaną? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 26 rugpjūčio 2020 - 05:59
Liniuk, su gimtadieniu 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Ingrida čia iki 7 vakaro miške buvai? smile.gif Ir kada paskui speji viską realizuoti? Ar sau sunaudojate? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 26 rugpjūčio 2020 - 07:24

Lyžuka iki vakaro 7,lietus išvijo. ax.gif Vakar perrinkau du litrus mėlynių ir bruknių 2.Ryte nuvežiau turgelin,tada sutvarkiau voveraites irgi nuvežiau.Vėl perrinkinėjau bruknes,dabar parlėkiau mėlynių virti,nes realizuoti sunku bus labai sunokę,bet dukra prašo uogienės kuo daugiau.Prisiskyniau kriaušių virsiu su bruknėmis. mirksiukas.gif
Vakarui dar liko bruknių kibiras perrinkti. ax.gif Tai ačiū dievui nereikia stovėti turgelyje dar,jau tuoj užpils rudeninės avietės,jau šiemet kiek bus. bigsmile.gif bigsmile.gif
Liniukai,su švente.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti