Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Katytė gal kur pas kaimynus jei netolimi prisiglaudė..

Ingrida (jau aš pamenu) seniausia atskirai miega biggrin.gif

Labas rytas smile.gif

neįsivaizduoju miške ką nors imanoma rinkti per tokius karščius verysad.gif, o tie visi purškalai ala bens neatbaido jų?

kokie plotai šiltnamiu pas tave Ingrida, kad tiek parduodi ?

ir aišku klausimas amžinas biggrin.gif kada viską spėji? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 10 rugpjūčio 2020 - 08:13
Lyžuka trys plėveliniai šiltnamiai. mirksiukas.gif
Aš gi niekur nedirbu,tai galiu terliotis. mirksiukas.gif rolleyes.gif Nors šiandien pasiūlė darbą,prie namų darželyje ,auklėtoja,kai man tikrai nelabai bereikia.Kai norėjau niekas nesiūlė,dabar gavau pasiūlymą.Galvosiu. ax.gif
Rytoj Sapniuk,važiuoju į tavo pusę,Šimonių girią.Pažystamas užvažiavo,sakė vakar su dalgiu buvo galima pjauti voveraites,norėjau rytoj važiuoti į savo vietas,bet sako važiuok ten.Net nubraižė savo vietas kaip pasiekti.Yra dar pasaulyje gerų žmonių. bigsmile.gif Rytoj lygtais nebus taip karšta?
blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jo ,su mb seniausiai miegame atskiruose kambariuose. mirksiukas.gif mirksiukas.gif Ir kaip kartu miegoti,kai aš šiąnakt blūdiju nuo dviejų,laukiau greičiau,kad prašvistų.Noriu išbandyti naują mišką. ax.gif BEPROTĖ,NE KITAIP.Palydėjau mintimis žiaukčentį žmogų,matyt padaugino,gal ir atpylė prie mūsų laiptinės?Paskui apie tris kažkas atvažiavo į kiemą pėmė iš mūsų laiptinės kažką,ilgai birbino mašiną po langais,kelis kartus garsiai ventiliatorius įsijungė. biggrin.gif mirksiukas.gif Na pagaliau prašvito,kol nuvažiuosiu visai šviesu bus/kOL SURASIU VIETAS PAGAL BRĖŽINĮ.tAI JEI KĄ NEMINĖKITE BLOGAI,VAŽIUOJU VIENA. ax.gif blink.gif
Atsakyti
Ingrida nu tu tikra miškų pionierė biggrin.gif, čia kaip tuose kuperio romanuose jei kas vaikysteje skaitete bigsmile.gif pas tave tokia orentacija kad ir noredamas nepaklaidintum, jei nuo mašinos drįsti po 5 km nueit ...aš turiu matyt mašiną arba bent jau ką nors iš kompanijos bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Apie grybus net nesvajoju. Pas mus nežmoniškai sausa. Dienos metu visi augalai nuvytę, iš paskutinių jėgų kabinasi į gyvenimą. Viso daržo laukuose neprilaistysi. Reikėtų pilti visą parą, gal tuomet kažkiek permirktų. Išroviau svogūnus, česnakus, noriu garstyčių pasėti, bet supurenti nesigauna, taip sudžiuvę. Sūnus bandė suarti nužydėjusių garstyčių laukelį, tai plūgai kur kabino, kur čiuožė paviršiumi. Kankinuosi su agurkais, tie vandens gauna, tai auga. Cukinijos ir patisonai taip pat nesiskundžia gyvenimu, bet šituos vištos tik lesa, mano šeimyna nenori. Turiu daug baklažanų, vis bandau savo vyriškiams įsiūlyti. O su bulvėmis pas mus antirekordas, neprisimenu, kad tokios smulkios būtų.
Atsakyti
Labas

su bulvem ir man nekas bus. Dabar labai grazios liepos pirma sodintos, bet gelbejau nuo vabalu po kelis kartus per diena.

Ingrida, na belstis i tokia tolybe del voverusku. Girioj nepasiklysk.

Vakar beveik visa diena ilsejaus nuo poilsio prie juros biggrin.gif Sestadieni dar i Venspili ir....darzu prieziura. Snd. viena gelyna nusiraveau, o per tas mano gastroles amerikanka karaliauja.
Atsakyti
Oi Mergičkos ar patikėsite?7 kibirai voveraičių. bigsmile.gif bigsmile.gif Nešiau ir pyliau į dėžes.Nuo 7 ryto iki 12 dienos.Viena karaliavau,girdėjau dvi mašinos pravažiavo ir viskas.Kaip mb sako geriau nei tavo pomidorai,kiek vargo,laistymo,o čia gamta užaugino. ax.gif
Tik briedė ar briedis,nesupratau kelią buvo pastojęs.Išsitraukiau telefoną,bandžiau fotkinti,ti išdidžiai nuėjo į mišką. mirksiukas.gif
Rytoj ten pat važiuosiu uogauti,uogų,net širdis stoja ir mėlynių ir bruknės priėję. bigsmile.gif
Atsakyti
xilku saugokis. Pas mus miesto pakrasti vilkai septynias avis papjove. O SIMONIU GIRIO U TEN NEMAZAI. pASTOVIAI VIENO SIMONIECIO AVIS ISPJAUNA, NORS IR TVERIA. ziurek, kad taves avyte nepalaikytu, kai susilenkus busi.
Atsakyti
Dieve, pagailėk vilko, kuris užsiraus ant Ingridos .. biggrin.gif .
Šiandien vakarienei buvo baklažanai , įdaryti šonine ir sūriu. Apsiėdimas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,skaniai skamba.
Vakar prapjoviau pirmą melioną,o geltonas o kvapnus,o saldus kaip medus. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos :0

Neturiu ka pasakyt smile.gif, reikia išsikasti tulpes, bet nera visiškai meiles darbui po darbo smile.gif, bulves pražydet nespejo koloradas nuede, bet užaugo visai grazios tik beda kita kad netinka i sriubą nes atšalę sukieteja kaip nevirtos, nu pardavineja visokias nenormalias veisles mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri auginate tas mini rožytes? Ar jos ir liks miniatiūrinėmis? maksėj dar dvi nusipirkau.
Dar tik po devynių, o jau norisi į lovą. Ir mano tiulpanai dar žemėje, savaitgalį trauksiu.
Atsakyti