Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

man toks įspūdis kad visos šitos tarnybos naudojasi tuo covidu, kad tik mažiau kas lankytusi pas jas biggrin.gif

Labas rytas,

del paveldejimo reikalu viena pažsitama skambinosi tai aplamai sake tik sausio pabaigai - vasario men registruoja unsure.gif
Atsakyti
man toks pat ispudis susidaro ax.gif O, kai pagalvoji apie gydymo istaigas, gydytojus, tai visai gali stoga nuraut. Arba spaudima sukelt.

Snd. buvau baznycioj. Keistas jausmas
; as ir Didysis altorius. Kaimyne klausia ko ejau. Atsakiau, kad poreikis buvo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 05 rugpjūčio 2020 - 12:52
Tai kad pavasarį reikėjo pas notarę, tai per 10 d susiveikiau. Tuo labiau, kad vienintelė dirbo visame mieste. Man atrodo, kad kai buvo notariatai uždaryti, žmonių problemos nedingo. Pradėjo veikti ir susidarė eilės..
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 08 05, 22:12)
Tai kad pavasarį reikėjo pas notarę, tai per 10 d susiveikiau. Tuo labiau, kad vienintelė dirbo visame mieste. Man atrodo, kad kai buvo notariatai uždaryti, žmonių problemos nedingo. Pradėjo veikti ir susidarė eilės..

aš tai manau priklauso ir nuo reikalo,nes pvz paveldejimo nepasirinksi notaro ir pas kita nenubegsi reikalu tvarkytis, tai kam jam verstis per galvą, klientas vistiek ateis bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 06 rugpjūčio 2020 - 06:16
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar kad priskambinau IK. ax.gif Atsiprašau,girdžiu kelnių kišenėje kažkas kalba. ax.gif Na tikrai mėlynių daug miške,vakar 12 litrų pribraukiau,galima buvo ir daugiau,bet tie bimbalai kaip prdėjo pulti,turėjome nešti kailį. ax.gif Niekas nebe uogaujau?Bent dvi mašinos buvo privažiavę,visi tik voveraičių rinkti. bigsmile.gif
O bruknės dar žalokos,nors pilna jų.Šalia keliuko kur buvo jau sunokę,kažkas nusirinko. bigsmile.gif
Kalbinu vakare mb dingti iš miesto sodybon,jaučiu ten pilna uobuolių. blink.gif
O koks skanus vyšnių vynas rūgsta,mb žaidžia su juo pagal visas taisykles,ryte ir vakare maišo,šiandien košti reikės jau. blink.gif
Neužtenka paros,žinau kur girtuoklių yra,kaip gerai būtų vyno pasidaryti.nors pilna vynuogių noksta dar. mirksiukas.gif
Atsakyti
Galvojau , kad Ingrida paklydo arba užklimpo mano miškuose. Zvibina telefonu, nekalba. Vos nepuoliau į mišką pypsendama. biggrin.gif

Sparvos neduoda nė sandėly dirbti. Šiemet MB su didžiausiu užsidegimu neleido kregždėms sandėlio viduje perėti, nes apdergia konstrukcijas. Tai šiandien rūšiavome bulves, pasigailėjau. Sukramtė sparvos kur pasiekė.

Nekenčiu penktadienio. Vos gyva parslinkau. Iki dabar baiginėjau užsakymus rinkti. karsta.gif
Atsakyti
Na aš taip pat baigiau savo lažą, ryt laisvė papūgoms. Jei planai nepasikeis, važiuosiu pirkti naujų žuvų į akvariumą, nes vis kas nors sutrukdo. Kito laiko neturiu, vienintelė išeiginė sekmadienis.
Kaimynė sienas nusitinkavo dekoratyviniu tinku, gražu, bet dar niekaip neišgaliu, nes vyras biski pyrst ir ant biletenio, nors nei serga nei ką, dieną naktį teliką žiūri. O pinigų tai mažai. Nesuprantu, anksčiau kažkaip tie pinigai lėčiau ištirpdavo, nes nieko kaip ir neperku lyšno. Pats nepadarytų, tektų samdyti. Tai va, tokios tokelės. Viskas taip brangu.
Atsakyti
Kaistame????? bigsmile.gif bigsmile.gif
Mes dvi naktis sodyboje miegojome.Šiąnakt puikiai išsimiegojau.Grįžome po gimtadienio su sūnumi,pusę vienuolikos,tada dar atsigėrėme vyno Sangrijos praplepėjome iki pirmos,pažiūrėjome žvaigždes,tada kad netrukdyčiau su knarkimu,nuėjau pas mb į jo galą namo,taip puikiai išmiegojau. wub.gif wub.gif Nes prieš tai naktį mano namo pusėje pelytė graužėsi pamate,nubudau trečią vien dėl pelės. ax.gif ax.gif
Kaip gerai einasi avietiniai pomidorai,nieko nereikia konservuoti,viską iššluoja,mažiukai iš viso einami turguje. mirksiukas.gif Pernai mačiau,kad turguje einamiausi pomidorai avietiniai,tai šiemet mano pagrindiniai.Gaila lauke palaidojau tokį kiekį pomidorų. ax.gif
Atsakyti
Taip karšta, kad nebuvau nė laukan išlindusi. Tiesa, biski nukrapino.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Meri, su statybomis tai jau tik laikyk piniginę atvertą. Košmariškai brangus darbas.

Ingrida, čia kas ? Su brangiausiuoju skiriatės ar ką ? Namas padalintas... biggrin.gif

Kaip nervuoja karščiai , po pietų šliaužioju be pulso.

Dingo mažė katytė. Per naktį neatsirado. Visada namie nakvodavo...
Atsakyti