Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Drąsi tu Ingrida, aš jau ir šiaip bijau miškan koją kelti o dar kai taip...

Labas rytas

pagaliau palaistė mus iš dangaus, tai ramiai visą naktį gal ir neįlijo giliai bet vis šis tas smile.gif
Atsakyti

Labas rytas, ir pas mus pagaliau nuplovė dulkes, kad palaistytų dar truko kokių 4 val lietaus. Bet vis geriau negu nieko.

Paskaičiau apie baziliko nauda https://sveika.lt/ba...audojimo-budai/ reiks ir man bandyti ką nors pasidaryti, nes aš tik džiovinu jį. O pernai tokius didžiulius kiekius dalinau visiems ir mečiau lauk. Šiemet nebėra tiek daug, bet saviems poreikiams pilnai užteks.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Labiausiai patiko pernai šaldytas bazilikas,kvapas išlieka toks pat kaip šviežio. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, gal norėsi šiaudų ? Man bus per daug rulonų.

Užkniso pomidorai. O dar labiau a le sulčiaspaudė. Panašu daryta abiem kairėm rankom. Gal reikės užsisakyti metalinę. Maniškė visa plastikinė, tai jau prasisuka visur, kur įmanoma

Vakar prilijo iš širdies. Kažkiek naktį, o paskui ryte užėjo špygos didumo debesiokai ir kaip pavarė. Balos ir šiandien kieme.
Atsakyti
Sekasi žmonėms, lietaus gavo, o mes, matyt, labai nuodėmingi, net neprisimenu, kada lietus buvo. Tik grūdus sėkmingai iškūlėme, turėsiu iš ko duoną kepti. Iš ruginių šiaudų kitkas padarėme. Kiek ten pas mus tų grūdų, viso 50 arų, pusė rugių, pusė miežių vištoms, kviečių nuo pernai turime. Gervuogių daug, bet nieko iš jų nedarau, neskanu, gal nemoku padaryti. Tik šviežius valgome. Iš visų aplinkinių bulvių laukų koloradai persikraustė ant mano baklažanų, renku po kelis kartus per dieną ir vėl pilna. Kaip tie baklažanai dar auga. Sveiko lapo nėra , kai supuotauja lapus, ant vaisių pereina.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,ačiū labai,per gatvę pernykščiai šiaudų rulonai stovi nuo drago.Tik rankos nedaina atsiritinti. mirksiukas.gif Daug lietaus gavote,mieste nepasakyčiau,kad labai prilijo. ax.gif ax.gif
Pagaliau pagaliau išeiginė. ax.gif Bet susikaupė tiek darbų.Reikia prasilėkti pro gėlių parduotuves,priaugo dekoratyvinių moliūgėlių pilnas laukas.Kam man jų reikėjo????????? blink.gif blink.gif blink.gif
Išsivaliau su pomidorais,taip eina mano pomidorai šiemet.Pati girdėjau kaip žmonės gyrė.Sakao jaučio širdys,nors ten avietiniai tokie dideli užaugo.Ar gali avietiniai būti jaučio širdys? bigsmile.gif
O einamiausi spanguolių dydžio pomidorai,atsisėdi ant žemės ir uogauji šiltnamyje.Susveri po pusę kg ir moka žmonės 2 eurus,gaunasi 1kg-4 eurai.Įsitikinau paparasti raudoni pomidorai praeitis,viseims reikia kažko neįprasto. ax.gif
Mano tai kalė kopūstus užpuolė baltasparniai,vakar nupjoviau,niekas nevalgo,vaikai negrįžta ir žiūriu aplipę baltasparniais. bigsmile.gif bigsmile.gif
O kiek dar perrinkti bruknių pusnatro kibiro.Ilgas darbas.Vakar iki pusės dvylikos rinkau. ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Lady Dy su Tavo švente.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 21 rugpjūčio 2020 - 05:41
nezinau kuri musu lietu nudziove, nes negavom ne laso.

Vakar panevezieciai draugai atvaziavo, nuveze i kapelius. Nezinau po kiek laiko as ten nustosiu asarot. Matyt negreit ax.gif

Lady, su gimtadieniu. Sveikatos

o visoms labas ir geros dienos.
Atsakyti
Lady, su gimtadieniu 4u.gif
Žydėk, švytėk ir džiaukis gyvenimu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Jei kuri ko nors iš lenkų noresite kaip visada jau galit pradeti dairytis smile.gif

http://https://sklep.cebulekwiatowe.pl
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Įdomu sodyboje berasime geltonas slyvas?Na labai įdomu? ax.gif Kriaušės tai eina labai į rinką.Takas išmintas ir aplink kriaušę sutrypta žolė,ma tai jos neskanios,bet kažkam labai. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, mano Brangiosios 4u.gif 4u.gif

Ladut, su Tavo švente, daug sveikatos ir visokių fainų smagumų 4u.gif 4u.gif

Vasarema, mačiau Tavo cypsius, faini wub.gif dėkui

Liniuxxxx, ateinu padėkavot ne tik savo, bet ir sesers vardu 4u.gif užaugo gigantai wub.gif wub.gif

Ingrida, kaip visad-ne ženščina, a porovoz tongue.gif iš kur tiek jėgos ir galios, seniai būč po kokia pušim nusivartaliojus biggrin.gif Kokius mažuliukus pomikus augini?

Kaimietuke, po kiek šiaudai kainuoja, noriu pirkt savuos kraštuos už protingą kainą mirksiukas.gif

Lyžuka, neatidaro sklepo nuorodos man unsure.gif

gėlynus mačiau ir grožėjaus wub.gif

maskatuojuos kaimas-sodyba-namai. Lietaus negauta, šuliniuose vandens tik atsigert, upelis nusekęs tragiškai unsure.gif unsure.gif šilauogės džiūsta ant šakų-o šiemet jos tokios gražios buvo. Pomidorai raudonuoja, negaliu atsidžiaugt rozovyj miod-ir dydžiu, ir skoniu. Gavau nuo vaiko velnių, kodėl geltonų pomidorų tik kelis pasodinau-nors anksčiau tokios spalvosnet į burną nesidėjo. Teks taisytis, tik va kokius sodint? gal patarsit?
svogūnai dalinai nurauti-pirkt nereiks, o vat su bulvėm bus riesta-rinksim sėklai, jei atliks, valgysim. Graikiniai riešutukai, o bulvienojai jau kadais sudžiūvo.....
Gervuogės nuprotėjusios wub.gif Vasarema, pernai viriau uogienę, dėjau kažkiek citrinos. Gavos skystoka, bet kad būtų bais skani-nežinau, yra skanesnių uogienių. Dabar kemšam žalias mirksiukas.gif
Miškas tuščias, sėdžiu ramiai unsure.gif
Atsakyti
Lady, su praėjusiu. Negęstančio tau variklio, kad lėktum per gyvenimą su vėjeliu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vakar ko tai vis SM nepasijungdavo.
Jurginėli, badas pas tave blink.gif
Šiaudai priklausomai nuo rulono dydžio gali būti nuo 6 iki 9 eurų.
Pagaliau šeštadienis. Surikiavusi dešimtis darbų. Konservuoti agurkus ir pomidorus , supjaustyti obuolius džiovinimui, langai valyti, vonias išvalyti, skalbti
Atsakyti