Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Labas

tulpiu nekasineju, nes reiktu ilgai ir nuobodziaii ieskot, nematau reikalo.

miniatiuriniu turiu gal desetka, auga, zydi ir bujoja au keli metai. Jos pleciasi i sonus ir i ugi.

Ryt eisiu po sporto i grozio salona, veido masazas, aliejai. Procedura valandai. Cia draugiu gimtadienio dovana. Grisiu visa grazi, desetka metu atjaunejus biggrin.gif

Ingrid, a nesuputo taves Simoniu girios vilkai ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar visą dieną prabuvome girioje ir voveraitės ir raudonikiai,baravykai pasirodė,mėlynės,bruknės..........čiobreliai,o raudonėlio visa pakelė,o mes auginame daržuose?O užvažiavome akacijų alėją,gaila jau peržydėję,įsivaizduoju kaip buvo gražu pavasarį. wub.gif wub.gif
Šiandien reikia duoklę daržui atiduoti,agurkai neskinti pūpso,pomidorai noksta. mirksiukas.gif Šparaginės kaip tyčia iš proto kraustosi. biggrin.gif
Sapniuk,nematėme vilkų,bet jie garantuotai mus stebėjo.Tik važiuojant ryte voverytė kelią perskrodė. mirksiukas.gif
Kaip jūs tokiu laiku dar randate tulpes?Mano jau seniai iškastos ir sudžiūvę,jų vietoje melionai auga.Rudenį sukišiu vėl. bigsmile.gif
Vat kardeliai naujai pirkti serga,žiedai tokie ligoti,nemoku nupasakoti.Juos pagydyti nebe išeis?Išmesti,kad kitų neapkrėstų? bigsmile.gif
Atsakyti
Ingrida, gal tuos kardelius ištrenk lauk, nelaikyk kitiems metams.
Gal kokie tripsai ?
Kitais metais sodink kur toliau nuo tos vietos, kur šiemet augini. Maniškiai vėlai sodinti, dar nežydi.
Lietaus reikėtų....
Atsakyti
Labukas, galėtų tos mažiukės rožės taip ir likti miniatiūriėmis. Turbūt latviškų bus neįmanoma gauti.
Mano tulpės sukištos į tuos tulpių vazonus, tik viena kita palaidai auga. Kai pagalvoju, kiek jų esu pripirkus ir kiek net nepasirodė, gal pelės sugraužė, čia pas mus vienas senolis lb kovoja su katinais, nes anie eina pas vištas, tai vis patenkintas, kad žiurknuodžius anie suėda, tipo jau tuščia, nu vienžo... brudas.
Iš kažkur išlindo, kad turiu savaitę atostogų, tai šiandien spręs ką su manim daryti. Nesuprantu, kodėl negali tų dienų pridėti prie kitų atostogų. Tai vėl perdavimai, revizija, neaišku kur vėl nukels...
Atsakyti
Mano kardeliai kai užsikrėtė tai ir vietos pakeitimas ziuriu nepadeda turbut jau be šansu ir kastijuos?

Ten kur buvo tulpes tuščia, o veliau laukia pertvarka tos vietos tai reikia išimti jas smile.gif

Meri, tai gal tu turi grupe? nes tada buna +5 dienos prie standartiniu? gal tik dabar apsižiurejo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 13 rugpjūčio 2020 - 10:04
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Apsinaiukę,bet lietaus nerodo?
Maunu mėlynių,galvojau raudonikių važiuoti patikrinti,bet mano pardavėja sako mėlynės labai einamos,važiuok geriau mėlynių,mygom išprekiauja.Aha labai lengva pririnkti?Geriau būtų grybai,bet........ ax.gif
Vakar jau galvojau kur reiks kišti maišą agurkų,ne gi reiks pačiai konservuoti,bet iškišau kitur. mirksiukas.gif Dar nieko nekonservavau,nors vakar du kibirus šparaginių užšaldžiau,nA neperka labai šparaginių. ax.gif
Atsakyti
2 kibirus? smile.gif tai žiema vien jomis maitinsites smile.gif

aha sunku melynes, spamguoles rinkti , turbut bruknes lengviau? Jos gi kekemis auga smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 08 14, 09:31)
2 kibirus? smile.gif tai žiema vien jomis maitinsites smile.gif

aha sunku melynes, spamguoles rinkti , turbut bruknes lengviau? Jos gi kekemis auga smile.gif


gal karui, marui, badui ruosiasi ax.gif tfu, coronai.

Labas

nieko nekonservuoju ir net nesiruosiu to daryti. Vyras lecio pagamins.

Mano juodas katinas visai isnaglejo. Ryte per kaimynes gonkus nuslinko i kaimynes virtuve ir ten uzpuole jos katuka blink.gif Gerai, kad sunyte isikiso, moka garsiai lot.
Atsakyti
Nesuprantu , kas mano katei darosi. Labai storėja. Gi katukui tik 2 mėn, gime gegės 28 . Ar gali katė vėl pasilakstyti tik atsivedusi ? Beveik niekur nesitraukė nuo kačiuko. Pirmadienį dukra veš pas veterinarą. Sterilizuos, kad man vėl nebūtų netikėtumų.

Reikėtų tvarkyti pomidorus, bet rytoj kulimas. Sūnus išlėkė rėkdamas prie ežerų. Teks man kaitintis traktoriuje. Atsarginiame, kol MB nuveš išpilti grūdus. Na, man pavažiuoti po sraige. Tikiuosi, nenunešiu jos velniop... blink.gif

Šiandien tik pritryniau bazilikų ir sumaišiau su cukrumi. Bus arbatoms. Dar reikės šitaip melisą ir mėtą padaryti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lyžuka,trys šeimos,vaikai mėgsta šparagines troškiniams,galės žiemą vežiotis.Konservuoti nėra kada.Vakar iki pietų pribraukiau du kibirus bruknių ir 5 litrus mėlynių.Mėgstu bruknes ir spanguoles uogauti.Brauki ir meti kibiran. ax.gif
Viskas suvežioju turgun viską ir maunam sodybon. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Na, ką gi, ryt atlaikau reviziją ir prasidės Bonifacijaus atostogos, nedaug, tik dešimt dienų, bet vistiek, nors galva prasivėdins. Paskui vėl nežinia kur nukels, pas mus mėgsta mėtyti po visą miestą, o gal visai išspirs, būna ir taip.
Neramina tai, kad pradėjo vienos kojos pusė pado aptirpinėti, greičiausiai diabeto pasekmės.
Smagu, pabūti su katyte. Leidžiu jai po sodelį su ilgu pavadėliu, nes ji pas mane gudri, stebi ir kai užsisukus, bando pas kaimynę įšokti, o toji gauna proga mane pakolioti, kad katinas jos žolę trypia. Reiktų kada pastatyti šalia jos aukštą tvorą iš segmentų, bet niekaip finansai neleidžia, matyt, nemoku tvarkytis su pinigais.
Atsakyti
Šiandien katė vėl apsikačiavo, vėl vienas. Nesuprantu, juk katės nėštumas 70 dienų , o Marcė gimė gegužės 28. Tai kada ji spėjo kadrą susirasti, juk nuo kačiuko savaitę nesitraukė.
MB nusprendė, kad katė iš Černobylio....
Viskas, po kokios savaitės reikės vežti sterilizuoti.
Atsakyti