Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(Auda @ 2020 07 31, 19:02)
<p>Vieną pažįstamą turėjau iš Kaišiadorių tai jis sakydavo, kad Vilnius ir Kaunas yra Kaišiadorių priemiesčiai smile.gif</p>

Nu va teisybę pasakė biggrin.gif, o tai žmonės sako: toli gyvenu biggrin.gif

https://scontent.fvn...amp;oe=5F4D0CE5

mano spalvos, aš tai skinu ir merkiu, man jurginai, kardeliai skinamos gėlės namams puošti, ypač kardeliai, sodinu daržo zonoje juos smile.gif, deja žiuriu jau antri metai kardeliai tik išleidžia ta steiba su žiedais ir sudziusta, ir vieta keičiau nesuprantu kas jiems yra, matyt per gumbus kokia zaraza užsinešus...


Aš kartais turbuje nuperku iš kokios suvargusios močiutes kur turi porą puokštelių suskynus gėles smile.gif už ta jos triusa smile.gif


Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 03 rugpjūčio 2020 - 07:02
Lyžuka, man tik kardeliai skinamos gėlės. Dar saulėgrąžos ir bijūnai. Jurginų neskinu , man jie puikiai komponuojasi gėlynuose. Aukšti dvimetriniai antrame plane, žemesni su kleomėmis , žioveiniais. O ir suskinti greitai kotai vazoje susmirsta.
Kaip tik dabar žydi mano "ankstaus ryto" gėlynas. Jurginai, kleomės, zinijos. Kas ryta vonioje valydamasi dantis grožiuosi.

Vis labiau nusiviliu vienadienėmis. Šiemet dėl kasdieninio lietaus nužydėjusios tampa purvinais skudurais. Ypač šviesių rusvų, rausvų su tamsiais viduriais tonų. Geltonos geriausiai atrodo.Gal reikės daugiau flioksų sodinti.

Konservuoju . Net nusibodo. Kasdien po kibirą du agurkų. Jeigu nenuperka, tenka pačiai darbuotis. Bet pas mane suvalgo per žiemą 60 stiklainių dvilitrinių, o dar apie tiek pat puslitriukų vien agurkų. Dar daug suvartojame visokių pomidorinių padažų. O saldėsių kaip ir nevalgo. Tai šiemet cukinijos eina kaimyno avelėms. Nes tų "unklų Bensų" irgi niekas pakęsti negali.

Važiuoju rytoj pasižmonėti į seminarą apie pomidorus. Iš ryto į kirpyklą , pasitvarkysiu plaukuoseną , kad nebūčiau panaši į marginalę. O tai užsikuičiu savo ūkėje puldinėdama nuo darbų prie puodų.
Atsakyti
O aš iš miško(miškinė ne kitaip ax.gif )
Nuvažiavome aviečių,bet taip bimbalai puolė,mamai sakau važiuojame geriau grybauti,tėvų neužmušiau. mirksiukas.gif Kaip užėjome mėlynių,gyvenime nemačiau tiek,o tarp jų voveraitės. wub.gif wub.gif Siaubas,kiek uogų,bruknių irgi net raudona.Belakstydama grybų,užėjau pelkytę,tai ten pilna vaivorų. blink.gif blink.gif mATOSI IR SPANGUOLIŲ BUS. bigsmile.gif Tokioje vietoje net keista. bigsmile.gif
Varau agurkus turgun,nieko nedarau kol kas. ax.gif Avietinius pomidorus dėžėmis jau skinu irgi.Bandysiu į turgų irgi. ax.gif
Vakar dukra prasedėjo kirpykloje 9 valandas.Eina sau,man būtų gaila laiko. bigsmile.gif Turtingas miškas dabar. wub.gif
Atsakyti
Ingrida, po kiek dabar eina lauko agurkai turguje ? Perka konservavimui ?

Ką galima daryti kirpykloje 9 val ????? blink.gif Gal po vieną plauką dažė, suko ?

Užkaičiau dar vandenį , nuplikysiu šparagines.
Atsakyti
Lauko agurkai po eura dvidešimt.Aš nestoviu,nuvežu,paiima po aštuoniasdešimt centų visus.
Kirpykloje,nuiiminėjo vieną spalvą,dėjo kitą ir kirpimas.sako čia normalu. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas.
Miške buvome vienintelį kartą, rezultate užšaldžiau 2 litrus mėlynių, vyras kelias voveruškas rado. Kasdien kalbame, kad reikia nuvažiuoti dar, bet vis nėra kada.
Ingrida, mano viščiukus vištos išperėjo, gaila jų buvo, labai norėjo mamkomis būti. Sakau, eik šalin iš lizdo, kitoms netrukdyk, o jos žiūri į akis ir tyliai sako klop, klop. Taip ir turime tris viščiukų vadas.
Atsakyti

Labas rytas.
Oi moka jos prašyti perėti. biggrin.gif biggrin.gif
Reiktų pradėti ir man konservuoti.Bet kol perka dar agurkus.Iš Norfos nusipirkau tokių gražių kibiriukų-stiklainių užsukamų,kad atrodytų estetiškai irgi.Tik kad rūsy dabar šilta,mb išnešė vyną rūsin,20 ten dabar,nes atidarytas langas išdžiovinti drėgmę.Kaip pavydžiu kas turi žemėse rūsį. ax.gif Jokių actų šiemet sakiau nenaudosiu,geriau raugsiu agurkus.Galima būtų išvežti sodybon į šulinį,bet gi sukritikuoti buvo plastikiniai buteliai? blink.gif O bidono neturime. ax.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

9 val biggrin.gif .... unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Ingrida, jau geriau plastikiniuose į šulinį , nei perrūgusius valgyti. O be to , juk ten plastikas maistinis.
Sodyboje garantuotai turi kokį kluonelį. Viduje iškasate išbetonuojate duobę, sustatai stiklainius, uždengi lentomis ir turi rūsį.
Atsakyti
nrsuprantu ir as, ko to maistinio plastiko bijot ax.gif Tampau i sporta plastikine gertuve ir smegenu nesuku. Negi tureciau stiklini buteli tasytis ax.gif

nieko neveikiu. Sest. vaiki islydejau i Vilniu. Pas tetule pabuvo, sekm. isskrido i Kopenhaga. Vakar skambina, monsteras persodineja, nauju vazonu ejo pirkt.

Penkt. trim dienom Palanga. Gal oras pasitaisys.

Labas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar turėjau reikalų su notarais.KOŠMARAS.Viena notarė registravo vizitą pas ją sausio mėnesiui,kita-rugsėjui,kol radau buvusią kaimynę,tai priims šiandien. bigsmile.gif bigsmile.gif Ar čia korona dengiasi ar tikrai trūksta notarų??? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 05 rugpjūčio 2020 - 06:13
Labas

nemanau, kad truktu notaru ax.gif

Vat ko Sodra, VMI, NEDIRBA NORMALIAI, KAIP PRIES KARANTINA TAI NESUPRANTU blink.gif Ui rolleyes.gif

Snd. sake visam mieste nebus elektros, kol kas yra. Su kaimyne vakar godojom ka reiks veikt, be interneto biggrin.gif
Atsakyti