Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Ingrida, sakai išrinks kas jei veliau nuvažiuosit? mirksiukas.gif

Mano dalis rožių vistiek susirgo, Mari Rose iš vis pliki kotai, o purškiau ir tais kuom davei ir paskui kai tik pamačiau, kad lapai marguoja verysad.gif, na gal bent likusios pražydes antra banga smile.gif

tai va užtat man tos vienadienes ir ne, ryte dar pumpuras tik skleidzias vakare grižus iš darbo jau perzydejes, pastoviai ant krumo tik keli žiedai arba pumpurai ir suvytę, na nera taip kaip nuotraukose kad visas krumas vien žiedai smile.gif

Labas rytas smile.gif

kokia keista bulviu veisle šiemet pakliuvo nusipirkt...išverdi, skanios minkštos nu kaip ir bulvė, kai tik atšalo, kaip akmuo, atrodo nedavirtos stipriai, ypač sriuboj be ryšio atrodo, ir paskui jau ir šildant nelabai minkšteja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 30 liepos 2020 - 06:52
Pas mane tos paprastos vienadienės, tos aukštos, kaip Lyžuka sako, praktiškai to grožio nematyt, vien lapai. tai jas ateityje keisiu kuom kitu, gaila vietos, geriau daugiau vietos kad ir ežiuolėms skirti, gal gausiu kitokių spalvų, nes rožėms mažai saulės bus toje vietoje. Na nežinau.
Kaupiuosi darban, nuo dešimt pradžia, greičiau ta pensija, visai nenoriu niekur eiti ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Blūdiju nuo pusės keturių. ax.gif Kaip pradedi planuoti darbus,visi miegai išlaksto. ax.gif
Na žinote miške aviečių pilna,net byr jau.O saldžios labai,jau net mb ne rūgščios. mirksiukas.gif Pririnkau 15 litrų,7 pardaviau iš karto litrus,buvo norinčių ir daugiau.Bet išviriau uogienę,ką aš žinau gal nebus jėgų uogauti? bigsmile.gif Nors planuose dar važiuoti.Palikau gaurometį prie mašinos priskinto.Bet pilna kirtime dar.
O voveraitės dygsta bele kur.Kibirą dar pririnkome jau važiuojant namo.Gražu kai samnose geltonuoja ryškiai. ax.gif
Važiuoju dabar į savo vietas,vistiek nesimiega,kol mb išmiegos-grįšiu.
O čiobrelių ,nuvažiavome į savo vietą,dar tik pradeda žydėti,važiuojant namo,vairuodama pamačiau kalnelį visą žydintį,dėžę prisiskyniau.O kvepia medumi,visa mašina.nEREIKIA JOKIŲ KVEPALŲ,MIELAI kvėpinčiuosi. ax.gif
Atsakyti
Aš jau apsisprendus bijunais keisti, tuo labiau kad turiu prisipirkus tikrai gražių o jie vargsta ikišti ten kur jiems ne vieta smile.gif

Labas rytas smile.gif

vienadienes dalinsiu, gal kas susimyles ir pasiims mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikos, labai seniai buvau prisėdus prie forumo, kažkaip žiūrių ta vasara ne bėga, o tiesiog lekia kaip lenktyninė mašina. Pas mane avietmedis irgi pradėjo skanias uogas duoti, uogaujam visi trys, MB, aš ir šuo. Na tiesa dar šuo pasinaudoja proga ir agurkus patikrina, nes prie pat šilkmedžio.

  IK gal galėtum kelias pupų sėklas perleisti? Aš sumokėčiau. Man jos patikdavo ir žalios, bet turėjau vienus metus, paskui nebedygo ir nebeturėjau daugiau. 

Baigėsi vyšnios, prasideda gervuogės. Na dar bruknių ir kriaušių uogienės pasiruošiau virti, nes pernykščių bruknių turėjau šaldiklyje. Nor bruknių ir obuolių uogienė man labiau patinka :)

Lyžuka, kokiam krašte gyveni? Tikrai pasiimčiau vienadienių, pas mane visos geltonos ir tik viena ružava, na dar vieną senovišką turiu.

Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2020 07 31, 11:28)
<p>Sveikos, labai seniai buvau prisėdus prie forumo, kažkaip žiūrių ta vasara ne bėga, o tiesiog lekia kaip lenktyninė mašina. Pas mane avietmedis irgi pradėjo skanias uogas duoti, uogaujam visi trys, MB, aš ir šuo. Na tiesa dar šuo pasinaudoja proga ir agurkus patikrina, nes prie pat šilkmedžio.
</p><p>  IK gal galėtum kelias pupų sėklas perleisti? Aš sumokėčiau. Man jos patikdavo ir žalios, bet turėjau vienus metus, paskui nebedygo ir nebeturėjau daugiau. </p><p>Baigėsi vyšnios, prasideda gervuogės. Na dar bruknių ir kriaušių uogienės pasiruošiau virti, nes pernykščių bruknių turėjau šaldiklyje. Nor bruknių ir obuolių uogienė man labiau patinka smile.gif</p><p>Lyžuka, kokiam krašte gyveni? Tikrai pasiimčiau vienadienių, pas mane visos geltonos ir tik viena ružava, na dar vieną senovišką turiu.</p><p></p>

Auda, aš Kaišiadorių krašte gyvenu mirksiukas.gif , šiaip žinok ir pas mane gelsvi atspalviai, viena tokia murzinai violetine yra tik mirksiukas.gif
Atsakyti

Vieną pažįstamą turėjau iš Kaišiadorių tai jis sakydavo, kad Vilnius ir Kaunas yra Kaišiadorių priemiesčiai :)

Atsakyti
Auda . parašyk adresiuką į Až. Išsiųsiu paštu. Ar tau geriau į paštomatą. Atrodo, nuo pavasario likę sėklos.
Ko žalių nesuvalgiau, palikau gliaudymui. Man tai Kūčių patiekalas. Bet ir šiaip pažaidimui vietoje siemkių galima prasivirti.

Lietus lietus lietus. Vakar nė paravėti. Tik rasa nukrenta, naujas debesiokas tut kak tut. blink.gif
Šiandien vėl nuo pietų vis purškia. Pavakaryje nusprendžiau maišus į burokėlių lauką nuvežti. Nu kaip užėjo liūtis, tai sustojau ant kelio, palaukiau ir namo grįžau. Potvynis per 10 min. Būčiau iš lauko neišropojusi.
Atsakyti

Labas rytas.
Išeiginė,išeiginė.............. wub.gif Vaikštau dar su naktiniais. wub.gif Jo vakar darže padirbėjau atrodo per smulkų lietų,tai kad suėmė nugara.Reiks naklofeno susileisti. ax.gif Bet kg krenta jau net mb pastebėjo,spaudimas susitvarkė idealiai,ką reiškia daug vaikščioti.Jaučiu žiemą reiks prisiversti. mirksiukas.gif
Žydi kaip tik dabar kurpelė.Bet pradėjo skleistis jurginai,o jau įvairumas.Vakar neapsikenčiau ,ar taip ar taip lietus lyja,prisiskyniau jurginų,trys kardeliai išsiskleidė,nuvažiavau į turgelį,pas draugę,pusvalandį pasedėjau,paplepėjome,viena moteris supirko visus bordinius jurginus ir kardelius. bigsmile.gif Bordiniai jurginai vos ne juodi. bigsmile.gif Klausiu mėgstate gėles,ne sako žinau kaip sunku juos uažuginti,išsaugoti per žiema? blink.gif mirksiukas.gif Likusius parsivežiau namo,pasimerkiau,taip gražu namie. mirksiukas.gif
O voveraitės dygsta visur ,kur net nepagalvočiau.Vakar pripešiau 12 litrų ir viską nupirko.O ryte buvau 6.10,mačiau didelį žvėrį ant keliuko,ar briedis at stumbras?Kur pradėjau grybauti,šviežiai išarta žemė buvo. bigsmile.gif Tai taip nejauku buvo,nes pirma buvau miške. mirksiukas.gif
Lauke pomidorams amba. rolleyes.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Buvo Jurginėlio pageidavimas, kad parodyčiau savo augintinius. Viščiukus rudenį skaičiuoja. Dar ne ruduo, bet orų ir mano daržų prasme, link rudens einame. Čia mano pirmi savarankiškai auginami viščiukai. Kaime augau, bet ten buvo mamos atsakomybė.
Mums čia kelios dienos.
vartotojo įkelta nuotrauka
O čia paauginti pirmagimiai
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarema: 02 rugpjūčio 2020 - 14:34
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vasarema-pūkuotukės. wub.gif wub.gif Čia vištos išperėti? mirksiukas.gif
Mano pensininkės sėdi pensijoje,iš 8 padeda kasdien 1-2 kiaušinius.Na kur dėti išėjusias į poilsį užtarnautą?Gaila,pamato mane,pradeda čiauškėti,pasikalbame mes surandme bendrą kalbą. biggrin.gif biggrin.gif Viena jau galvojau išeis į dausas,užpakalis nusileido,skiauterė pamėlo,pasveiko pati. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 03 rugpjūčio 2020 - 04:59